ČTsport

ČTsport
sobota 1. srpna 2015 Oskar

Krátce

 • 17:33 Bradl bude v MotoGP jezdit na aprilii v týmu Gresini
  Německý motocyklový jezdec Stefan Bradl nedlouho po podání výpovědi v týmu Forward Racing našel nového zaměstnavatele ve stáji Gresini, přesedlá z yamahy na aprilii a bude pokračovat v seriálu MotoGP. Mistr světa třídy Moto2 z roku 2011 se stal kolegou Španěla Álvara Bautisty a debutovat v týmu bude příští týden v Indianapolisu.
 • 17:04 Nadal se ve finále v Hamburku pokusí oplatit Fogninimu porážky
  Ve finále antukového turnaje v Hamburku se utkají jeho bývalí vítězové Rafael Nadal ze Španělska a Ital Fabio Fognini. Desátý hráč světového žebříčku Nadal bude chtít v souboji o titul Fogninimu oplatit dvě letošní porážky.
 • 16:10 Španělské fotbalistky mají po 27 letech nového trenéra
  Španělská reprezentace fotbalistek má po 27 letech nového trenéra. Ignacia Queredu, jenž vedl ženský národní tým od roku 1988, nahradil Jorge Vilda.
 • 15:17 Ve 46 letech zemřel Beckenbauerův syn Stephan
  Ve věku 46 let zemřel syn německé fotbalové legendy Franze Beckenbauera Stephan, jenž byl také fotbalistou. Dlouholetý mládežnický trenér Bayernu Mnichov měl podle listu Bild nádor na mozku.
 • 14:27 O titul v Baku si zahrají tenistky z druhé stovky žebříčku
  O titul na tenisovém turnaji v Baku si zahrají tenistky ze druhé stovky žebříčku Patricia Maria Tigová z Rumunska a Margarita Gasparjanová z Ruska. V semifinálových zápasech proti nim neuspěly nejvýše nasazená Ruska Anastasia Pavljučenkovová a turnajová dvojka Karin Knappová z Itálie.

Neděle 11:10 a 14:15

SP horských kol
SP horských kol

Přímý přenos závodu žen a mužů v cross country ze kanadského Mont Sainte Anne. Sledujte na ČT sport a našem webu od v neděli od 17:15 a 20:10.

ČT sport - Liga mistrů

Načítám...

Ouha, data se nepodařilo načíst.