42 minut

16. únor 2014

Obsah dílu

Vláda před důvěrou — Zemanovy Hovory z Lán — ZOH v Soči — ZOH v Soči — ZOH v Soči — Zlato na ZOH — ZOH v Soči — Ukrajinská krize — Švýcarský trh práce — Rok od výbuchu ve Frenštátě — Čtyři mrtví po výbuchu turistického autobusu na Sinaji — Filmový festival Berlinale — Přetížené soudy — U Železné Rudy se převrátil autobus s dětmi — Úrazy na lyžích — Plány exministra Jiřího Pospíšila — Kostní dřeň menšin — Nezdravý životní styl českých dětí — Kofein jako největší nebezpečí pro děti — Zdravotní problémy dětí s nadváhou — Horníci uvízli v nelegálním dole — Sněhová bouře v Japonsku — Daňová přiznání — Martin Bursík předsedou LES — Improvizované restaurace — Divadelní novinky: Marie Antoinetta

Části dílu

00:41
Vláda před důvěrou
  03:27
  Zemanovy Hovory z Lán
   Živý vstup redaktorky Štěpánky Martanové.
   05:44
   ZOH v Soči
    Závod Evy Samkové.
    06:31
    ZOH v Soči
     První olympijské zlato pro Česko díky snowboardistce Evě Samkové.
     08:36
     ZOH v Soči
      Rozhovor se zlatou medailistkou Evou Samkovou.
      10:07
      Zlato na ZOH
       10:50
       ZOH v Soči
        Den s Evou Samkovou.
        12:48
        Ukrajinská krize
         Stoupenci ukrajinské opozice ukončili okupaci kyjevské radnice a dalších úřadů. Vyklidili je po dvou a půl měsíci v rámci dohody o amnestii. Přesto ukrajinská krize nekončí.
         14:50
         Švýcarský trh práce
          Švýcarská vláda oznámila, že kvůli výsledkům nedávného referenda nebude moct podepsat dohodu umožňující Chorvatům přístup na švýcarský trh práce.
          15:08
          Rok od výbuchu ve Frenštátě
           Živý vstup redaktorky Terezy Krumpholzové.
           18:08
           Čtyři mrtví po výbuchu turistického autobusu na Sinaji
            18:23
            Filmový festival Berlinale
             Berlinale u konce - ovládlo jej čínské drama.
             20:43
             Přetížené soudy
              Extrémní přetížení a zahlcení případy – takový je stav u některých soudů. Chybí asistenti, tajemníci i vyšší soudní úředníci.
              22:52
              U Železné Rudy se převrátil autobus s dětmi
               23:31
               Úrazy na lyžích
                Na horách přibývá zraněných lyžařů. Letos jich záchranáři ošetřili už přes 1 500. Zákon, který má regulovat chování lyžařů na sjezdovkách přitom už druhou zimní sezonu leží v Poslanecké sněmovně.
                25:13
                Plány exministra Jiřího Pospíšila
                 Poslanec Jiří Pospíšil po odchodu z ODS neplánuje vstoupit do jiné politické strany. Jeho jméno by se ale mohlo objevit na kandidátce TOP 09 do Evropského parlamentu.
                 25:36
                 Kostní dřeň menšin
                  V registrech kostní dřeně chybějí zástupci menšin. A pro nemocné leukémií, kteří jsou původem jiné národnosti, proto lékaři hledají často dárce obtížně, nebo ho dokonce nenajdou vůbec.
                  27:55
                  Nezdravý životní styl českých dětí
                   Žáci na základních školách svačí velmi často nezdravě. Potvrdil to průzkum zaměřený na nabídku automatů s občerstvením provedený v Brně.
                   30:26
                   Kofein jako největší nebezpečí pro děti
                    Největší nebezpečí pro dětský organismus jsou nápoje s kofeinem.
                    31:18
                    Zdravotní problémy dětí s nadváhou
                     U dětí s přebytečnými kily přitom hrozí vážné zdravotní problémy. Některé se projeví už v dětství, jiné se ukážou až v dospělém věku.
                     33:26
                     Horníci uvízli v nelegálním dole
                      34:55
                      Sněhová bouře v Japonsku
                       35:12
                       Daňová přiznání
                        Zítřek je poslední den na dodání podkladů pro daňové přiznání za rok 2013, tedy v případě, kdy ho za zaměstnance podává firma.
                        37:02
                        Martin Bursík předsedou LES
                         37:22
                         Improvizované restaurace
                          39:01
                          Divadelní novinky: Marie Antoinetta
                           Život poslední francouzské královny přibližuje hra amerického dramatika Davida Adjmiho Marie Antoinetta. Kladenské divadlo uvádí hru v české premiéře a v režii Daniela Špinara.
                           Přehrát celé video
                           Stopáž47 minut
                           Další díl
                           17. únor 2014

