ČTsport

ČTsport
úterý 31. března 2015 Kvido

Krátce

 • 11:52 Plavec Hackett se pokusí probojovat do australské reprezentace
  Trojnásobný olympijský vítěz v plavání Grant Hackett se téměř sedm let po ukončení kariéry pokusí probojovat do australské reprezentace. Čtyřiatřicetiletý specialista na delší distance se zúčastní národního šampionátu, jenž začíná v Sydney v pátek.
 • 11:25 Plážové volejbalistky už znají své soupeřky na letním MS
  Plážové volejbalistky znají své soupeřky na MS, které se uskuteční v létě v Nizozemsku.  České jedničky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková byly při losu nasazeny jako číslo pět a utkají se s Polkami Monikou Brzostekovou a Kingou Kolosiňskou, Maročankami Ikram Ettajfiovou a Mahasín Sijadovou a čínskou dvojicí Čchen Süe a Sin-i Sia.    Martinu Bonnerovou a Barborou Hermannovou čekají v "déčku" silné Němky Katrin Holtwicková a Ilka Semmlerová, Venezuelky Olaya, Nori a   Fabiana Gómezová a Maria Nietová z Uruguaye. 
 • 10:47 Po bitce na fotbale zemřel v Argentině letos třetí fanouše
  Fotbalové násilí v Argentině si v tomto roce vyžádalo třetí oběť. Dvaatřicetiletý fanoušek Colónu podle agentury AFP podlehl střelnému zranění, které utrpěl při střetech s příznivci velkého rivala Uniónu Santa Fé po nedělním utkání nejvyšší soutěže. Výtržnosti odstartovaly poté, co domácí Unión zvítězil 1:0. Do nemocnice museli další dva příznivci Colónu, kteří byli hospitalizováni.
 • 10:32 Brazilský klub Bahia už nechce hrát na stadionu pro MS
  Brazilský fotbalový klub Bahia se rozhodl opustit stadion zrekonstruovaný pro loňské mistrovství světa a vrátil se na starý městský stadion v Salvadoru. Vedení klubu tvrdí, že se v aréně Fonte Nova k jeho fanouškům nechovali s respektem.
 • 10:17 Atlanta dostala v NFL trest za předtočený hluk publika
  Vedení ligy amerického fotbalu NFL potrestalo tým Atlanta Falcons za to, že v domácích zápasech pouštěl do reproduktorů na stadionu předtočený hluk publika. Klub musí za porušení pravidel zaplatit 350 000 dolarů (téměř devět milionů korun) a přijde o výběr v pátém kole draftu v roce 2016.

Úterý 17:00

Buly - hokej živě
Buly - hokej živě

Přímý přenos utkání semifinále play-off hokejové extraligy Kometa Brno - HC Litvínov. Sledujte na ČT sport a našem webu v úterý od 17:00.

Úterý 19:30

MS v curlingu
MS v curlingu

Přímý přenos utkání základní skupiny mistrovství světa v curlingu Česko – Čína. Sledujte exkluzivně na našem webu v úterý od 19:30.

Úterý 20:15

Příprava reprezentace
Příprava reprezentace

Přímý přenos přípravného fotrbalového utkání Slovensko - Česko. Sledujte na ČT sport a našem webu v úterý od 20:15.

ČT sport – Tipsport extraliga

Načítám...

Ouha, data se nepodařilo načíst.