44 minut

23. března 2014

Obsah dílu

Rusové na Krymu — Živý vstup z Krymu — Sankce kvůli Ukrajině — Dva roky od Janouškovy nehody — Vojenské zakázky — Modernizace D1 — Zemřel Miroslav Štěpán — Sestřelená syrská stíhačka — Neklid v Madridu — Výbuch ve Vítkově — Prezidentské volby na Slovensku — Prohlídka Prahy pro nevidomé — Rowdies na utkání Baník–Sparta — Varování před sněžením na horách — Hašení před příjezdem profesionálů — České ovoce a zelenina — Trh s nemovitostmi — Krádeže Octavií — Pohledávky ČEB — Zimní plavání — Bedny plné tajných dokumentů

Části dílu

00:40
Rusové na Krymu
  Rusové mají na Krymu ve své moci bezmála 200 ukrajinských základen, včetně velitelské lodě. Moskva na poloostrově přebírá fungování státní správy.
  02:43
  Živý vstup z Krymu
   Miroslav Karas z Krymu živě.
   04:30
   Sankce kvůli Ukrajině
    Evropská unie už má připravené scénáře pro použití dalších sankcí vůči Rusku. Osmadvacítka zatím přistoupila ke dvěma fázím.
    06:54
    Dva roky od Janouškovy nehody
     Uplynuly přesně dva roky od nehody podnikatele Romana Janouška. Podle obžaloby úmyslně srazil padesátiletou ženu a z místa ujel. Soud případ vyšetřuje jako pokus o vraždu, Janouškovi hrozí až 18 let vězení.
     08:49
     Vojenské zakázky
      V letošním roce čekají českou armádu nákupy zbraní a materiálu za 8,5 miliardy korun.
      09:24
      Modernizace D1
       Modernizace dálnice D1 jedna se dostala do nejkritičtější fáze. Silničáři musí převést dopravu jen na polovinu dálnice, aby stavbaři mohli druhou půlku opravit.
       13:17
       Zemřel Miroslav Štěpán
        Ve věku 69 let dnes zemřel bývalý člen ÚV KSČ Miroslav Štěpán.
        15:59
        Sestřelená syrská stíhačka
         Turecká armáda sestřelila na hranicích syrskou stíhačku.
         16:16
         Neklid v Madridu
          Rozsáhlé nepokoje vypukly včera pozdě večer v Madridu na závěr mohutného protivládního pochodu.
          18:08
          Výbuch ve Vítkově
           Funkční vojenská munice zabila ve Vítkově na Opavsku čtyřiatřicetiletého muže a další tři lidi vážně zranila.
           19:58
           Prezidentské volby na Slovensku
            Ostrý souboj opět přinesl druhý předvolební duel prezidentských kandidátů na Slovensku Andreje Kisky a Roberta Fica.
            20:42
            Prohlídka Prahy pro nevidomé
             Nedotýkejte se exponátů - zákaz, který už na řadě míst v Praze neplatí. Novinkou je totiž okruh pro nevidomé, který začaly nabízet i běžné cestovní kanceláře.
             23:15
             Rowdies na utkání Baník–Sparta
              Řádění fanoušků na Bazalech během včerejšího utkání Baníku se Spartou se podle předsedy Fotbalové asociace Miroslava Pelty nedalo předejít.
              25:29
              Varování před sněžením na horách
               V Jizerských horách a Krkonoších by mohlo během noci a zítřka napadnout přes čtvrt metru nového sněhu.
               26:42
               Hašení před příjezdem profesionálů
                Roste počet lidí, kteří se rozhodnou hasit požár dřív, než přijede pomoc. A snižují tak i škody na polovinu.
                28:50
                České ovoce a zelenina
                 Zelenina a ovoce od českých pěstitelů je na pultech českých obchodů stále spíš vzácnost. I kvůli dotacím je zahraniční konkurence levnější a navíc dostupná bez ohledu na roční období.
                 30:51
                 Trh s nemovitostmi
                  Trh s nemovitostmi na jaře zase ožije, říkají makléři. Ceny bytů se přitom drží poměrně nízko – zvlášť u panelových domů. A zájem lidí o tohle bydlení, i kvůli příznivé ceně, neklesá.
                  36:05
                  Krádeže Octavií
                   Škoda Octavia. Vůbec nejčastěji kradené auto v posledních letech. To potvrzuje i případ dvou zlodějů ze Středočeského kraje, které se policii podařilo dopadnout.
                   37:50
                   Pohledávky ČEB
                    Pohledávky České exportní banky celkem za 10 miliard korun jsou nedobytné. Možná dostane zpátky jen 6 miliard.
                    38:15
                    Zimní plavání
                     Čeští otužilci uctili památku průkopníka zimního plavání v Československu Alfreda Nikodéma.
                     40:19
                     Bedny plné tajných dokumentů
                      Záhadu dvou beden plných dokumentů řeší pracovníci Národního archivu v Praze. Na zahradě je vykopal majitel domu v Chrudimi. Bedny od munice tam podle jeho otce ukryli na konci války nacisté.
                      Přehrát celé video
                      Stopáž49 minut
                      Další díl
                      24. března 2014

