ČTsport

ČTsport
středa 17. září 2014 Naděžda

Krátce

 • 14:46 Časovky na MS v silniční cyklistice se zúčastní i Vakoč
  Česká výprava bude mít v časovce mužů na mistrovství světa v silniční cyklistice ve španělské Ponferradě dva zástupce. V závodě na 47 kilometrů dlouhé trati, který se pojede ve středu 24. září, se spolu s původně ohlášeným specialistou na boj s chronometrem Janem Bártou představí i talentovaný Petr Vakoč.
 • 14:23 Nováčkovské smlouvy s kluby NHL podepsalo v létě 62 Evropanů
  Nováčkovské smlouvy s týmy zámořské NHL podepsal v létě rekordní počet 62 hokejistů z Evropy, mezi kterými bylo i devět českých hráčů. Podle zprávy Mezinárodní hokejové federace (IIHF) je to nejvíce od roku 2005, kdy začali zástupci federace statisticky sledovat odchody hráčů z Evropy do kanadsko-americké soutěže a podpisy kontraktů. Oproti loňsku došlo k třináctiprocentnímu nárůstu.
 • 14:22 Sobotka dvěma asistencemi pomohl Omsku k výhře
  Hokejový útočník Vladimír Sobotka přispěl dvěma asistencemi k výhře Omsku v zápase Kontinentální ligy na ledě Chabarovsku 4:0. Jedna z hlavních letních posil Avangardu se podílela na přesilovkových brankách Sergeje Širokova v 6. a 33. minutě. Bývalý hráč Bostonu a St. Louis Sobotka se ve třetí třetině dostal i do konfliktu s kapitánem domácích Dmitrijem Tarasovem a přestože shodil i rukavice, k žádné větší bitce mezi nimi nakonec nedošlo.
 • 14:07 Kostnerová musí vypovídat o dopingu bývalého partnera Schwazera
  Italská krasobruslařská hvězda Carolina Kostnerová bude muset vypovídat před komisí národního olympijského výboru (CONI) o své roli při dopingových praktikách, kterých se dopouštěl její bývalý partner Alex Schwazer. Olympijský vítěz v chůzi z Pekingu 2008 byl před dvěma lety pozitivně testován na EPO a ukončil kariéru.
 • 14:03 Makov je dalším ruským plavcem potrestaným za doping
  Rusko má v krátké době dalšího potrestaného plavce za doping. Země, která bude v příštím roce hostit mistrovství světa, má navíc na listině čekatelů na verdikt za prohřešek dalšího reprezentanta, a pokud by přibyl čtvrtý potrestaný, nemohl by na šampionátu v Kazani 2015 startovat celý ruský tým. Po hvězdě prsařských disciplín Julii Jefimovové, jež nesmí po nálezu steroidu závodit 16 měsíců, dostal dvouletý trest devětadvacetiletý Sergej Makov.
 • 12:00 Dva účastníci Asijských her jsou obviněni z sexuálního obtěžování
  Korejská policie obvinila ještě před oficiálním začátkem Asijských her v Inčchonu (19. září - 4. října) dva účastníky. Jednoho z nich, kustoda íránského fotbalového týmu, už asijská olympijská konfederace (OCA) vyloučila z her. Druhým obviněným je palestinský fotbalista. Íránec přiznal, že se ženy dotýkal, neměl však za to, že se jedná o nedovolené chování. K dalšímu incidentu mělo dojít ve vesnici pro sportovce. Jedna z tamních pracovnic si stěžovala, že ji palestinský fotbalista obtěžoval poté, co ji navrhl, aby si spolu udělali fotku.

Středa 18:00

Futsalová příprava
Futsalová příprava

Přímý přenos utkání mezinárodního futsalového Turnaje čtyř národů z Brna Slovensko – Česko. Sledujte na ČT sport a našem webu ve středu od 18:00.

Čtvrtek 15:00

ME v baseballu
ME v baseballu

Přímý přenos utkání finálové skupiny ME v baseballu 2014 Francie - Česko. Sledujte na ČT sport a našem webu ve čtvrtek od 15:00.

Středa 20:15

Liga mistrů UEFA
Liga mistrů UEFA

Přímý přenos  utkání základní skupiny nejprestižnější klubové fotbalové soutěže Bayern Mnichov - Manchester City. Sledujte na ČT sport a našem webu ve středu od 20:15.

ČT sport – Miss aerobic

Načítám...

Ouha, data se nepodařilo načíst.