neděle 22. října 2017 Sabina

Krátce

• 13:44 Astana šetřila opory a prohrála v kazachstánské lize
    Fotbalisté Astany po úspěchu v Evropské lize šetřili opory a v kazachstánské lize prohráli 1:2 na hřišti Ordabasy Šymkent. O jediný gól soupeře Slavie ve skupině Evropské ligy se postaral Dorde Despotovič. Astana i tak vede tabulku o bod a má zápas k dobru.
  • 13:20 Bývalý fotbalista Kaladze byl zvolen starostou Tbilisi
    Bývalý fotbalista a dvojnásobný vítěz Ligy mistrů s AC Milán Kacha Kaladze slaví další úspěch v politice. Byl zvolen starostou hlavního města Tbilisi, s 51 procenty hlasů vyhrál volby suverénně.
  • 13:19 Klauda je opět mistrem Evropy v thajském boxu
    Český reprezentant Jakub Klauda se stal druhým rokem po sobě mistrem Evropy v thajském boxu. Na loňský titul ve váze do 86 kilogramů navázal triumfem v kategorii do 91 kilogramů. V sobotním finále šampionátu organizace IFMA v Paříži porazil Turka Serdara Eroglua.
  • 12:07 Skokan Navrátil na závěr Světové série vybojoval druhé místo
    Vicemistr světa Michal Navrátil vybojoval v posledním dílu Světové série v extrémních skocích do vody v chilském Lago Ranco druhé místo. Nestačil pouze na Mexičana Jonathana Paredese, který si vítězstvím zajistil i celkový triumf v seriálu. Navrátil obsadil v konečném hodnocení osmou příčku.
  • 11:16 Nejlepší golfista sezony Thomas získal pátý letošní titul
    Americký golfista Justin Thomas ozdobil svou fantastickou sezonu již pátým triumfem na PGA Tour. Čtyřiadvacetiletý hráč ovládl první ročník turnaje CJ Cup na korejském ostrově Čedžu poté, co v rozstřelu na druhé dodatečné jamce porazil Australana Marca Leishmana.

Každý den v 19:50

Branky, Body, Vteřiny

Zpravodajská relace ze sportovního prostředí. Na ČT1 a ČT24 od 19:50. Uvádí Vojta Bernatský, Barbora Černošková, Petr Vichnar či Honza Smetana.