44 minut

22. října 2017

Obsah dílu

Volby 2017 — Volby 2017 — Volby 2017 — Volby 2017 — Volby 2017 — Volby 2017 — Volby 2017 — Volby 2017 — Volby 2017 — Volby 2017 — Volby 2017 — Volby 2017 — Volby 2017 — Volby 2017 — Volby 2017 — Volby 2017 — Volby 2017 — Volby 2017 — Dočasné omezení autonomie Katalánska — Pět bývalých amerických prezidentů se sešlo na jednom pódiu — Ceny zemědělské půdy v Česku — Státní fond dopravní infrastruktury — Proplácení léků epileptikům

Části dílu

00:35
Volby 2017
  Den po volbách je jasné, kdo bude novým premiérem. Prezident dnes potvrdil, že do funkce jmenuje Andreje Babiše. Oba politici se kvůli prvním povolebním konzultacím sejdou už zítra.
  01:27
  Volby 2017
   Živý vstup Vladimíra Keblúška.
   05:04
   Volby 2017
    Rozhovor s Andrejem Babišem.
    08:32
    Volby 2017
     Jednou z hlavních překážek dohody na povolební koalici je kauza Čapí hnízdo, kvůli které policie krátce před volbami doručila obvinění šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi z dotačního podvodu.
     10:48
     Volby 2017
      Připomeňme si teď náskok, jaký hnutí ANO po volbách má.
      11:36
      Volby 2017
       Ve volbách druhá ODS do dnešních jednání nezasáhla. Třetí Piráti si zatím vyjasnili podobu svého poslaneckého klubu i vyjednávacího týmu.
       13:41
       Volby 2017
        Rozhovor s Jakubem Michálkem.
        16:05
        Volby 2017
         Živý vstup Martina Šnajdra.
         19:24
         Volby 2017
          ČSSD přišla ve sněmovně o 35 poslanců. Z 50 mandátů jich sociálním demokratům zbylo jen 15.
          21:20
          Volby 2017
           Personální změny, výzvy k odstoupení i hledání příčin neúspěchu. Tak to vypadá u komunistů, lidovců a TOP 09.
           23:53
           Volby 2017
            ČSSD přišla ve sněmovně o 35 poslanců. Z 50 mandátů jich sociálním demokratům zbylo jen 15.
            26:26
            Volby 2017
             Velká proměna teď čeká sněmovnu. Do jejích lavic usedne rekordní počet stran a hnutí – nikdy dřív jich nebylo devět jako teď.
             28:31
             Volby 2017
              Volby znamenají také finanční odměnu pro úspěšné strany.
              29:19
              Volby 2017
               Místem, kde sociální demokraté cítí porážku ještě intenzivněji než jinde, je Karvinsko. Před čtyřmi lety tady strana získala skoro 32 procent hlasů.
               30:58
               Volby 2017
                Výpadky volebních webů Českého statistického úřadu způsobil v sobotu po ukončení sněmovních voleb hackerský útok.
                31:12
                Volby 2017
                 Živý vstup Renaty Myslíkové.
                 32:19
                 Volby 2017
                  Vybírat nové poslance se tentokrát rozhodlo přes pět milionů lidí – to je 61 procent oprávněných voličů a třetí nejnižší účast od sametové revoluce.
                  33:59
                  Volby 2017
                   Živý vstup Vladimíra Keblúška, Martina Šnajdra a Štěpánky Martanové.
                   36:17
                   Dočasné omezení autonomie Katalánska
                    Madrid vyzval Katalánce, aby respektovali dočasné omezení své autonomie. Spuštění článku 155 španělské ústavy v sobotu ohlásil premiér, už v pátek ho může schválit Senát.
                    38:17
                    Pět bývalých amerických prezidentů se sešlo na jednom pódiu
                     Jimmy Carter, otec a syn Bushové, Bill Clinton a Barack Obama podpořili v Texasu charitativní koncert na pomoc obětem hurikánu Harvey.
                     38:36
                     Ceny zemědělské půdy v Česku
                      Česká půda pro české farmáře. Majitelé pozemků by měli podle zemědělského svazu informovat o chystaném prodeji půdy sedláky, kteří na ní hospodaří.
                      40:35
                      Státní fond dopravní infrastruktury
                       Vláda se zřejmě už příští týden bude opět zabývat návrhem rozpočtu Státního fondu dopravní infrastruktury.
                       41:05
                       Proplácení léků epileptikům
                        Až tři čtvrtiny epileptiků poznají, že přichází záchvat. Zastavit ho dokážou takzvané pohotovostní léky. Zdravotní pojišťovny ale proplácejí jen medikament ve formě čípku.
                        Přehrát celé video
                        Stopáž48 minut
                        Další díl
                        23. října 2017

