44 minut

31. října 2015

Obsah dílu

Pád ruského letadla — Pád ruského letadla — Pád ruského letadla — Pád ruského letadla — Docházka ministrů do sněmovny — Další vlna migrantů u řeckých břehů — Zádušní mše za rodiny a spolupracovníky parašutistů — Kurz Komando — Expo 2015 s pozitivním hodnocením — Vyšetřování nehody vlaku na Teplicku — Na hradech a zámcích dnes končí sezona — Peníze na volby — Testování řidičů kvůli drogám — Zimní brigády — Zvláštní přístup k obětem mezi seniory — Zločiny na seniorech — Asistenční služby pro seniory — Požár v Bukurešti — Absolutní oddanost severokorejskému vůdci — Pořad Objektiv z nového studia — Začal dušičkový víkend — Schody Exorcistovy ve Washingtonu — Socha J. A. Bati — Mezinárodní festival dokumentárních filmů

Části dílu

00:32
Pád ruského letadla
  Největší letecká tragédie v ruských dějinách. Při pádu letadla na severu Sinajského poloostrova zemřelo všech 224 lidí na palubě včetně sedmnácti dětí.
  02:44
  Pád ruského letadla
   Detailní rekonstrukce letu 7K9268.
   03:45
   Pád ruského letadla
    Živý vstup Miroslava Karase.
    06:19
    Pád ruského letadla
     Dnešní zřícení ruského letounu patří ve světovém srovnání k nejhorším leteckým tragédiím posledních patnácti let.
     07:42
     Docházka ministrů do sněmovny
      Řada poslanců kritizuje docházku ministrů do sněmovny. Třeba členové ústavně právního výboru svolávají mimořádné jednání, protože na jejich schůze nechodí šéf resortu spravedlnosti Robert Pelikán.
      10:48
      Další vlna migrantů u řeckých břehů
       Téměř devět tisíc uprchlíků přepravily trajekty za posledních 24 hodin z řeckých ostrovů do přístavu Pireus.
       12:31
       Zádušní mše za rodiny a spolupracovníky parašutistů
        Přesně 294 svíček dnes hořelo ve Svatovítské katedrále na Pražském hradě. Bylo jich právě tolik jako příbuzných a spolupracovníků parašutistů skupin Anthropoid, Out Distance a Silver A.
        14:37
        Kurz Komando
         Na 7 československých výsadkářů, kteří hrdinsky zahynuli v kryptě kostela v pražské Resslově ulici, se dnes vzpomínalo i při jiné příležitosti. Ocenění na historicky významném místě přebírali noví a úspěšní účastníci speciálního vojenského kurzu Komando.
         15:25
         Expo 2015 s pozitivním hodnocením
          Úspěch českého pavilonu na světové výstavě Expo 2015 – získal bronzovou medaili za architekturu.
          18:22
          Vyšetřování nehody vlaku na Teplicku
           Hasiči vytáhli černou skříňku z lokomotivy, která včera na Teplicku – zřejmě v plné rychlosti – narazila do stojícího vlaku.
           20:05
           Na hradech a zámcích dnes končí sezona
            Živý vstup Zdeňka Mlnaříka.
            22:56
            Peníze na volby
             Nejvyšší kontrolní úřad zahájí během listopadu kontrolu peněz vynakládaných na konání voleb.
             23:17
             Testování řidičů kvůli drogám
              Policie letos koupí přes dvě stě tisíc testů na drogy za téměř sto milionů korun. Zejména dopravní hlídky je používají stále častěji, a tak roste i počet řidičů postihovaných za jízdu pod vlivem omamných látek.
              25:32
              Zimní brigády
               Kdo si chce přes Vánoce přivydělat, měl by brigádu začít shánět právě teď. Někde k jejímu získání stačí pohovor, jinde si ale testují uchazečovy dovednosti v náborových centrech.
               27:18
               Zvláštní přístup k obětem mezi seniory
                Senioři jako zvlášť zranitelné oběti. Policie i soudy s nimi mají nově jednat se zvláštním ohledem.
                29:52
                Zločiny na seniorech
                 V prvním pololetí letošního roku se obětí nějakého trestného činu stalo přes 2 400 lidí starších šedesáti let.
                 30:40
                 Asistenční služby pro seniory
                  Pro seniory existuje řada služeb, které jim pomáhají v těžkých životních situacích. Policie a seniorské organizace se je taky snaží naučit, jak se zorientovat v moderní době a nenechat se třeba podvést.
                  33:12
                  Požár v Bukurešti
                   Při požáru v nočním klubu v Bukurešti zemřelo 27 lidí. Dalších 184 je zraněných. Metalová kapela během vystoupení v uzavřeném prostoru v podzemí použila ohňostroje.
                   33:47
                   Absolutní oddanost severokorejskému vůdci
                    V Severní Koreji se příští rok v květnu po dlouhé době sejde sjezd monopolně vládnoucí komunistické strany. Naposledy se konal v roce 1980.
                    36:13
                    Pořad Objektiv z nového studia
                     36:33
                     Začal dušičkový víkend
                      Na hřbitovech se před pondělní Památkou zesnulých čeká největší nápor lidí. Připravili se na něj policisté, městští strážníci, ale hlavně prodejci květin a svíček.
                      38:30
                      Schody Exorcistovy ve Washingtonu
                       Anglosaské země tradičně v předvečer Památky zesnulých slaví Halloween, kdy děti ve strašidelných kostýmech chodí koledovat. Ve Washingtonu ale vyšli vstříc i dospělým, kteří se rádi bojí.
                       40:56
                       Socha J. A. Bati
                        Sochu podnikatele Jana Antonína Bati odhalili v Uherském Hradišti. Tam se nevlastní bratr Tomáše Bati a pokračovatel obuvnického impéria narodil a prožil dětství.
                        41:18
                        Mezinárodní festival dokumentárních filmů
                         Živý vstup Terezy Radvákové.
                         Přehrát celé video
                         Stopáž45 minut
                         Další díl
                         1. listopadu 2015

