44 minut

23. červen 2012

Obsah dílu

Headlines — Havárie českého autobusu v Chorvatsku — Staronové vedení VV — Kauza Mostecké uhelné — Turecko varuje Sýrii — Přestupy studentů z plzeňských práv — Rozloušení s Jaroslavem Šabatou — Hispánci mohou rozhodnout volby v USA — Zneužití mladistvých sportovců — Podvod ve firmě Sunset Suits — Záměna mexických narkomanů — Rekonstrukce nehody lobbisty Romana Janouška — Noční klid — Výročí letiště v Českých Budějovicích — Oslavy Viktora Coje — Chlapec, který spadl do kolejiště, je ve vážném stavu — Bahna 2012 — Folklorní festival ve Strážnici

Části dílu

00:00
Headlines
  Přehled zpráv.
  00:45
  Havárie českého autobusu v Chorvatsku
   Nejtragičtější česká nehoda autobusu za posledních téměř 10 let si vyžádala 8 mrtvých. Je mezi nimi i jedno dítě.
   15:26
   Staronové vedení VV
    Věci veřejné potvrdily staronové vedení. Na celostátní konferenci ve Znojmě zvedlo ruku pro Radka Johna 67 z 88 delegátů.
    17:20
    Kauza Mostecké uhelné
     Zemanova vláda věděla o finančních machinacích v Mostecké uhelné - tvrdí to bývalý šéf Fondu národního majetku Roman Češka.
     18:53
     Turecko varuje Sýrii
      Byla to syrská protivzdušná obrana, kdo sestřelil tureckou stíhačku, která se v pátek zřítila nedaleko pobřeží. Damašek se k tomu přihlásil.
      21:15
      Přestupy studentů z plzeňských práv
       Plzeňskou právnickou fakultu po zákazu přijímat studenty do magisterského oboru opouštějí studenti i vyšších ročníků. Hromadně se snaží dostat na jiné školy v republice.
       23:01
       Rozloušení s Jaroslavem Šabatou
        V Městském divadle v Brně se dnes stovky lidí naposledy rozloučily se zesnulým disidentem Jaroslavem Šabatou.
        23:16
        Hispánci mohou rozhodnout volby v USA
         20 milionů hispánských hlasů - přesně tolik je ve hře před americkými prezidentskými volbami. Rostoucí populace s těmito kořeny může velmi vyrovnané klání rozhodnout.
         25:41
         Zneužití mladistvých sportovců
          Americký soud rozpletl obří sexuální skandál na pensylvánské univerzitě. Trenér amerického fotbalu Jerry Sandusky tam nejméně 15 let zneužíval mladistvé sportovce.
          25:59
          Podvod ve firmě Sunset Suits
           V Česku vyplouvá na povrch skandál mezinárodních rozměrů. Polská firma Sunset Suits, obchodující s oblečením, tady totiž musela nedobrovolně uzavřít všechny své prodejny. Obsadili je totiž lidé prokazující se jako zástupci nového vlastníka.
           28:10
           Záměna mexických narkomanů
            Mexická vláda ve čtvrtek oznámila, že dopadla drogového bosse Joaquína Guzmána. Dnes ale zjistila, že jde o nevinného obchodníka s auty.
            28:26
            Rekonstrukce nehody lobbisty Romana Janouška
             Živý vstup Barbory Straňákové.
             30:46
             Noční klid
              Prolomit zažitou hodinu nočního klidu 22:00 hodlá ministr zdravotnictví. Chce tak rozvázat ruce obcím, aby mohly samy rozhodnout, jestli koncerty nebo třeba městské slavnosti skončí úderem desáté večer nebo budou pokračovat.
              34:41
              Výročí letiště v Českých Budějovicích
               Českobudějovické letiště slaví 75 let existence. Sloužilo vojákům i civilnímu provozu.
               36:26
               Oslavy Viktora Coje
                Nedožité padesátiny Viktora Coje, kultovního sovětského rockera 80. let, si připomínají v Rusku. Jeho písně znějí i víc než dvacet let potom, co se zabil v autě.
                38:27
                Chlapec, který spadl do kolejiště, je ve vážném stavu
                 Chlapec, který se včera zranil v pražském metru, zůstává ve vážném stavu na jednotce intenzivní péče v Thomayerově nemocnici.
                 38:46
                 Bahna 2012
                  Přes padesát tisíc lidí dnes dorazilo do Strašic na Rokycansku na největší přehlídku vojenské pozemní techniky Bahna 2012.
                  40:27
                  Folklorní festival ve Strážnici
                   Dnes se soutěžilo o nejlepšího verbíře na jednom z největších tuzemských folklorních festivalů ve Strážnici.
                   Přehrát celé video
                   Stopáž44 minut
                   Další díl
                   24. červen 2012

