23 minut
Kultura.cz

27. březen 2010

Obsah dílu

Bílá kniha ostravské kultury — Rozhovor s varhaníkem Petrem Čechem — Polský architekt Robert Konieczny

Části dílu

01:32
Bílá kniha ostravské kultury k projektu Evropského hlavního města kultury
  Bílá kniha ostravské kultury k projektu Evropského hlavního města kultury - Bílá kniha ostravské kultury si klade za cíl podat přehledný souhrn základních informací o historii a současnosti ostravské kultury a jejím místě na kulturní mapě Evropy. Je dílem spíše popularizačním, v němž se poprvé dostanou do souvislosti témata, která v této podobě nebyla dosud na jednom místě konfrontována.
  08:00
  Rozhovor s varhaníkem Petrem Čechem
   Rozhovor s varhaníkem Petrem Čechem - absolvent pražské Konzervatoře v oborech klavír a varhany, Hudební fakulty Akademie múzických umění v Praze a Staatliche Hochschule für Musik und Darstellende Kunst ve Stuttgartu v oboru varhany u vynikajícího norského varhaníka prof. Jona Laukvika.
   13:35
   Robert Konieczny, jeden z nejúspěšnějších polských architektů na návštěvě v Ostravě
    Robert Konieczny, jeden z nejúspěšnějších polských architektů na návštěvě v Ostravě - Logika prostoru - autorská výstava příslušníka mladé generace polských architektů, jehož ateliér se již dočkal celé řady úspěchů. Za vše jmenujme zařazení jména Roberta Koniecznyho mezi 101 nejzajímavějších architektů na světě za rok 2007. Výstava proběhla v ostravském Domě umění.
    20:00
    Kritická židle
     Přehrát celé video
     Stopáž23 minut
     Další díl
     28. březen 2010

     Kultura.cz na sociálních sítích

     Napište nám