Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
  • Edit 2. 9. 2014 16:35 Reagovat 14 1

    Detívka

    Tato krimi se mi moc líbí. Četla jsem dokonce i stejnojmennou knihu. Líbí se mi i ale o to víc,že se natáčela v Petrově - cože je jen několik málo km od nás. :-)

  • krfi 18. 5. 2013 12:20 Reagovat 22 1

    Severská detektivka v české vesnici 80. let?

    Velmi, velmi dobrá česká tv detektivka, na první pohled z nezajímavého venkova 80tých let, ale opak je pravdou. Již zpracování samé- temnota vesnice, vyhrocené osobní vztahy, řada podezření důvodných i neopodstatněných, to vše jakoby svojí sychravostí a tempem výpovědi připomínalo severskou detektivní školu, prostě dobrá práce všech, hlavně pana Cupáka, Libuše Geprtové, Oty Sklenčky, Zdeňka Martínka a dalších. Rovněž režisér pan Zdeněk Kubeček zde ukázál vyšší standart své práce, než tomu je jindy. Dle mého názoru to nebylo zbytečných 81 minut.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi