ČTsport

ČTsport
pátek 31. října 2014 Štěpánka

Krátce

 • 11:08 Z kádru Švédska vypadl Möller, doplnili ji Ridderwall a Lundgren
  Bez útočníka Oskara Möllera z Kazaně se musí obejít hokejisté Švédska na turnaji Karjala v Leksandu a Helsinkách. Kouč Pär Marts místo něj povolal forvarda Calleho Ridderwalla z jönköpingského HV 71, který hrál v minulé sezoně v KHL za Lva Praha, a do výběru doplnil také obránce Niclase Lundgrena z Växjö.
 • 10:55 Disciplinárka zůstala neoblomná, Valský hrát ještě nemůže
  Útočník hokejistů extraligového Liberce Jakub Valský se nedočkal prominutí zbytku celkem třízápasového trestu a nesmí nastoupit v dnešním souboji Bílých Tygrů proti Zlínu. Disciplinární komise zároveň potvrdila pokutu ve výši 10 procent základní měsíční odměny pro jeho spoluhráče Petra Vampolu za filmování.
 • 10:30 Neymar by měl hrát i na příští olympiádě
  I příští olympijský turnaj fotbalistů by měl ozdobit svou účastí útočník Neymar. Kouč brazilského výběru Alexandre Gallo oznámil, že hráče Barcelony určitě bude chtít zlákat pro domácí hry v Riu de Janeiro za dva roky.
 • 10:20 Hokejový obránce Colaiacovo bude hrát za Philadelphii
  Hokejový obránce Carlo Colaiacovo se stal novou akvizici Philadelphie, s kterou uzavřel smlouvu jako nechráněný volný hráč. Jednatřicetiletý Kanaďan doplnil kádr Flyers, protože jsou dlouhodobě mimo hru beci Braydon Coburn a Andrew MacDonald.
 • 10:19 Novým účastníkem MLS budou fotbalisté FC Los Angeles
  Do zámořské fotbalové ligy MLS od roku 2017 přibude nový celek FC Los Angeles. Vstup druhého klubu z tohoto města do soutěže oznámilo konsorcium vlastníků ve čtvrtek, mezi početný zástup 22 akcionářů patří i legendární basketbalista Magic Johnson.
 • 09:37 Kvalifikace F1 v USA bude mít pozměněná pravidla
  Kvůli absenci dvou týmů na startu Velké ceny USA formule 1 se změnil formát sobotní kvalifikace. Pojede se jako dosud na tři části, ale po prvních a druhých měřených sekcích vypadne vždy po čtyřech nejpomalejších jezdcích. Za normálních okolností, při plném počtu 22 vozů, končí nejprve šest a potom dalších šest vozů. Finále kvalifikace v Austinu se pojede v nezměněné podobě s deseti jezdci.

Pátek 19:00

Euro Floorball Tour
Euro Floorball Tour

Přímý přenos florbalového utkání žen Česko - Švýcarsko na turnaji Euro Floorball Tour 2014. Sledujte exkluzivně na našem webu v pátek od 19:00.

Pátek 17:30

Buly - hokej živě
Buly - hokej živě

Přímý přenos utkání hokejové extraligy HC Pardubice - HK Hradec Králové. Sledujte na ČT sport a našem webu v pátek od 17:30.

ČT sport – Studio fotbal extra

Načítám...

Ouha, data se nepodařilo načíst.