TV program Osobní program  

ST
Stopáž: 42 minut, rok výroby: 2010

 Přidat do Osobního programu

Nastavit připomenutí

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 156919

Talk show Uvolněte se, prosím končí

TV pořad Uvolněte se, prosím vysílala Česká televize každý pátek od 19. listopadu 2004. 25. 6. 2010 byl odvysílán poslední díl populární talk show moderátora Jana Krause.

Všem divákům jak u televizních obrazovek, tak návštěvníkům pražského divadla Ponec, kde se pořad natáčel, stejně tak dalším fanouškům pořadu, děkujeme za ohlasy a trvalou přízeň a přejeme hezké léto!

Aktuálně: středa 19. 9. 2012

Talk show Jana Krause (2010). Hosté: A. Antalová, P. Tkáč a K. Kratochvílová. Režie V. Nouzák

Uvolněte se, prosímUvolněte se, prosímUvolněte se, prosímUvolněte se, prosím

Pozvaní hosté:
Alena Antalová – herečka
Patrik Tkáč – finančník
Klára Kratochvílová – lektorka Akademie svádění

Klikněte pro větší obrázek

Herečka Alena Antalová se poprvé ocitla před kamerou už jako čtrnáctidenní dítě ještě na rodném Slovensku, v České televizi si ji diváci pamatují např. ze seriálu Četnické humoresky. Alena Antalová má tři děti a její těhotenství postupně ovlivňovala natáčení a scénáře seriálových postav, což Jana Krause velmi zaujalo. Kromě povídání s touto půvabnou herečkou se můžete těšit i na její pěvecké vystoupení.

Klikněte pro větší obrázek

Patrik Tkáč je pravděpodobně dosud nejbohatším hostem pořadu Uvolněte se, prosím. Jana Krause zajímalo, jaké byly jeho podnikatelské začátky a kde se setkal se svým společníkem a spoluzakladatelem skupiny J&T. Jak odhaduje Patrik Tkáč další vývoj světové krize a je něco, čeho se obává?

Klikněte pro větší obrázek

Klára Kratochvílová je lektorkou Akademie svádění a specializuje se na techniky pro ženy. Klára Kratochvílová prozradila některé tipy a osvědčená pravidla pro navázání kontaktu s druhým pohlavím. Podívejte se, zda by cílené svádění našlo odezvu i u Jana Krause.

další videa »

Archiv vysílání

Labyrint II