Josef

39 let

Josef je profesí konstruktér kolejových vozidel, ale povahou hračička. Žije nedaleko štěchovické přehrady se svou přítelkyní a psem. Péct ho naučila maminka, které už od mala pomáhal s vánočním cukrovím, a také přítelkyně. Je to pro něj hlavně zábava. Jeho osobní specialitou jsou minicupcakes. Je nadšenec do všeho, co zavání technikou, má rád veterány, RC modely, ale také cestování a snowboarding. Jeho největším životním cílem je spokojenost a radost ze života.

Rozhovor s Josefem

Rozhovor s Josefem


Recepty ze třetího kola

18. 1. 2020

Pro třetí kreativní výzvu si Josef nachystal makový květ s domácí rybízovou marmeládou a pro osobní výzvu linecký koláč s mandlovou moukou. Jeho recepty zaujaly a porota ho vyhlásila pekařem týdne.


Josefovo auto si za kanálem vyjelo prestižní ocenění

10. 1. 2020

Josefův dort v podobě svítícího a jezdícího auta na dálkové ovládání, jinými slovy splněný sen každého kluka, zabodoval nejen u porotců Josefa a Mirky, ale také u tvůrců originální soutěže The Great British Bake Off. Dezert, který se sám dokáže dopravit k oslavencům, a ještě si k tomu posvítí na cestu, zařadili do výběru nejlepších kreativních výzev v dějinách soutěže, tedy nejen britských, ale ze všech zemí, ve kterých se tento oblíbený pořad vyrábí a vysílá. Již po prvním dílu tak má i Česká republika svého zástupce mezi nejlepšími a rádi tímto Josefovi a jeho závodnímu speciálu s číslem 1 gratulujeme k vítězství v prvním kole „britské grand prix“.

Podívejte se na přípravu pojízdného dortu

Podívejte se na přípravu pojízdného dortu


Recepty z prvního kola

4. 1. 2020

V osobní výzvě Pepa upekl bábovku s vlašskými ořechy. Kreativní výzvu pojal kreativně doslova a pro své synovce připravil dort na kolečkách.