26 minut
Kultura.cz

22. leden 2012

Obsah dílu

FRAME011 — Redaktorka Věra Míšková — Vladivojna La Chia

Části dílu

00:45
Buďte v obraze
  05:05
  FRAME011
   V Reportáži vás pozveme na výstavu do pražské Leica Gallery, kde jsou aktuálně k vidění vítězné práce fotografické soutěže FRAME011. První místo letos obsadili studenti ITF v Opavě Gabriel Frágner a Anna Gutová. Vítězný cyklus I love my family tvůrci stylizovali do retroestetiky. Další směry, kterými se současná fotografie ubírá, nám na příkladech několika soutěžních sérií ukáže ředitelka Leica Gallery Prague Milena Dubská a Ondřej Žižka, spoluzakladatel FRAME.
   11:23
   Věra Míšková – Láska je láska, Děti moje
    Na Kritické židli zhodnotí redaktorka deníku Právo Věra Míšková dvě lednové filmové premiéry – tuzemskou novinku režiséra Milana Cieslara Láska je láska a čerstvého vítěze letošních Zlatých glóbů v kategorii dramat – americký snímek Děti moje.
    16:04
    Vladivojna La Chia
     V osmnácti ležela na ulici a čekala, až ji zajede auto. Teď píše hudbu, zpívá, maluje a má pořad Čajovna na rádiu Vltava. Vladivojna La Chia, rodačka z Ostravy, která žije v Praze, ale táhne ji to do Evropy. Své zvláštní jméno získala po otci Vladivojovi, příjmení La Chia zdědila pro změnu po italských předcích. Koncem loňského roku jako příloha jejího nového alba Bohémy vyšla tisícikusová limitovaná edice dvanácti Vladibajek. Fascinující dílko uvidíte mimo jiné v našem Portrétu.
     24:43
     Soutěž
      Přehrát celé video
      Stopáž26 minut
      Další díl
      28. leden 2012

      Kultura.cz na sociálních sítích

      Napište nám