Hlavní role

David Švehlík
David Švehlík

Viktor Mojžíš

Čtyřicátník, bývalý zkušený kriminalista, který se díky nešťastné náhodě dostal do vězení. Po návratu z vězení pracuje jako soukromý detektiv v bezpečnostní agentuře. Je rozvedeným otcem dospívající dcery Lindy. Prakticky jediným, s kým se stýká, je jeho někdejší nadřízený pplk. Taraba.


Martin Finger
Martin Finger

Jindřich Osecký

Otec zmizelé Kláry Osecké. Kvůli nešťastnému postřelení je upoután na invalidní vozík a do jisté míry závislý na péči své manželky. Touží po spravedlnosti a odplatě. V případě své dcery je ochoten jí dosáhnout i za hranicí zákona.


Zuzana Mauréry
Zuzana Mauréry

Helena Osecká

Matka Kláry Osecké je šarmantní žena, která se obětavě stará o svého invalidního manžela a posléze i o psychicky traumatizovanou dceru. Ráda by zase žila normální život a je připravena pro to udělat cokoli.


Elizaveta Maximová
Elizaveta Maximová

Klára Osecká

Jednadvacetiletá dcera Jindřicha a Heleny Oseckých. Po pěti letech se jí podaří utéct z nedobrovolného držení v nevěstinci v Amsterodamu. Neobešlo se to ale bez následků. Kromě těch psychických se zotavuje i ze zranění, která utrpěla, když ji při útěku srazilo auto.


Vojtěch Vondráček
Vojtěch Vondráček

Lukáš Kulhánek

Vrstevník Kláry Osecké. Zdánlivě sympatický mladý muž, který se pohybuje za hranicí zákona a účastní se obchodu s bílým masem. Ve skutečnosti je to arogantní a bezcitný člověk. Má přítelkyni a psa, o kterého má větší zájem než o ni.


Martin Pechlát
Martin Pechlát

pplk. Taraba

Vedoucí kriminálky a bývalý nadřízený Viktora Mojžíše, kterému se snaží po návratu z vězení pomoct. Vede vyšetřování případu Kláry Osecké. Poctivý a férový v práci i přístupu ke svým kolegům.


Sylvie Krupanská
Sylvie Krupanská

Marta Mojžíšová

Sympatická pětatřicetiletá matka Lindy a bývalá manželka Viktora. Manželství s Viktorem mělo své problémy, a tak se s ním po jeho nástupu do výkonu trestu rozvedla. I přesto je spojuje jejich dcera Linda. Má přítele Petra, který jí i Lindě finančně pomáhá, ale Petr je ženatý. Marta doufá, že se jednou třeba kvůli ní rozvede.


Karolína Lipowská
Karolína Lipowská

Linda Mojžíšová

Třináctiletá dcera Viktora a Marty. Když byla malá, pokousal ji pes a zůstala jí jizva na krku. Zvykla si na matčina nového přítele, ale postupem času si znovu nachází vztah i k otci. Ví, že se její rodiče mají stále rádi, a doufá, že se třeba dají dohromady.


Dále hrají