                      Přehled dílů

                      Stopáž55 minut

                      19. června

                      Headlines — Plán na obří investici — Výroba čipů v Česku — Změny v místě obří investice — Investiční projekty v ČR — Zájem o investice v Česku — Strategické partnerství Ruska a Severní Korey — Oběti pouti do Mekky — Miliardy na odklon tepláren od uhlí — Sociální výbor sněmovny o penzích — Útok nožem na pražské čerpací stanici — Migrace z Běloruska do Polska — Imunita nové europoslankyně Nagyové — Hútijové potopili loď — Osobnosti letošních filmových Varů — Noví ústavní soudci — Pamětní kámen před FF UK — Dovolání Dominika Feriho — Bezpečnost u vody — Úhrady pojišťoven lékařům — Výdaje na zdravotnictví — Léčba rakoviny prostaty — Spor v koalici o platy ve veřejn sféře — Podmíněný trest pro Romana Berbra — Důvěra obyvatel vůči ústavním institucím — Prezident v Ústeckém kraji — Posprejovaný Stonehendge — Předvolební chaos ve Francii — Bouřky v Česku — Bouřky na fotbalovém Euru — Soudy uzavřely kauzu Pitomio Tomia Okamury — Sokolové v poslaneckých lavicích — Seniorka zahnala lupiče — Připomínka aloise Eliáše — Slovenský kabinet a lex atentát — Složení Rady ČT — Vědecký festival Vědafest — Záchrana žirafího mláděte — Oslavy 90 let FOK na Vyšehradě

                      19. 6. 2024 na ČT1
                      Stopáž55 minut

                      19. června

                      Znakový jazyk a skryté titulky

                      19. 6. 2024 na ČT24
                      Stopáž55 minut

                      18. června

                      Platy státních zaměstnanců — Růst platů ve veřejné sféře — Počty státních zaměstnanců — Jednání lídrů EU o obsazení unijních funkcí — Útok na Azov — Zemědělci vítají teplé počasí — Půjčka pro zaměstnance hutí Liberty — První zápas českých fotbalistů na Euru — Výcvik ukrajinských vojáků — Výplata dividendy ČEZ — NATO o čínské podpoře ruské agrese na Ukrajině — Představení o životě Miloše Formana — Ministr Lipavský na Slovensku — Ochrana slovenských politiků — Pátrání po pohřešovaných seniorech — Míra inflace v květnu 2024 — Nehoda raftu s Čechy — Opakované povodně v Novém Dražejově — Tisíce fanoušků z Česka v Lipsku — ME ve fotbale skupina F — Zápasy na webu z různých pohledů — Tržby restaurací během šampionátu — Útraty za šampionát — Vyšetřování výbuchu v Libavé — Nová pravidla pro advokátní úschovu — Vojáci KLDR překročili demarkační linii — Vladimír Putin v KLDR — Vzpomínka na parašutisty — Ploty na Sněžce — Nový ředitel ÚVN v Praze — Kreativita českých žáků — Masivní požáry v USA a Kanadě — Česká výroba radiofarmak — Ohniví červi v moři u Černé Hory — Podpora nemocného kamaráda — Pouliční umění v Českých Budějovicích

