David Vlk je ambiciózní a sebevědomý policista, kterého nic nerozhodí. Alespoň do té doby, dokud se mu nepostaví rafinovaná sériová vražedkyně.
Režie: Robert Sedláček. Scénář: Zdeněk Zapletal. Hrají: Jiří Langmajer, Martin Stránský, Simona Babčáková, Norbert Lichý a další.
Ženy, které nenávidí muže

Ve městě se množí vraždy mužů podle stejného vzorce. Žena, která si v telefonátech na policii říká Nevěsta, postupně servíruje informace o vytrpěném násilí ze strany mužů. Nicméně sériový vrah v okrsku – to je pro policajta kariérní šance! A David Vlk (J. Langmajer) k ní také tak přistoupí. Na tiskovce se sebevědomě, ale především přehlíživě a zlehčujícím způsobem vyjádří o motivacích domnělé pachatelky. A pak už se leccos vyvíjí jinak, než kdo může čekat. Vlkova pověst zkušeného policejního stopaře dostává jednu ránu za druhou. A Nevěsta dál volá o pomoc, aby ji zastavili, než zabije dalšího opovrženíhodného chlapa. Pátrání je třeba urychlit.

Vedlejší roli detektiva Kýhose ztvárnil ostravský herec a patriot Norbert Lichý, který zemřel tento týden ve věku 59 let.

Napište nám