                           Přehled dílů

                           Stopáž55 minut

                           1. březen

                           Headlines — Reforma důchodů — Věk odchodu do penze — Stárnutí české populace — Změny v důchodech — Pohřev Alexeje Navalného — Incident v Gaza City — Propad české ekonomiky o 0,4 % — Schodek státního rozpočtu — Oprava kolejí na Ždársku — Rekordní včerejší prodej dáničních známek — Problémy s migranty v USA — Vít Rakušan ve Lvově — Má vlast pod taktovkou Semjona Byčkova — Vláda o požadavcích zemědělců — Přihlášky s střední školy — Letošní únor byl v Česku nejteplejší v historii měření — Stamilionové škody po sprejerech — Zákaz produktů s HHC — Požití výrobků s HHC — HHC proti bolesti i na spaní — Munice pro Ukrajinu — Zpronevěra desítek milionů u Sokola — Vystavování plné moci — Požár budovy v Bangladéši — Prezident Pavel v Lucemburku — Podezření na týrání krav a telat v chovu v Krasonicích na Jihlavsku — 70 let od nejsilnějšího jaderného výbuchu — Konec papírových pokut za stěračem — Ochrana britských poslanců kvůli výhrůžkám — Ukrajinské děti v českých školách — Útok na takzvanou Moldavskou dráhu — Ochrana vyhořelého kostela na Petříně — Juniorský baletní soubor

                           1. 3. 2024 na ČT1
                           Stopáž55 minut

                           1. březen

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           1. 3. 2024 na ČT24
                           Stopáž55 minut

                           29. únor

                           Headlines — Jednání vlády o rozpočtu — Peníze do školství — Hospodaření Česka — Putinova jaderná hrozba — Zvýhodněné půjčky na opravy starších domů — Soud v kauze psychiatra Cimického — Nové protesty zemědělců — Nespokojení zemědělci — Prodej dálničních známek — Vyšetřování události v Pásmu Gazy — Peníze z EU pro Polsko — Festival krátkých filmů Pragueshorts — Kauza zneužívání dotací v tenisu — Interpelace na členy vlády — Slovenský ústavní soud o změnách v justici — Opravy nevyužívaných nádražních budov — Průměrné ceny pohonných hmot — Předpověď počasí — Náklady na bydlení v Česku — Vývoj výdajů na bydlení — Průzkum v domácnostech o živnotní úrovni — Jak lidé vyžijí z výdělku — Vedení Národní protidrogové centrály — Požár ve Vejprtech — Dohoda o letech z Prahy do Tokya — Vyloučení Trumpa z primárek v Illionois — Nový pavilon v pardubické nemocnici — Ořez stromů u elektrického vedení — Pokuta pro České dráhy — Prezident Pavel v Lucembursku — V4 na parlamentní úrovni — Léčba vzácných onemocnění — Požár na Bulovce — Kosmonaut z Čech s Adamem Sandlerem — Motosalon v Brně

                           29. 2. 2024 na ČT1
                           Stopáž55 minut

                           29. únor

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           29. 2. 2024 na ČT24
                           Stopáž55 minut