                         Přehled dílů

                         Stopáž55 minut

                         13. června

                         Headlines — Jednání o růstu platů — Platy ve zdravotnictví a justici — Požadavky na růst platů — Požadavky justice na růst platů — Tarifní platy pracovníků v justici — Summit G7 — Mobilizace branců na Ukrajině — Hizballáh zaútočil na Izrael — Problémy Liberty Ostrava — Náhrada mezd pro pracovníky Liberty Ostrava — Velký firmy v Moravskoslezském kraji — Dočasná ochrana uprchlíků — Druhý den návštěvy slovenské prezidentky — Objem poskytnutých hypoték — Nová střelnice u tábora — Kniha roku — Nové americké sankce proti Rusku — Předpověď počasí na další dny — Armádní výcvik pro středoškoláky — Drogový gang z Ostravy — Odstranění petičního stánku u Úřadu vlády — Snadnější rozvody manželství — Počet rozvodů — Dopady rozvodu na děti — Ústavní stížnost na změny v důchodech — Pokuta za chybně vydanou jízdenku — Demonstrace v Argentině — Cesta ministra Bartoše do USA — Odměna pro Elona Muska — Transformace regionu Trojmezí — Dodávka vrtulníku pro amádu — Obvinění kvůli požáru Alzheimer centra — Zpráva o stavu světových oceánů — Příspěvky pro ukrajinské uprchlíky s handicapem — Ocenění mladých vědců — Obnova pyramid kutnohorské kostnici

                         13. 6. 2024 na ČT1
                         Stopáž55 minut

                         13. června

                         Znakový jazyk a skryté titulky

                         13. 6. 2024 na ČT24
                         Stopáž55 minut

                         12. června

                         Modernizace tankové brigády — Nákup tanků Leopard — Modernizace armády — Plán strategických projektů — Slovenská prezidentka v Praze — Rozhovor se Zuzanou Čaputovou — Konference Česko na křižovatce — Zvyšování konkurenceschopnosti — Jednání o zavedení cel na čínská elektroauta — Soud v Hunterem Bidenem — Šéf NATO jednal s Viktorem Orbánem — Natáčení seriálu Děcko — Jednání o zavedení korespondenční volby — Rychlost na českých železnicích — Ústavní soud o kauze Dominika Feriho — Zákon o dostupném bydlení — Zabezpečení českých železnic — Tratě chráněné systémem ETCS — Příprava záchranářů na mimořádné události — Zabezpečení vlakových vagónů — Zájem o studium medicíny v Plzni — Liberty Ostrava žádá soud o povolení reorganizace — Boje na Ukrajině — ÚS od odškodnění pro pozůstalé obětí nehody — Předvolební kampaň ve Francii — Jednání o příměří v Gaze — Nehoda kamionu na D7 — Trest za schvalování terorismu — Aktivisté před Úřadem vlády — Rekonstrukce přehrady v Nechranicích — Šíření komára tygrovaného v Evropě — Požáry v Brazílii — Práce robotů v podzemí — Začal festival Rock for People

