39 minut

20. dubna 2007

Obsah dílu

Dana Drábová — Kabát — Karla Plhoňová

Části dílu

04:04
Dana Drábová
  Dana Drábová Janu Krausovi názorně ukáže, jak se měří radioaktivita a vysvětlí mu, že každý z nás je tak trochu radioaktivní. Dále Janu Krausovi nastíní, co by se dělo, kdyby hrozila jaderná havárie. Elektrárna Temelín je ale podle ní dostatečně bezpečná. I kdyby jejího ředitele dělal Jan Kraus, elektrárna by se mu „ubránila“.
  18:02
  Kabát
   Hudební skupina Kabát, která má před sebou cestu do Helsinek na Eurovision Song Contest, Janu Krausovi prozradí, co všechno ji na soutěži čeká a jak přísná pravidla pro účast v soutěži musí dodržet. Písnička, kterou v Helsinkách zahrají, nesmí být delší než 3 minuty a skupina musí mít na sobě stejné oblečení jako v prvním kole. Kapela Kabát svou první zkoušku měla v roce 1988 a od roku 1990 hraje ve stejné sestavě. I když jsou její členové spolu takhle dlouho, na ponorkovou nemoc si rozhodně nestěžují.
   29:42
   Karla Plhoňová
    Karla Plhoňová – Miss akademie 2007, tedy nejkrásnější studentka roku, Janu Krausovi předvede, že i vzdělaná dívka může být krásná. Sama se do soutěže prý vůbec přihlásit nechtěla, museli ji přemlouvat. Karla Plhoňová studuje anglický jazyk pro manažery, což Jana Krause trochu zarazilo, a tak chce vysvětlit, jak taková angličtina pro manažery vypadá.
    Přehrát celé video
    Stopáž39 minut
    Další díl
    27. dubna 2007

    Napište nám