Talk show Jana Krause (2010). Hosté: L. Bílá, Č. Kopecký a R. Farkaš. Režie V. Nouzák

Obsah dílu

Přehrát vše

Pozvaní hosté:
Lucie Bílá – zpěvačka
Čestmír Kopecký – producent
Roman Farkaš – předseda slovenského Klubu nespravedlivě plešatých

Klikněte pro větší obrázek

Zlatá slavice Lucie Bílá pozvání do pořadu dlouho odkládala, proto byla pro Jana Krause vzácným hostem. Jak se žije nejpopulárnější české zpěvačce, jak snáší tlak bulváru a fanoušků a jaký to má vliv na její osobní život? Kdo pomáhá Lucii zvládnout velký nápor práce a jak se stará o svou fyzickou kondici? Jana Krause také zajímalo, jaký typ mužů dokáže zaujmout Zlatou slavici.

Klikněte pro větší obrázek

Filmový a televizní producent a dramaturg Čestmír Kopecký nedávno dokončil dokument 25 z šedesátých o slavných filmařích šedesátých let a nyní pracuje pro Ostravu na získání titulu Evropského hlavního města kultury pro rok 2015. Které město je jejich hlavním soupeřem a proč věří, že by měla vyhrát právě Ostrava? Vedle jeho pracovních aktivit zaujala Jana Krause osobní iniciativa Čestmíra Kopeckého v ochraně práv šneků a zamezení jejich týrání.

Klikněte pro větší obrázek

Roman Farkaš je vylosovaný výkonný předseda klubu nespravedlivě plešatých, který má celovesmírou působnost. Co znamená být nespravedlivě plešatý a jaké kategorie členů klub rozlišuje? Dozvíte se také, jaké výhody má členství v klubu a jaké podpůrné prostředky používají.

S kým jste se nejvíc uvolnili?

46 % Lucie Bílá 39 % Čestmír Kopecký 15 % Roman Farkaš
Stopáž42 minut
Rok výroby 2010
 ST
ŽánrZábava