45 minut

14. dubna 2018

Obsah dílu

Headlines — Úder proti Sýrii — Úder proti Sýrii — Úder proti Sýrii — Úder proti Sýrii — Úder proti Sýrii — Úder proti Sýrii — Úder proti Sýrii — Úder proti Sýrii — Úder proti Sýrii — Rychlejší soudní řízení — Vyjednávání o vládě — Dobrovolníci čistí Odru — Aplikace Záchranka už i v Rakousku — Zemřel Miloš Forman — Zemřel Miloš Forman — Zemřel Miloš Forman — Zemřel Miloš Forman — Úder proti Sýrii — Trumpův právník v Praze — Pseudomor u slepic na Zlínsku — Oprava Národního muzea

Části dílu

00:07
Headlines
  Přehled zpráv.
  00:38
  Úder proti Sýrii
   Donald Trump o útoku.
   01:31
   Úder proti Sýrii
    Rakety nad Sýrií.
    02:06
    Úder proti Sýrii
     Živé vstupy zahraničních zpravodajů.
     02:22
     Úder proti Sýrii
      Průběh celé operace.
      05:54
      Úder proti Sýrii
       Živé vstupy zahraničních zpravodajů.
       10:03
       Úder proti Sýrii
        Živé vstupy zahraničních zpravodajů.
        13:38
        Úder proti Sýrii
         Živé vstupy zahraničních zpravodajů.
         17:23
         Úder proti Sýrii
          Čeští vojáci na Golanských výšinách i diplomaté v Damašku jsou v pořádku. Po jednání užšího krizového štábu ministerstva obrany to řekla jeho šéfka Karla Šlechtová. Bezpečnost státu není nijak ohrožena.
          17:47
          Úder proti Sýrii
           Živé vstupy zahraničních zpravodajů.
           20:46
           Rychlejší soudní řízení
            České soudy zrychlují práci – podle aktuálních dat přicházejí rozsudky v civilních sporech o šest týdnů dřív. Délka řízení loni poprvé klesla pod 300 dnů. Mírně se zrychlilo i vyřizování opatrovnických kauz.
            24:15
            Vyjednávání o vládě
             25:29
             Dobrovolníci čistí Odru
              Vyčistěme Odru – vyzval lidi na sociálních sítích správce toku Vladan Mácha. Bydlí přímo na břehu řeky v chráněné krajinné oblasti Poodří. Odpadků bylo ve vodě a na břehu tolik, že sám už je uklízet nezvládal. Výzva zabrala.
              27:01
              Aplikace Záchranka už i v Rakousku
               Aplikace Záchranka nově funguje taky v celém Rakousku. Pokud si tak budou čeští turisté potřebovat přivolat pomoc, přidržením jediného tlačítka na tak zvaných chytrých telefonech odešlou dispečerům zároveň svou přesnou GPS polohu. Stejně jako v Česku.
               28:55
               Zemřel Miloš Forman
                Zemřel režisér Miloš Forman. Bylo mu osmdesát šest let. Skonal ve Spojených státech v noci na dnešek po krátké nemoci.
                30:42
                Zemřel Miloš Forman
                 První celovečerní věc režíroval Miloš Forman v roce 1963. Poslední – Dobře placenou procházku – před devíti roky. Říkal o sobě, že nikdy nedělal filmy na zakázku. Že točil z vlastního přesvědčení a zájmu.
                 34:17
                 Zemřel Miloš Forman
                  Na oscarového kolegu vzpomínali lidi z branže. Mnohé z nich právě Formanovy příběhy podnítily k tomu, aby zkusili natočit vlastní snímky.
                  36:22
                  Zemřel Miloš Forman
                   Rodná Čáslav si světoznámého umělce připomíná v místním kině. To ostatně od roku 2002 nese jeho jméno. Lidi tam zapalují svíčky a podepisují se do kondolenční knihy.
                   37:02
                   Úder proti Sýrii
                    37:20
                    Trumpův právník v Praze
                     Trumpův právník Cohen podle vyšetřovatele Roberta Mullera v minulosti navštívil Prahu. Tvrdí, že jeho tým pro to má důkazy. Advokát přitom dosud svou cestu popíral. Do Česka se měl dostat před dvěma roky přes Německo a tajně se sejít se zástupci Kremlu.
                     37:42
                     Pseudomor u slepic na Zlínsku
                      Dva chovatelé slepic na Zlínsku museli vydezinfikovat své kurníky. Kvůli tzv. pseudomoru, který tam včera potvrdili veterináři, a preventivně utratili zbývajících sedm desítek slepic. Virové onemocnění se u drůbeže v Česku objevilo po dvaceti letech.
                      38:37
                      Oprava Národního muzea
                       Národní muzeum v Praze slaví dvě stě let od založení. V rámci oslav zpřístupnilo některé své objekty - výjimku tvoří historická budova, kde pokračují rekonstrukční práce. Zájemci se tak po celý víkend mohou zdarma podívat i do míst, kam se běžně nedostano
                       Přehrát celé video
                       Stopáž45 minut
                       Další díl
                       15. dubna 2018

