sobota 20. září 2014 Oleg

Krátce

• 23:24 Plašil přihrál na vítězný gól Bordeaux
    Záložník Jaroslav Plašil přihrál na gól, který rozhodl o vítězství fotbalistů Bordeaux 2:1 nad posledním týmem francouzské ligy Evianem. Girondins se před víkendovými zápasy vrátili do čela tabulky. Bordeaux poslal do vedení 19. minutě uruguayský útočník Diego RolánZhruba deset minut po přestávce Plašil poslal dlouhý centr na Vahbího Chazrího, který překonal brankáře Jespera Hansena podruhé. Evian, který dosud získal pouze bod, jen snížil v 86. minutě zásluhou Kostaričana Yeltsina Tejedy. Plašil odehrál celý zápas.
  • 22:49 Freiburg přišel v šesté nastavené minutě o výhru nad Herthou
    Fotbalisté Freiburgu s Čechy Vladimírem Daridou a Pavlem Krmašem přišli v bundeslize v šesté nastavené minutě o vítězství nad Herthou Berlín. Předehrávka 4. kola skončila remízou 2:2 a oba týmy tak stále čekají na první výhru v sezoně.
  • 21:27 Sprinter Spearmon dostal tříměsíční distanc za doping
    Americký sprinter Wallace Spearmon měl pozitivní test na zakázanou látku a dostal tříměsíční zákaz startu. Čtvrtý muž z finále na 200 m na olympijských hrách v Londýně trest, který vstoupil v platnost 27. srpna, přijal.
05:57
Hradec Králové - Pardubice 3:2

Sobota 12:50

Florbalová extraliga

Přímý přenos utkání florbalové extraligy FbŠ Bohemians – Tatran Střešovice. Sledujte na ČT sport a našem webu v sobotu od 12:50.

Sobota 15:00

ME v baseballu

Přímý přenos utkání finálové skupiny ME v baseballu 2014 Německo - Česko. Sledujte exkluzivně na našem webu v sobotu od 15:00.

Sobota 17:55

MS ve vodním slalomu

Přímý přenos finálových závodů vodních slalomáří na světovém šampionátu z amerického Deep Creeku. Sledujte na ČT sport a našem webu v sobotu od 17:55.