Talk show Jana Krause. Hosté: J. Kaplický, P. Kostovčíková a P. Mičánek (2007). Režie V. Nouzák

Obsah dílu

Přehrát vše
Pozvaní hosté:
Jan Kaplický – architekt
Petra Kostovčíková – tanečnice
Petr Mičánek – vášnivý sběratel pexesa
Klikněte pro větší obrázek Architekta Jana Kaplického jistě není nutné představovat. V českých médiích je jeho projekt Národní knihovny na Letné diskutován velmi vážně, a proto se Jan Kraus pokoušel o opak. Zda se jeho projekt stane skutečně dominantou Prahy není zatím jisté, ale pesimista Jan Kaplický to vidí optimisticky. Rozhovor se světoznámým architektem nejen o architektuře, inspiracích, zlaté chobotnici a plavkách uvidíte v tomto díle.
Klikněte pro větší obrázek Tanečnice Petra Kostovčíková dokázala okouzlit ještě dříve než promluvila. Její tyrkysový kostým s flitry zaujal nejen pana Krause, ale i Jana Kaplického. Petra se stala mediálně známou především jako taneční partnerka herce Václava Vydry a nového tanečního partnera našla i v pořadu Uvolněte se, prosím. A věřte, že to nebylo překvapení pouze pro ni.
Klikněte pro větší obrázek Petr Mičánek je již od dětství sběratelem pexesa, nepovažuje se však za skvělého hráče. Ve své sbírce jich má 688 a je zapsán v Guinessově knize rekordů. Část své sbírky přivezl pan Mičánek s sebou a nebylo vůbec jednoduché se v ní vyznat.

S kým jste se nejvíc uvolnili?

39 % Jan Kaplický 27 % Petra Kostovčíková 34 % Petr Mičánek
Stopáž42 minut
Rok výroby 2007
 ST 4:3
ŽánrZábava