Talk show Jana Krause (2010). Hosté: P. Kožíšek, V. Nerušilová a Z. Weig. Režie V. Nouzák

Obsah dílu

Přehrát vše
Pozvaní hosté:
Pavel Kožíšek – iluzionista a mág
Věra Nerušilová – herečka, zpěvačka
Zdeněk Weig – první a zatím jediný průkopník světového hitu: paleolitické diety jeskynních mužů…
Klikněte pro větší obrázek

Pavel Kožíšek je nejznámější český iluzionista a zároveň šéf asociace českých mágů a kouzelníků. Své řemeslo považuje Pavel Kožíšek za jedno z nejpoctivějších na světě. Dva roky vystupoval v Japonsku, otevíral tam první japonské divadlo kouzel a inspiroval se k vybudování svého vlastního divadla v Čechách. Pro Uvolněte se, prosím si připravil s asistentem Janem Krausem jednoduché kouzlo, při kterém šlo divačce Veronice o dvoutisícovku.

Klikněte pro větší obrázek

Paní Věra Nerušilová je majitelkou nejhlubšího kontraaltu u nás a diváci si ji jistě pamatují jako interpretku slavné písně Kočka ze Záběhlic. Paní Nerušilová má hlasový rozsah tři oktávy a stále aktivně vystupuje jako herečka a zpěvačka. Dnes večer uslyšíte, jak se paní Věra rozezpívává a jak se pokusila rozezpívat i Jana Krause.

Klikněte pro větší obrázek

Zdeněk Weig je průkopníkem crossfitu v Čechách a zároveň propagátorem paleolitické diety. Obojí poznal ve Spojených státech, kde dlouho žil, a Jana Krause zajímalo, v čem je kondiční cvičení crossfit výjimečné a proč se pan Weig jako dlouholetý vegetarián zamiloval do paleolitické diety, která je založena na konzumaci masa.

S kým jste se nejvíc uvolnili?

21 % Pavel Kožíšek 15 % Věra Nerušilová 64 % Zdeněk Weig
Stopáž42 minut
Rok výroby 2010
 ST
ŽánrZábava