čtvrtek 29. ledna 2015 Zdislava

Krátce

• 17:20 Kolářova asistence zachránila Vladivostoku v KHL důležitý bod
    Přihrávka Jana Koláře pomohla hokejistům Vladivostoku v Kontinentální lize k důležitému bodu na ledě Novokuzněcku. Český obránce půl minuty před koncem třetí třetiny při power play poslal puk Shaunu Heshkovi, který střelou od modré čáry vyrovnal na 4:4.
  • 16:46 Los do čtvrtfinále mistrovství Afriky poslal Guineu
    Posledním čtvrtfinalistou mistrovství Afriky se stali fotbalisté Guiney. O jejich postupu ze skupiny D na úkor Mali rozhodl dnešní los v Malabu. Oba celky totiž měly po odehrání tří utkání shodný počet bodů, stejné skóre a nerozhodný vzájemný zápas.
  • 16:44 Trenér Giresse po vypadnutí končí na lavičce fotbalistů Senegalu
    Vypadnutí Senegalu už v základní skupině fotbalového mistrovství Afriky stálo místo trenéra Alaina Giresse. Vedení senegalské federace oznámilo, že s dvaašedesátiletým Francouzem neprodlouží smlouvu.
  • 16:43 Fotbalisté Jihlavy zúžili před odletem do Turecka kádr
    Před sobotním odletem na herní soustředění do Turecka zúžili fotbalisté prvoligové Vysočiny Jihlava kádr. Nevešli se do něj jablonecký obránce Vojtěch Kubista, beninský útočník Bellem Babatounde, Jakub Teplý, Jan Kosak a předčasně skončilo i hostování obránce Vlastimila Vidličky. Na soustředění bude chybět také stoper Ondřej Šourek, který si ve středečním duelu se Spartou poranil achilovku a bude se doma léčit.
  • 15:55 Ostrava získala krajního obránce Lučiče z Hajduku Split
    Fotbalisty Ostravy před odjezdem na soustředění do Turecka posílil chorvatský obránce Luka Lučič, který přichází z Hajduku Split. Dvacetiletý levý bek podepsal na Bazalech smlouvu do 30. června 2018.
  • 15:17 OFI Kréta byl kvůli dluhům vyřazen z řecké ligy
    Tým OFI Kréta byl vyřazen z řecké fotbalové ligy. Kvůli dluhům vůči zaměstnancům klub už podruhé během krátké doby přišel o body. Zatímco před třemi týdny mu jich bylo odečteno šest, teď mu byly odebrány čtyři.

Čtvrtek 20:05

Basketbalová Euroliga

Přímý přenos utkání basketbalové Euroligy mužů Maccabi Tel Aviv – Real Madrid. Sledujte exkluzivně na našem webu ve čtvrtek od 20:05.

Pátek 17:00

Buly - hokej živě

Přímý přenos utkání hokejové extraligy HC Pardubice - HK Hradec Králové. Sledujte na ČT sport a našem webu v pátek od 17:00.

Sledujte na ČT sport

ME v krasobruslení

Přímé přenosy z mistrovství Evropy v krasobruslení ze švédského Stockholmu. Sledujte na ČT sport a našem webu od středy do neděle.