TV program Osobní program  

ST
Stopáž: 42 minut, rok výroby: 2010

 Přidat do Osobního programu

Nastavit připomenutí

Hledat všechna vysílání:
pořadu / tohoto dílu

Hlasujte pro pořad:

Celkem hlasů: 156920

Talk show Uvolněte se, prosím končí

TV pořad Uvolněte se, prosím vysílala Česká televize každý pátek od 19. listopadu 2004. 25. 6. 2010 byl odvysílán poslední díl populární talk show moderátora Jana Krause.

Všem divákům jak u televizních obrazovek, tak návštěvníkům pražského divadla Ponec, kde se pořad natáčel, stejně tak dalším fanouškům pořadu, děkujeme za ohlasy a trvalou přízeň a přejeme hezké léto!

Aktuálně: pátek 26. 8. 2016

Talk show Jana Krause (2010). Hosté: A. Langerová, Z. Pohlreich a V. Vondruška. Režie V. Nouzák

Uvolněte se, prosímUvolněte se, prosímUvolněte se, prosímUvolněte se, prosím

Pozvaní hosté:
Zdeněk Pohlreich – kuchař
Aneta Langerová – zpěvačka
Vlastimil Vondruška – spisovatel a historik

Klikněte pro větší obrázek

Kuchař Zdeněk Pohlreich byl moderátorem divácky velmi oblíbeného pořadu, ve kterém uplatnil své schopnosti šéfkuchaře. Zkušenosti v oboru získal Zdeněk Pohlreich ve světě a bude vyprávět o tom, jaké byly jeho začátky v emigraci. V pořadu také uvidíte, jak si pan Pohlreich pochutnal na občerstvení od Jana Krause.

Klikněte pro větší obrázek

Zpěvačka a vítězka soutěže Superstar Aneta Langerová je hostem pořadu Jana Krause již podruhé. Od minulého vystoupení se více rozpovídala a podle svých slov nyní hovoří i s posluchači na svých koncertech. Již několik let je Aneta patronkou nadace Světluška, která přispívá na nevidomé děti a v těchto dnech opět otvírá kavárnu Potmě.

Klikněte pro větší obrázek

Spisovatel a historik Vlastimil Vondruška vytěžil pro své literární dílo maximum ze své profese. Janu Krausovi přinesl ukázku svých historických románů, podle jednoho z dílů série kolem Oldřicha z Chlumu byl dokonce natočen film Jménem krále, ke kterému pan Vondruška napsal scénář.

další videa »

Archiv vysílání

ÄŚT na MFF Karlovy Vary 2017