                        Přehled dílů

                        Stopáž50 minut

                        19. května

                        Headlines — Investice do dopravy — Zapojení soukromého sektoru — Nové úseky dálnic — Pátrání po vrtulníků s prezidentem Íránu — Jednání vlády s odbory — Potíže se sociálními dávkami — Situace na Slovensku — Jednání koaličních a opozičních stran — Tryzna v Terezíně — Sochy na budově Máj v Praze — Volební model — Nové normy pro jezy na řekách — Hokejové mistrovství světa v Ostravě — Jízda králů — 35 let od propuštění V. Havla z vězení — Nový film s Jiřinou Bohdalovou — Ukázka z filmu Svatá — Filmy Jiřiny Bohdalové — Jednání o sektorové dani — Postup Izraele v Pásmu Gazy — Nehoda na Dunaji — Demolice staré haly na nádraží Brno Královo Pole — Nová sezona letních kin — Ruské útoky na Charkov — Následky prudkých lijáků v Německu a Francii — Výstraha před silnými bouřkami — Otevření zámku Vartenberk — Poslední jízda salónního vozu Ferdinanda d'Este — Nová pomoc pacientům s Parkinsonovou nemocí

                        19. 5. 2024 na ČT1
                        Stopáž50 minut

                        19. května

                        Znakový jazyk a skryté titulky

                        19. 5. 2024 na ČT24
                        Stopáž50 minut

                        18. května

                        Víc pravomocí pro praktiky a pediatry — Všeobecný lékař a předpis léků — Počty vybraných specialistů v Česku — Strůjce atentátu na premiéra Fica ve vazbě — Rozsah poranění Roberta Fica — Zasedání slovenské vlády — Anonymní výhrůžky politikům — Volby do Evropského parlamentu — Biomasa místo uhlí — Zápas českého týmu na hokejovém MS — Vetování sporného zákona — Útoky Izraele v Pásmu Gazy — Případy vysoce infekčních spalniček — Návykové látky v dobách totality — Válka na Ukrajině — Festival Hrabalovo Kersko — Nové dílo Davida Černého — Aplikace na podporu pohybu dětí — Propady reálných výdělků — Vývoj průměrné mzdy v r. 2023 — Odměny pro zaměstnance — Transparentnost odměňování — Zadržení aktivisté — Napětí v Nové Kaledonii — Setkávání novodobých válečných veteránů — Zájem řidičů o elektromobily — Závody powerboatů — Obvinění kvůli pokácení slavného javoru — Rusko a banky — Sbírka proti rakovině — Festival Mahler - Jihlava — Nové varhany pro kostel Svatého Ducha

