Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Reichmann Milan 23. 6. 2018 22:53 Reagovat 1 1

  vy chytri novinari

  kdyh uz konecne zacnete uctivat jmena cizinek na pr. ,kOMANEDCI a to ova si na\montujte vasemu psickovi na ocasek

 • jan 11. 1. 2017 13:38 Reagovat 10 0

  Jak se meni historicka fakta!

  Na dokument jsem se tesil a cekal na avizovane nezverejnene informace ze zivota gymnastky. Bohuzel, opet vycpana vata.... Dokumentarni zabery prokladane jakousi zpovedi sportovkyne, ktera krom driny byla hlavne obeti rezimu. CT, v archivu po CST, jiste nalezne odvysilane materialy, kde Nadia poskytka rozhovor zapadnim tv a uvedla duvody emigrace a to cca mesic pred popravou manzelu Ceausescovych . Sdeleni bylo nasledujici a to obava o zivot, tj. lincovani, poveseni ci zastreleni, nebot si Rumune mysli, ze je protezovana rodinou Ceausescu (trenerka federace) , ze je milenkou syna prezidenta a ze si uziva blahobytu v dobe, kdy v Bukuresti tepla voda tekla 1xtydne, privod elektriny byl funkcni na 2-3hod. denne, lidi nemeli co zrat a mnoho zen zemrelo po cernych potratech. (pozn. proto tolik nenavisti k Ceausecovi a jeho rychla poprava) Toto tvrzeni naroda pry neni pravda. Naopak byla synem Ceauseca unesena, veznena, nekolik let sexualne zneuzivana a musela se ucastnit chlastanic elity. Mimo jine si dale jezdila po zapade. Z ceske praxe o prekrucovani historie vim, ze rudokozec ci aktivni estebacek, po listopadu, ze sebe udelal politickou obet a proto neni nutne se ptat, kde je pravda, zda v utlaku ci protezovani gymnastky, ze? Proste a jednoduse, Nadia Comaneciova byla velmi ctizadostivou sportovkyni. Skoda, ze nezustala v usa jiz v roce 1981 se svym trenerem? Popis utlaku komunistickym rezimem by byl verohodnejsi....

 • NEHAVLOID 11. 1. 2017 01:12 Reagovat 9 1

  Havloidní,stupidní,kolotočová propaganda!!!

  Už se laskavě vzpamatujte v ČT!!! Proč neustále *** tu vaší protisocialistickou,protikomunistickou propagandu i do sportu a konkrétně do pořadu o skvělé gymnastce, která dominovala na OH v Montealu, kterou jsem sledoval od rána do noci prostřednictvím naší,SOCIALISTICKÉ Československé televize, kterou tehdy řídil pan Zelenka!!! Je to děs běs a to samé je prezentováno dennodenně od rána do noci na stanicích ČRO, kde soudruzi modrokomentátoři stále něco plácají o komunistickém (nikdy a nikde neexistujícím režimu!!) režimu ,. za kterého dodám lidé neumrzávali,neumírali,nepřebývali v ulicích,pod mosty, v parcích,schovaní mezi teplovodními potrubími,, v nádražních halách,dopravních prostředcích,jako dnes v "demokracii",nebyli žíádní žebráci,bezdomovci,zexekuovaní,gambleči,feťáci,nezaměstnaní,v ulicích bylo bezpečno,jejedli jsme potravinový humus a potravinové jedy,jako tomu je dnes, ženy odcházely do důchodu při dvou dětech v 55-ti letech a muži v 60-ti letech,ale i dříve v mnoha profesích,nikdo nám nevymýval mozky jako tomu je dnes, v "demokracii", ve "veřejnoprávních" médiích ČT a ČRO,nikdo nepřekrrucoval minulost, jako to po listopadovém puči a zvláště v posledních letech a s nabývající intenzitou činí tato média!!!Takže si ten váš komunistický,kolotočově omílaný, nikde a nikdy neexistující komunistický režim strčte víte kam, že?? A zrovna tak Comaneciovou, již jste nechutně zneužili k té vaší nechutné propagandě!!!ZLATÍ KOMUNISTÉ!!

  Příspĕvek byl upraven redakcí kvůli porušení pravidel diskuse

  • maruška 13. 1. 2017 17:08 Reagovat 3 3

   škoda

   že jsem nemohla dočíst upravený článek , zcela s ním souhlasím, někdy mám dojem, že jsem žila někde na lupenu, tak jak vnímám některé moderátory tv a čro,banány a toal. papír mi nikdy nechybě, mě je smutno,že nás pomlouvají i ty osoby, kterým naše vlast poskytla pomoc, Řeků - poslouchala jsem mikroforum se zpěvačkou elefteriadu, to bylo tolik špíny , že mě to udivilo, měla by se vrátit domů!! dnes je strach i z vlastních dětí kam člověka šoupnou,šikana, kriminalita, v této době se mi nelíbí!!! maruška

  • Ben 18. 2. 2019 02:14 Reagovat 1 0

   ad "nikdo nám nevymýval mozky..."

   Vůbec, ještě teď je to vidět...

  • Ben 23. 2. 2019 00:45 Reagovat 0 0

   Nápad!

   Vem si tlampač a vyraž s tím do ulic, tam se ta smršť negativ demokracie uplatní. Pracující můžeš ráno cestou do práce krmit tím výčtem předností socialismu a ještě večer, až se budou utahaní vracet z dvanáctihodinové směny, si mohou poslechnout další z tvého nepřerušeného projevu.

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi