42 minut

23. duben 2010

Obsah dílu

Pavel Kožíšek — Věra Nerušilová — Zdeněk Weig

Části dílu

00:28
Úvod
  04:05
  Pavel Kožíšek
   Pavel Kožíšek je nejznámější český iluzionista a zároveň šéf asociace českých mágů a kouzelníků. Své řemeslo považuje Pavel Kožíšek za jedno z nejpoctivějších na světě. Dva roky vystupoval v Japonsku, otevíral tam první japonské divadlo kouzel a inspiroval se k vybudování svého vlastního divadla v Čechách. Pro Uvolněte se, prosím si připravil s asistentem Janem Krausem jednoduché kouzlo, při kterém šlo divačce Veronice o dvoutisícovku.
   18:00
   Věra Nerušilová
    Paní Věra Nerušilová je majitelkou nejhlubšího kontraaltu u nás a diváci si ji jistě pamatují jako interpretku slavné písně Kočka ze Záběhlic. Paní Nerušilová má hlasový rozsah tři oktávy a stále aktivně vystupuje jako herečka a zpěvačka. Dnes večer uslyšíte, jak se paní Věra rozezpívává a jak se pokusila rozezpívat i Jana Krause.
    32:20
    Zdeněk Weig
     Zdeněk Weig je průkopníkem crossfitu v Čechách a zároveň propagátorem paleolitické diety. Obojí poznal ve Spojených státech, kde dlouho žil, a Jana Krause zajímalo, v čem je kondiční cvičení crossfit výjimečné a proč se pan Weig jako dlouholetý vegetarián zamiloval do paleolitické diety, která je založena na konzumaci masa.
     Přehrát celé video
     Stopáž42 minut
     Další díl
     30. duben 2010

     Napište nám