                   Přehled dílů

                   Stopáž54 minut

                   27. září

                   Headlines — Nákup letounů F-35 — Nové stíhačky pro českou armádu — Letouny F-35 zblízka — Vláda o rozpočtu — Sněmovna o vládním balíků úspor — Hospodaření státních rozpočtů — Kontroly na hranicích s Německem — KLDR vyhostila amerického vojáka — Smartwings ruší lety z malých letišť — Útok hackerů na Univerzitu obrany — Soud: Trump podváděl při podnikání — Konec slovenské kampaně — Zahájení sezóny České filharmonie — Nekvalitní údržba některých silnic a dálnic — Protesty pracovníků automobilek za vyšší mzdy — Dlouhé čekání na kominíka — Útok sršňů na děti v Brně — Genová terapie pro Martina díky sbírce — Úrokové sazby beze změny — Dopad vyšší úrokové sazby — Vývoj základní úrokové sazby ČNB — Změny v penzijním připojištění? — Požár v Českém Švýcarsku — Výzva opozice k odvolání ministra Rakušana — Závěr prezidentovy návštěvy na jižní Moravě — Tragický požár na ŕácké svatbě — Migrace do Francie z Itálie — Obvinění za vybízení k terorismu — Návrat ruských kosmonautů z ISS — Případ hromadné nevolnosti studentů v plzeňské škole — Témata polských voleb — 3D model včelího hnízda — Oddlužení v projektu Milostivé léto — Přípravy na Svatováclavskou pouť

                   27. 9. 2023 na ČT1
                   Stopáž54 minut

                   27. září

                   Znakový jazyk a skryté titulky

                   27. 9. 2023 na ČT24
                   Stopáž54 minut

                   26. září

                   Headlines — Vývoz obilí z Ukrajiny přes Evropu — Nízké výkupní ceny obilí — Vývoz ukrajinského obilí — Volby na Slovensku — Jednání o uprchlících s předsekyní Evropské komise — Kůrovcová kalamita na Broumouvsku — Petr Kott na svobodě — Prezidentova návštěva na jižní Moravě — Německé kontroly na hranicích — Prevence násilí mezi dětmi — Výzva Evropské komise k potírání dezinformací — Protesty kvůli financování kultury — Dlouhá debata ve sněmovně — Počty podnikatelů v Česku — Razie na ministerstvu průmyslu — Odhalení gangu pašeráků konopí — Úspěšná sbírka pro nemocného Martina — Dotace na opravu starých domů — Oprav dům po babičce — Státní dotace pro sport — Výzva senátorů k udělení státních poct skupině bratří Mašínů — Čínsko-filipínský spor — Boje o Náhorní Karabach — Hromadná nevolnost žákyň zdravotnické školy v Plzni — Dostavba D3 u Tábora — Pokuta pro řetězec Globus — Dražba nepojízdných aut v Prostějově — Tání ledu u Antarktidy — Otevření případu Vidkun — Česká škola v Paříži — Uber taxislužbou letiště — Samoobslužný prodej květin v kvítkomatu — Století českých zednářů