                           28. únor

                           Svazky párů stejného pohlaví — Diskuze o návrzích ve sněmovně — Průzkum o sňatcích párů stejného pohlaví — Navalného manželka ve Štrasburku — Apel evropských parlamentů na Kongres — Zlevňování u průmyslových výrobců — Inflační očekávání frem — Debata o důchodové reformě — Osud hutí Liberty Ostrava — Obecní volby v Izraeli — Primárky v Michiganu — Český lev pro kameramana Vladimíra Smutného — Zdanění tichého vína — Produkce větrných elektráren v Česku — Policejní dohled nad derby — Dřívější návrat ptáctva z teplých krajin — Zdravotní komplikace kvůli nadužívání léků — Čekání na operace — Zkrácení čekacích lhůt na výměnu kloubů — Sněmovna o migračním paktu — Zdravotní problémy papeže Františka — Požáry v Texasu — Likvidace slepic ve Vanči — Zátah na černé pasažéry — Slovenská novela trestního zákona — Emise metanu u hospodářských zvířat — Požár policejního auta — Český export do zahraničí — Český sládek na Ukrajině — Likvidace automatů — Premiéra snímku Duna: Část druhá

                           28. 2. 2024 na ČT1
                           Stopáž55 minut

                           28. únor

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           28. 2. 2024 na ČT24
                           Stopáž55 minut

                           27. únor

                           Zapojení vojáků na Ukrajině — Prověrka vztahů zemí V4 — Nasazení vojáků cizích zemí na Ukrajině — Pomoc Ukrajině z EU — Koalice pro dodávky munice na Ukrajinu — Neshody V4 kvůli Ukrajině — Jednání šéfů koaličních stran — Plán na příměří v Gaze — Krátkodobé fixace cen energií — Schválený prodej firmy Jan Becher — Obvinění za zneužití sportovních dotací — Útok Hútíů v Rudém moři — Premiéra snímku o vraždícím páru — Odsouzení Olega Orlova — Těžba uhlí v r. 2023 — Kontroly zákazu předjíždění pro kamiony — Pátrání po podezřelém z loupežných přepadení v Kladně — Krojovaný den ve sněmovně — Ceny potravin v obchodech — Ceny podle ČSÚ — Zdražení piva v restauracích — Sněmovna o hromadných žalobách — Nový Zéland ruší zákaz tabáku — Ptačí chřipka v geneticky cenném chovu — První rozsudky v kauze pašování drog — Vyplácení věřitelů zkrachovalé Sberbank — Oprava sněhem poničených voliér — Požár haly na Bruntálsku — Testování na HPV u praktického lékaře — Spoření na penzi — Bankovky s britským králem — Nezájem o nákladní auta na elektřinu — Pozůstalost po Josefu Škvoreckém

                           27. 2. 2024 na ČT1
                           Stopáž54 minut

                           27. únor

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           27. 2. 2024 na ČT24
                           Stopáž54 minut

                           26. únor

                           Jak podpořit výkon ekonomiky — Tripartita o zaměstnanosti a penzích — Opatření podle Národní ekonomické rady vlády — Summit o efektivnější pomoci Ukrajině v Paříži — Stažení ukrajinských vojáků z Lastočkyně — Změna cen dálničních známek — Tři Češi zemřeli v Kyrgyzstánu pod lavinou — Protesty evropských zemědělců — Protest zemědělců proti unijní politice — Výměna průkazů pojištěnců VZP — Stavba mostu přes Bečvu — Vyšetřování výbuchů na plynovodech Nord Stream — Klec bláznů ve Švandově divadle — Proces se soudcem Ivanem Elischerem — Odkládané investice českých zbrojařů — NKÚ: Chemické vojsko bez potřebného vybavení — Ocenění za pomoc napadenému chlapci — Rekordně teplý únor — Trend nižší spotřeby plynu — Spotřeba zemního plynu — Volná cesta Švédska do NATO — Rezignace palestinské vlády — Případy černého kašle v Česku — HHC na seznamu zakázaných látek — Další odložený nástup zaměstnanců hutí Liberty Ostrava — Kauza nemocničních zakázek — Japonský modul na Měsíci — Létající úředníci — Neplatné referendum v Jáchymově — Teplý únor a klíšťata — Austrálie a kybernetické hrozby — Rostoucí zájem o leteckou přepravu zboží — Jihočeské ocenění zrestaurovaných varhan

                           26. 2. 2024 na ČT1
                           Stopáž54 minut

                           26. únor

                           Znakový jazyk a skryté titulky

                           26. 2. 2024 na ČT24

                           Události na sociálních sítích

                           Napište nám