úterý 31. března 2015 Kvido

ŽIVĚ: Brno vede v zápase naděje nad Litvínovem 2:1

Hokejisté Litvínova mohou zpečetit svůj první postup do finále extraligy po devatenácti letech. Severočeši vedou v semifinále s Brnem 3:0 na zápasy a ve čtvrtém duelu na ledě Komety mají šanci sérii ukončit. Kometa se v 10. minutě dostala v přesilovce do vedení, když Hynek Zohorna z křídla zaskočil Francouze. Dvoubrankový náskok zařídil domácím ve druhé třetině ranou od modré čáry obránce Malec, Litvínovu se ale podařilo ve 35. minutě zásluhou Petružálka snížit. Přímý přenos sledujte na ČT sport a našem webu.

Středa 18:00

Buly - hokej živě

Přímý přenos utkání semifinále play-off hokejové extraligy Sparta Praha - Oceláři Třinec. Sledujte na ČT sport a našem webu ve středu od 18:00.

Úterý 19:30

MS v curlingu

Přímý přenos utkání základní skupiny mistrovství světa v curlingu Česko – Čína. Sledujte exkluzivně na našem webu v úterý od 19:30.

Úterý 20:15

Příprava reprezentace

Přímý přenos přípravného fotrbalového utkání Slovensko - Česko. Sledujte na ČT sport a našem webu v úterý od 20:15.