                       Přehled dílů

                       8319 dostupných
                       Stopáž55 minut

                       18. července

                       18. 7. 2024 na ČT1
                       Stopáž55 minut

                       18. července

                       Znakový jazyk a skryté titulky

                       18. 7. 2024 na ČT24
                       Stopáž54 minut

                       17. července

                       Dostavba jaderných bloků v Česku — Tendr na dostavbu jaderných bloků — Jaderné elektrárny v Česku — Reakce opozice na průběh a výsledek tendru — Model financování dostavby Dukovan — Okolnosti tendru na dostavbu Dukovan — Firmy o výsledku tendru — Nikki Haleyová na sjezdu republikánů — Pokles cen u zemědělců — Sporný německý rozpočet — Starostka Paříže plavala v Seině — Výstava děl Jana Zrzavého v Humpolci — První zasedání nového britského parlamentu — Fronty na doklady na poslední chvíli — Předčasný konec tábora kvůli nákaze — Hasiči a vrtulníky do Bulharska — Letní omezení provozu nemocnic — Omezený provoz nemocnic — Záchranáři jako pacienti — Sklizeň a cena okurek — Požár na českém velvyslanectví v Paříži — Rezoluce o trvalé podpoře Ukrajině — Munice pro vrtulníky — Češi jako první na vrcholu Muchu Chhisch — Vyšetřování úmrtí Vientnamců v Bangkoku — Film o pokořitelce La Manche — 10 let od sestřelení letu MH17 — Oprava menších silnic — Ochrana ohroženého tetřeva hlušce — Zpvačka zkazila hymnu — Záplavy v Torontu — První den Colours of Ostrava — Prezidentův dík za rozvoj regionů

                       17. 7. 2024 na ČT1
                       Stopáž54 minut

                       17. července

                       Znakový jazyk a skryté titulky

                       17. 7. 2024 na ČT24
                       Stopáž54 minut

                       16. července

                       Společné jednání vlád Česka a Ukrajiny — Podpora napadené země — Memoranda o spolupráci ČR s Ukrajinou — Vývoz z Česka na Ukrajinu — Nominační sjezd Republikánů v Milwaukee — Trumpův výběr viceprezidenta — Kdo je J. D. Vance — Zájem o fotovoltaiku — Stávková pohotovost pracovníků letiště — Konec tištěných Lidových novin — Ustavující schůze Evropského parlamentu — Vrtulníky do Bulharska — Debata o růstu platů ve veřejné sféře — Závěry jednání tripartity — Střelba na Sokolovsku — Výdej léků na předpis v zahraničí — Výročí přistání na Měsíci — Čím se letí k Měsíci — Přistávací moduly — Detaily mise Apollo 11 — Vzpomínky astronauta Charlieho Duka — Mýty kolem přistání na Měsíci — Návrat na Měsíc — Demise francouzské vlády — Zpoždění na železnici — Soudní rehabilitace zastřeleného rybáře — Odsouzený senátor — Nedostupnost domácí péče — Letní slavnosti staré hudby — Konec lhůty pro kandidátní listiny do krajských voleb — Nebezpečné jezy — Rudí skřítci na nebi — Kroužkování ptáků — Nový seriál ČT — Kolekce oblečení pro české olympioniky — Aktualita ze Štrasburku

