13. duben 2007

Obsah dílu

Kolja Kubíček — Ewa Farna — Stanislav Marek

Části dílu

03:10
Kolja Kubíček
  Advokát Kolja Kubíček, který byl sám odsouzen za vydírání svědka, Janu Krausovi tvrdí, že v České republice nemáme právní stát. Dále mu prozradí, jak se dostal k případu Jiřího Kajínka a dalším známým kauzám. Vysvětlí, s jakou pohnutkou obhajoval bývalé komunistické pohlaváry, a proč vlastně emigroval. Dále zavzpomíná na to, jak se dostal ke Sládkově republikánské straně a jaké s ní měl úmysly. A samozřejmě také mluví o svém posledním počinu – podání žaloby na premiéra Mirka Topolánka.
  19:32
  Ewa Farna
   Mladá zpěvačka Ewa Farna Janu Krausovi vysvětlí, jak se dostala ke zpívání. Dále rezolutně odmítá přestěhování do Prahy či jiného velkého města a věří, že kariéra zpěvačky na jejím dosavadním životě nic nezmění. Spoustu času tráví cestováním, ale ve škole to prý ještě zvládá dobře. Všude ji doprovází její tatínek, který je na ni moc pyšný.
   29:12
   Stanislav Marek
    Stanislav Marek, nejznámější a také největší sběratel psaných vtipů, prozradí, kde všude vtipy sbírá. Přizná, že se pokusil o nejdelší čtení vtipů v kuse – vydržel to víc než padesát hodin. Samozřejmě také poskytne několik vtipů na ukázku.
    Přehrát celé video
    Stopáž39 minut
    Další díl
    20. duben 2007

    Napište nám