                   26. 9. 2023 na ČT1
                   Stopáž54 minut

                   26. září

                   Znakový jazyk a skryté titulky

                   26. 9. 2023 na ČT24
                   Stopáž54 minut

                   25. září

                   Headlines — Tripartita o rozpočtu a minimální mzdě — Jednání vlády, odborů a firem o rozpočtu — Debata o růstu minimální mzdy — Návrhy na zvýšení minimální mzdy — Emisní norma Euro 7 — Eurokomisař pro obchod v Číně — Předčasný odchod do důchodu — Jízdné Českých drah — Priority vrchního státního žalobce Dragouna — Nová technika pro Ukrajinu — Ukrajinské ženy v mužských profesích — Obžaloba za požár ve Vejprtech — Digitalizace historicky cenných knih — Šíření ruské propagandy a dezinformací — Nová zelená úsporám dílčí i celkové renovace — Důvěra v českou ekonomiku — Požár velkoskladu na Nymmbursku — Výměna chlopně bez celkové anestezie — Ceny elektřiny a plynu — Úspory výměnou zdrojů energie — Vývoj cen elektřiny — Poradny pomůžou s levnějšími energiemi — Přípravy tepláren na zahájení sezony — Kauza šifrovaného telefonu ministra Rakušana — Prodej sídla České pošty — Otevření dalšího úseku mezi Plzní a Přešticemi — Ukončení stávky v Hollywoodu — Mrtví po střetu v Kosovu — Kontroly proti nelegální migraci — Nalezená hrobka Sakkáře — Změna pro vinaře vlivem zmšny klimaty — Petice proti psí vyhlášce v Břeclavi — Podzimní výlovy rybníků — Zdrogovaný muž vytrhal kabely v brněnské nemocnici — Velkoformátové promítání světových děl — Benefiční koncert v Pardubicách na nový hospic

                   25. 9. 2023 na ČT1
                   Stopáž54 minut

                   25. září

                   Znakový jazyk a skryté titulky

                   25. 9. 2023 na ČT24
                   Stopáž50 minut

                   24. září

                   Headlines — Zlevňování energií — Ceny tepla — Platby za energie — Drony ve válce na Ukrajině — Situace v Náhorním Karabachu — Změny v systému státního zastupitelství — Škoda Auto míří na vietnamský trh — Pražské fotbalové derby — Předvolební kampaň v Polsku — Sankce proti ruským oligarchům — Situace ve zdravotnictví — Výstava Mariny Abramovičové — Ceny pohonných hmot v Polsku — Vzorky z planetky se vrátily na Zemi — Výstava psů — Krádeže na polích — Pravidla pro mentory a mladé řidiče — Do autoškoly v 15 letech — Pravidla pro 17leté řidiče — Růst otcovské — Incident v Kosovu — Elektromobilita ve Velké Británii — Jednání o státním rozpočtu na příští rok — Digitalizace obcí — Nehoda na D5 — Jericho na seznamu UNESCO — Připomínky Bitvy na Bílé Hoře — Dopravní uzavírky v Olomouci — Sbírka na pomoc dvouletému Martinovi — Výstava Nová vlast Československo

                   24. 9. 2023 na ČT1
                   Stopáž50 minut

                   24. září

                   Znakový jazyk a skryté titulky

                   24. 9. 2023 na ČT24
                   Stopáž50 minut

                   23. září

                   Headlines — Změny zdravotní pojišťovny — Benefity u zdravotních pojišťoven — Počet pojišťenců — Páteční útoku v Sevastopolu — Příslib nových raket pro Ukrajinu — Automatizované obchody — Poplatek za předčasné splacení hypotéky — Vazba za pobodání školačky — Migrace v Německu — Situace v Náhorním Karabachu — Připomínka mobilizace ze září 1938 — 80 let opery Brundibár — Památník Karla Čapka — Návrat prezidenta z USA — Den za obnovu lesa — Zalesňování Ještědu — Vážná nehoda na Českolipsku — Špačci škodí vinařům — Solární panely vadí památkářům — Pravidla podle NPÚ — Obvinění amerického senátora z korupce — Týden do voleb na Slovensku — Obchvat Havlíčkova Brodu — Peníze na výuku češtiny uprchlíků — Zdanění tichého vína — Papež František v Marseille — Nové autobusy v pražské MHD — Podvodná nabídka na Facebooku — Oprava žďárského divadla — Průzkum Macochy

                   23. 9. 2023 na ČT1
                   Stopáž50 minut

                   23. září

                   Znakový jazyk a skryté titulky

                   23. 9. 2023 na ČT24

                   Události na sociálních sítích

                   Napište nám