ČTsport

ČTsport
sobota 31. ledna 2015 Marika

Krátce

 • 14:01 Jihlava odletěla do Turecka bez zraněných Šourka a Jánoše
  Bez zraněných Ondřeje Šourka a Adama Jánoše dnes odletěli fotbalisté Vysočiny Jihlava na osmidenní herní soustředění do Turecka. Tým ve třech zápasech prověří postupně ukrajinský Mariupol, dánský Esbjerg a rumunský celek Botosani.
 • 11:34 Australan Bobridge neuspěl při pokusu o rekord v hodinovce
  Australský cyklista Jack Bobridge neuspěl při pokusu o nový rekord v hodinovce na dráze. Světový rekordman ve stíhacím závodu zajel za 60 minut na velodromu v Melbourne 51,3 km a zaostal tak za výkonem 51,852 km, který zaznamenal loni v říjnu Rakušan Matthias Brändle. sem napište text
 • 10:46 Borzakovskij bude šéftrenérem ruských atletů
  Olympijský vítěz v běhu na 800 metrů z Atén 2004 Jurij Borzakovskij se stane šéftrenérem ruské atletické reprezentace. Třiatřicetiletý běžec se oficiálně rozloučí s kariérou v neděli v Moskvě na mítinku Ruská zima.
 • 09:46 Přípravy ME jednadvacítek probíhají na Moravě podle plánu
  Organizační výbor mistrovství Evropy fotbalistů do 21 let má za sebou první letošní cestu po pořadatelských městech. V Olomouci a Uherském hradišti kontrolovali funkcionáři především probíhající rekonstrukce, které mají místní stadiony připravit na největší fotbalovou akci pořádanou na českém území. Podle šéfa výboru Petra Fouska běží vše podle plánu. sem napište text

Sledujte na ČT sport

ME v krasobruslení
ME v krasobruslení

Přímé přenosy z mistrovství Evropy v krasobruslení ze švédského Stockholmu. Sledujte na ČT sport a našem webu od středy do neděle.

Neděle 8:35

König Ludwig Lauf
König Ludwig Lauf

Přímý přenos závodu ze seriálu dálkových běhů Swix Ski Classics König Ludwig Lauf. Sledujte na ČT sport a našem webu v neděli od 8:35.

Sobota 10:40 a 13:30

MS v cyklokrosu
MS v cyklokrosu

Přímý přenos závodu mužů do 23 let a mužů elite na mistrovství světa v cyklokrosu mužů z Tábora. Sledujte na ČT sport a našem webu v neděli od 10:40 a 13:30.

ČT sport – MS v házené

Načítám...

Ouha, data se nepodařilo načíst.