                        18. 5. 2024 na ČT1
                        Stopáž50 minut

                        18. května

                        Znakový jazyk a skryté titulky

                        18. 5. 2024 na ČT24
                        Stopáž54 minut

                        17. května

                        Zdravotní stav slovenského premiéra — Situace na Slovensku — Péče o zraněného premiéra Fica — Vyšetřování útoku na premiéra — Bezpečnostní opatření na Slovensku — Zemědělci odsouvají protest — Přesuny v rozpočtu — Požadavky ministrů na změny v rozpočtu — Hospodaření státu — Odročení soudu s podezřelým ze žhářství — Komplikace při stavbě dálnice D49 — Vývoj bojů na Ukrajině — Památník pro skauty — Festival Open House — Soudní řízení v Haagu — Situace v Gaze — Modernizace přečerpávací elektrárny Štěchovice — Hlubší vrty kvůli nedostatku vody — Předpověď počasí na další dny — Papírových účtenek ubývá — Počet účtenek — K čemu jsou účtenky — Putin na návštěvě Číny — Silná bouře v Houstonu — Nedostatek pěstounů — Inflace v EU — Úklid na sjezdovkách ve Špindlerově Mlýně — Zámek Štiřín na prodej — Experiment s regulací marihuany v Nizozemsku — Zkoumání obrazu Mony Lisy — Rozšíření dálnice mezi Prahou a Berounem — Mapování podzemních krytů v Třeboni — Muzejní noc — Soutěž terénních pracovníků

                        17. 5. 2024 na ČT1
                        Stopáž54 minut

                        17. května

                        Znakový jazyk a skryté titulky

                        17. 5. 2024 na ČT24
                        Stopáž54 minut

                        16. května

                        Fico je dál ve vážném stavu — Lékaři premiéra operovali pět hodin — Kdo zastoupí slovenského předsedu vlády — Vyšetřování střelby a obvinění podezřelého — Otázky kolem postupu ochranné služby premiéra — Vyšetřování na místě útoku — Zdravotní péče o premiéra Fica — Postupy ochranné služby — Odboráři zrušili demonstraci — Jmenování ministra pro vědu, výzkum a inovace — Profil nového ministra Marka Ženíška — Priority nového ministra pro vědu — Vyšetřování okolností výbuchů ve Vrběticích — Obvinění padělatele vstupenek na hookejové mistrovství — Soud s podezřelým ze žhářství v Českém Švýcarsku — Národní park dva roky po požáru — Ochrana před lesními požáry — Putin na návštěvě Číny — Německý poslanec Bystroň přišel o imunitu — Investice do české energetiky — Oprava Barrandovského mostu se protáhne — Situace v Nové Kaledonii — Boje na Ukrajině — Zaměstnanci Kovosvitu podávají výpovědi — Vyšetřování kvůli splašenému koni v Pardubicích — Nález středověkých denárů — Požár v Kladně — Pomoc ohroženým dětem — Předvolební debata k evropským volbám — Barokní koncert na hladině Vltavy

                        16. 5. 2024 na ČT1
                        Stopáž54 minut

                        16. května

                        Znakový jazyk a skryté titulky

                        16. 5. 2024 na ČT24
                        Stopáž55 minut

                        15. května

                        Atentát na slovenského premiéra — Roberta Fica postřelili v Handlové — Co se stalo na náměstí v Handlové — Atentát na slovenského premiéra Roberta Fica — Zasedání slovenské vlády v Handlové — Kde je Handlová — Policejní vyšetřování na náměstí v Handlové — Podezřelého policie zadržela na místě — Reakce od slovenských politiků — Reakce na atentát na Roberta Fica — Útok odsoudili politici z ČR — Reakce na střelbu ze zahraničí — Ruská ofenziva severně od Charkova — Trh s hypotékami — Zemřel Vlastimil Harapes — Výsledky přijímacích zkoušek na SŠ — Úspěšnost uchazečů — Problémy s přijámacími zkouškami — Výsledky přijímacích zkoušek — Pátrání po uprchlém vězni ve Francii — Prodej poštovní budovy v Jindřišské ulici — Soud v kauze kupčení s byty v Brně — Protesty v Gruzii — Bronzový úspěch českých parahokejistů — Zadržování vody v krajině — Problémy astmatiků — Návrh na růst koncesionářských poplatků — Nábor vojáků do armády — Prahou prošlo Svatojánské procesí — Stav slovenského premiéra Roberta Fica

                        15. 5. 2024 na ČT1
                        Stopáž55 minut

                        15. května

                        Znakový jazyk a skryté titulky

                        15. 5. 2024 na ČT24

                        Události na sociálních sítích

                        Napište nám