                       16. 7. 2024 na ČT1
                       Stopáž54 minut

                       16. července

                       Znakový jazyk a skryté titulky

                       16. 7. 2024 na ČT24
                       Stopáž54 minut

                       15. července

                       Útok na Donalda Trumpa — Vyšetřování útoku — Na místě útoku sobotního atentátu — Šance na znovuzvolení Donalda Trumpa — Nominační sjezd — Sjezd republikánské strany — Vyšetřování atentátu na Donalda Trumpa — Chyby tajné služby — Státní podpora na penzijní spoření — Možnosti penzijního spoření — Vzdání se mandátu — ÚS vyhověl stížnosti disidenta Wonky — Trestní novela na Slovensku — Videohry jako umělecká forma — Návrh na zavedení tzv. klouzavého mandátu — NKÚ o zrušení EET — Počasí zpomalilo žně — Případ vraždy ve Slopném — Škody po bouřkách — Jak nahlásit škodu — Štěnovice po deštích — Škody po bouřkách v lesích — Dražba aut i jízdních kol — Náhradní mzda pro pracovníky Liberty — Čínská ekonomika — Kaja Kallasová podala demisi — Padla překážka při dostavbě D11 — Trest za vraždu na nádraží v Hradci Králové — Československá stopa v Projektu Manhattan — Evakuační šestikolky pro Ukrajinu — Oprava mostů v Týně nad Vltavou — Olympijský oheň v Paříži — Olympijský festival v Mostě — Dotace na likvidaci černých skládek

                       15. 7. 2024 na ČT1
                       Stopáž54 minut

                       15. července

                       Znakový jazyk a skryté titulky

                       15. 7. 2024 na ČT24
                       Stopáž50 minut

                       14. července

                       Atentát na Donalda Trumpa — Trump je lehce zraněn, útočník mrtvý — Americký prezident Biden odsoudil politické násilí — Střelba na předvolební mítinku Trumpa v Pensylvánii — Vyšetřování střelby a rekce amerických politiků — Otázky kolem postupu ochranné služby — Kroky prezidenta Bidena a reakce světových politiků — Policie identifikovala střelce — Atentáty na americké prezidenty a osobnosti — Reakce českých politiků — Vliv atentátu na prezidentskou kampaň — Fotografie z mítinku — Přípravy státního rozpočtu na příští rok — Spory v koalici kvůli snižování schodku — Jednání o příměří v Gaze — Problémy se ztracenými a zapomenutými kufry — Následky lijáků — Platy ve veřejné sféře — Agresor v zahrádkářské kolonii v Přerově — Objasněnost trestných činů — Problémy s viděním na dálku — Krátkozrakost — Vražda v Německu — Končí fotbalové EURO — Projekt létající vnučka — Nový zdroj energie ve Vraňanech u Mělníka — Vory na Šumavě — Zemřela herečka Shannen Doherty — Přípravy olympijských her v Paříži — Plíseň na plodinách — Sledovanost ženského finále Wimbledonu — Příběh herečky Judy Garlandové ve Studiu Dva

                       14. 7. 2024 na ČT1
                       Stopáž50 minut

                       14. července

                       Znakový jazyk a skryté titulky

                       14. 7. 2024 na ČT24

                       Události na sociálních sítích

                       Napište nám