sobota 27. května 2017 Valdemar

Krátce

• 21:28 Manchester City získal klíčového fotbalistu Monaka Silvu
    Manchester City získal z Monaka dvaadvacetiletého ofenzivního záložníka Bernanda Silvu. Za klíčového hráče týmu, jenž letos po 17 letech vyhrál francouzský titul, zaplatil třetí tým konečné tabulky Premier League údajně 43 milionů liber.
  • 21:08 Cafourek jako jediný Čech prošel na Kunětické hoře cutem
    Jan Cafourek jako jediný český golfista prošel cutem na turnaji Challenge Tour na Kunětické Hoře. Neudržel nicméně nečekané šesté místo z prvního dne, s 72 údery si oproti prvnímu kolu o čtyři rány pohoršil a se skóre -4 klesl na dělenou 39. pozici.
  • 20:49 Kuf se Svobodou postoupili na SP v Polsku do finále
    Moderní pětibojaři Jan Kuf a David Svoboda uspěli v dnešní kvalifikaci na víkendový závod Světového poháru v Drzónkowě. Kuf byl ve své skupině čtvrtý nejlepší, olympijský vítěz Svoboda osmý a napravil nezdar z počátku května v Kecskemétu, kde se do závodu nekvalifikoval.

Každý den v 19:50

Branky, Body, Vteřiny

Zpravodajská relace ze sportovního prostředí. Na ČT1 a ČT24 od 19:50. Uvádí Vojta Bernatský, Barbora Černošková, Petr Vichnar či Honza Smetana.