                         12. 6. 2024 na ČT1
                         Stopáž55 minut

                         12. června

                         Znakový jazyk a skryté titulky

                         12. 6. 2024 na ČT24
                         Stopáž55 minut

                         11. června

                         Inflace za květen — Vliv cen na poptávku a spotřebu — Vývoj spotřebitelských cen — Ceny zboží a služeb — Hledání nového generálního tajemníka NATO — Konference o Ukrajině v Berlíně — Soud s bývalým důstojníkem Pohraniční střáže — Následky bleskových povodní — Bleskové povodně ve Valašských Kloboukách — Rada bezpečnosti o situaci v Gaze — Mezinárodní konference pro Gazu — Film Vzor líčí šikanu i vztek mladých — Změny ve sněmovně — Odstranění havarovaného vlaku v Pardubicích — Houba pojmenovaná po českém vědci — Policisté na Děčínsku — Blesková povodeň ve Valašských Kloboukách — Nasycení půdy vodou — Srážky v květnu — Průtok vody v řekách — Opatření proti suchu — Novela zákona o držení střelných zbraní — Zákon o změnách v RTVS na Slovensku — Porota uznala Huntera Bidena vinným — Přípravy opravy mostu v Ústí nad Labem — Hořící auto v Praze — Vlak poháněný energií z baterií — Připomínka vyhlazení francouzské vesnice nacisty — Zájem o školy v přírodě — Nemovitosti v Číně — Jednání o nové spalovně v Písku — Seriál o astronautce Sally Rideové

                         11. 6. 2024 na ČT1
                         Stopáž55 minut

                         11. června

                         Znakový jazyk a skryté titulky

                         11. 6. 2024 na ČT24
                         Stopáž54 minut

                         10. června

                         Volby do Evropského parlamentu — Volby do Evropského parlamentu — Výsledky voleb do EP — Vítězové voleb — Získané mandáty v EP — Výsledek hnutí ANO ve volbách — Výsledky Pirátů a SPD — Získané mandáty v EP — Dopad voleb na politiku ve Francii — Frakce v Evropském parlamentu — Nové trendy — Volby v okolních zemích — Noví zástupci ČR v Evropském parlamentu — Výsledky v regionech — Jednání o novém složení Evropské komise — Bezpečnostní rada státu — Sabotáže v evropských zemích — Nezvěstní občané Ukrajiny — Výbuch v Polsku — Vývoj nezaměstnanosti — Odklízení poškozeného vlaku v Pardubicích — Stávka zaměstnanců RTVS — Spory uvnitř izraelského válečného kabinetu — Stavba dálnice D4 — Trestání dětí — Demolice mostu v Semilech — Končí období výsadby letniček — Přípravy KVIFF — Frankenstein v Divadle Komedie

                         10. 6. 2024 na ČT1
                         Stopáž54 minut

                         10. června

                         Znakový jazyk a skryté titulky

                         10. 6. 2024 na ČT24
                         Stopáž49 minut

                         9. června

                         Bezpečnostní opatření v Praze — Zadržení cizince — Stupně ohrožení v ČR — Reakce politiků — Volby do Evropského parlamentu — Výsledky voleb ve 23:00 — Čekání na výsledky voleb — Nové složení parlamentu i komise — Čekání na výsledky voleb — Volby a vliv na domácí politiku — Čekání na výsledky voleb — Které země volí dnes — Polské téma voleb: bezpečnost — Výsledky za celou Evropskou unii — Osvobození rukojmí — Přísnější podmínky pro dovoz medu — Zásah nejmodernějšího ruského letounu — Požár bytu v Plzni na Východním předměstí — Oprava silnice v Mikulově — Chybí místa v domovech pro seniory — Dovoz ojetých osobních aut — Tragické nehody cyklistů — Naréndra Módí složil přísahu — Nalezené fotky severočeských památek — Zájem o splouvání Teplé Vltavy — Krakatit ve Staré Huti — Benny Gantz opouští vládu

                         9. 6. 2024 na ČT1
                         Stopáž49 minut

                         9. června

                         Znakový jazyk a skryté titulky

                         9. 6. 2024 na ČT24

                         Události na sociálních sítích

                         Napište nám