TV program Osobní program  

ST
Stopáž: 43 minut, rok výroby: 2010

 Přidat do Osobního programu

Nastavit připomenutí

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 156904

Talk show Uvolněte se, prosím končí

TV pořad Uvolněte se, prosím vysílala Česká televize každý pátek od 19. listopadu 2004. 25. 6. 2010 byl odvysílán poslední díl populární talk show moderátora Jana Krause.

Všem divákům jak u televizních obrazovek, tak návštěvníkům pražského divadla Ponec, kde se pořad natáčel, stejně tak dalším fanouškům pořadu, děkujeme za ohlasy a trvalou přízeň a přejeme hezké léto!

Aktuálně: pátek 25. 6. 2010

Talk show Jana Krause. Hosté: Jan Fischer, Olivie Brabcová, Matěj Kodeš. Režie V. Nouzák

Uvolněte se, prosímUvolněte se, prosímUvolněte se, prosímUvolněte se, prosím
Pozvaní hosté:
Jan Fischer – premiér
Olivie Brabcová – studentka, malířka, modelka, kandidovala za Českou pirátskou stranu
Matěj Kodeš – bublinář, rekordman, který dělá obří mýdlové bubliny, do nichž „uzavře“ třeba celou místnost i s lidmi
Klikněte pro větší obrázek Poslední díl pořadu Uvolněte se, prosím, byl zároveň jedním z posledních vystoupení Jana Fischera v roli premiéra úřednické vlády. Den po natáčení pořadu se chystal podat demisi a Jan Kraus byl připravený ji přijmout přímo v pořadu. Jan Fischer si jako politik získal velkou oblibu veřejnosti, jaké byly jeho začátky ve funkci premiéra a jak bude jeho kariéra pokračovat dál?
Klikněte pro větší obrázek Olivie Brabcová je studentka a malířka, která kandidovala za Českou pirátskou stranu. V minulosti si přivydělávala jako modelka aktů a její snímky zahrály důležitou roli v předvolební kampani. Proč se rozhodla kandidovat právě za Pirátskou stranu a jaké jsou její hlavní body programu?
Klikněte pro větší obrázek Matěj Kodeš je profesionální bublinář a držitel unikátního rekordu – vytvořil bublinový tunel o délce 24 metrů. V pořadu předvedl ukázku své bubble show a jako figuranta použil i pana premiéra Jana Fischera.
další videa »

Archiv vysílání

Labyrint II