                      18. 6. 2024 na ČT1
                      Stopáž55 minut

                      18. června

                      Znakový jazyk a skryté titulky

                      18. 6. 2024 na ČT24
                      Stopáž54 minut

                      17. června

                      Rekordní požadavky ministrů — Státní rozpočet — Schodek státního rozpočtu — Neformální schůzka po volbách do EP — Kandidáti hnutí STAN — Izraelský premiér rozpustil šestičlenný válečný kabinet — Tragický výbuch v areálu Libavá — Odložení případu střelby na FF UK — Ceny potravin v Česku — Pozemní bezpilotní systémy na Ukrajině — Nehoda autobusu na Islandu — Inscenace Wernisch v Národním divadle — Počty firem v Česku — Náhradní mzda pro pracovníky Liberty Ostrava — Otravy muchomůrkou tygrovanou — Voda v přírodních koupalištích — Věznicím chybí personál — Věznice v ČR — Uvolnění kapacit věznic — Systém ETCS na železnici — Senátní návrhy na vyznamenání — Paříž před olympiádou — Migranti u řeckého pobřeží — Ochrana nejcennější zemědělské půdy — Ukrajinští uprchlíci v Česku — Letní konzulární jednatelství — Předvolební kampaň v Británii — Vydání Nikhila Gupty — Objev nejdelší pravěké mohyly — Umělá inteligence — Nový úsek dálnice — Obnova hotelu Ještěd

                      17. 6. 2024 na ČT1
                      Stopáž54 minut

                      17. června

                      Znakový jazyk a skryté titulky

                      17. 6. 2024 na ČT24
                      Stopáž49 minut

                      16. června

                      Výběr českého eurokomisaře — Výběr portfolia pro českého eurokomisaře — Pravomoci Evropské komise — Mírový summit ve Švýcarsku — Izrael v Gaze každý den pozastaví vojenské operace — Peníze pro Vězeňskou službu — Výpovědi členů vězeňské služby ve Valdicích — Novela mysliveckého zákona — Havárie autobusu s českými turisty na Islandu — Kritika Kennedyho kandidatury na prezidenta USA — Piráti zahájili kampaň před krajskými volbami — Inscenace Bůh v Las Vegas v Divadle Na zábradlí — Novela trestní politiky — Sbírka na kyslíkový přístroj pro nemocného chlapce — Český astronaut — Začala sezona lovu dravců — Česká animace uspěla v Annency — Zájem o práci u hasičů roste — Aplikace eRecept má nově mapu lékáren — Opatření na zlepšení dostupnosti léků — Další výpadky léků — Finanční pomoc pro zaměstnance Liberty Ostrava — Útok v Hamburku — Poláci pořádají cvičení pro civilisty — Přibývá syntetických drog — Návštěvnost festivalu Rock for People — Příprava letních olympijských her v Paříži — Vrcholí festival Skupova Plzeň

                      16. 6. 2024 na ČT1
                      Stopáž49 minut

                      16. června

                      Znakový jazyk a skryté titulky

                      16. 6. 2024 na ČT24
                      Stopáž50 minut

                      15. června

                      Mírový summit ve Švýcarsku — Snahy o ukočení bojů na Ukrajině — Tři klíčové body mírového plánu — Pirátská strana hodnotí výsledek voleb — Státní podpora penzijního spoření — Spory o kasino v Chrášťanech — Inaugurace nového slovenského prezidenta — Slavnostní recepce v Bratislavě — Hrazení léčby za některé úrazy — Muzejní noc v Ostravě a v Praze — Pieta v Lidicích — Oslavy narozenin Karla III. — Tréninkové letadlo L-39NG — Riskantní jízda na zadní části vlaku — Festival Rock for People — Nebezpečí mikropůjček — Zodpovědné úvěry — Půjčování peněz v zastavárnách — Prodej prstenu v zastavárně — Nemoci způsobené klíšťaty — Boje v Gaze — Posilování pravicových stran ve Francii — Autobusy na Ještěd — Nehoda na závodech v Jičíně — Náklady na školní družiny — Svatováclavský pohár — Barokní večer v Mariánské Týnici

                      15. 6. 2024 na ČT1
                      Stopáž50 minut

                      15. června

                      Znakový jazyk a skryté titulky

                      15. 6. 2024 na ČT24

                      Události na sociálních sítích

                      Napište nám