43 minut

23. června 2012

Obsah dílu

Headlines — Havárie českého autobusu v Chorvatsku — Staronové vedení VV — Kauza Mostecké uhelné — Turecko varuje Sýrii — Přestupy studentů z plzeňských práv — Rozloušení s Jaroslavem Šabatou — Hispánci mohou rozhodnout volby v USA — Zneužití mladistvých sportovců — Podvod ve firmě Sunset Suits — Záměna mexických narkomanů — Rekonstrukce nehody lobbisty Romana Janouška — Noční klid — Výročí letiště v Českých Budějovicích — Oslavy Viktora Coje — Chlapec, který spadl do kolejiště, je ve vážném stavu — Bahna 2012 — Folklorní festival ve Strážnici

Části dílu

00:00
Headlines
  Přehled zpráv.
  00:45
  Havárie českého autobusu v Chorvatsku
   Nejtragičtější česká nehoda autobusu za posledních téměř 10 let si vyžádala 8 mrtvých. Je mezi nimi i jedno dítě.
   15:26
   Staronové vedení VV
    Věci veřejné potvrdily staronové vedení. Na celostátní konferenci ve Znojmě zvedlo ruku pro Radka Johna 67 z 88 delegátů.
    17:20
    Kauza Mostecké uhelné
     Zemanova vláda věděla o finančních machinacích v Mostecké uhelné - tvrdí to bývalý šéf Fondu národního majetku Roman Češka.
     18:53
     Turecko varuje Sýrii
      Byla to syrská protivzdušná obrana, kdo sestřelil tureckou stíhačku, která se v pátek zřítila nedaleko pobřeží. Damašek se k tomu přihlásil.
      21:15
      Přestupy studentů z plzeňských práv
       Plzeňskou právnickou fakultu po zákazu přijímat studenty do magisterského oboru opouštějí studenti i vyšších ročníků. Hromadně se snaží dostat na jiné školy v republice.
       23:01
       Rozloušení s Jaroslavem Šabatou
        V Městském divadle v Brně se dnes stovky lidí naposledy rozloučily se zesnulým disidentem Jaroslavem Šabatou.
        23:16
        Hispánci mohou rozhodnout volby v USA
         20 milionů hispánských hlasů - přesně tolik je ve hře před americkými prezidentskými volbami. Rostoucí populace s těmito kořeny může velmi vyrovnané klání rozhodnout.
         25:41
         Zneužití mladistvých sportovců
          Americký soud rozpletl obří sexuální skandál na pensylvánské univerzitě. Trenér amerického fotbalu Jerry Sandusky tam nejméně 15 let zneužíval mladistvé sportovce.
          25:59
          Podvod ve firmě Sunset Suits
           V Česku vyplouvá na povrch skandál mezinárodních rozměrů. Polská firma Sunset Suits, obchodující s oblečením, tady totiž musela nedobrovolně uzavřít všechny své prodejny. Obsadili je totiž lidé prokazující se jako zástupci nového vlastníka.
           28:10
           Záměna mexických narkomanů
            Mexická vláda ve čtvrtek oznámila, že dopadla drogového bosse Joaquína Guzmána. Dnes ale zjistila, že jde o nevinného obchodníka s auty.
            28:26
            Rekonstrukce nehody lobbisty Romana Janouška
             Živý vstup Barbory Straňákové.
             30:46
             Noční klid
              Prolomit zažitou hodinu nočního klidu 22:00 hodlá ministr zdravotnictví. Chce tak rozvázat ruce obcím, aby mohly samy rozhodnout, jestli koncerty nebo třeba městské slavnosti skončí úderem desáté večer nebo budou pokračovat.
              34:41
              Výročí letiště v Českých Budějovicích
               Českobudějovické letiště slaví 75 let existence. Sloužilo vojákům i civilnímu provozu.
               36:26
               Oslavy Viktora Coje
                Nedožité padesátiny Viktora Coje, kultovního sovětského rockera 80. let, si připomínají v Rusku. Jeho písně znějí i víc než dvacet let potom, co se zabil v autě.
                38:27
                Chlapec, který spadl do kolejiště, je ve vážném stavu
                 Chlapec, který se včera zranil v pražském metru, zůstává ve vážném stavu na jednotce intenzivní péče v Thomayerově nemocnici.
                 38:46
                 Bahna 2012
                  Přes padesát tisíc lidí dnes dorazilo do Strašic na Rokycansku na největší přehlídku vojenské pozemní techniky Bahna 2012.
                  40:27
                  Folklorní festival ve Strážnici
                   Dnes se soutěžilo o nejlepšího verbíře na jednom z největších tuzemských folklorních festivalů ve Strážnici.
                   Přehrát celé video
                   Stopáž44 minut
                   Další díl
                   24. června 2012

                   Přehled dílů

                   8319 dostupných
                   Stopáž55 minut

                   18. července

                   Volba předsedkyně Evropské komise — Europoslanci zvolili Ursulu von der Leyenovou — Plány na další funkční období — Dostavba jaderné elektrárny Dukovany — Zapojení českých firem — Přípravy stavby jaderných bloků — Jednání o platech ve zdravotnictví — Finanční rezervy nemocnic — Nefunkční humanitární molo v Gaze — Animovaný film V hlavě 2 — Summit Evropského politického společenství — Obranná dohoda — Zadržení pašeráků drog do věznic — Ceny benzinu — Riziko vysokých teplot — Dlouhodobý výhled počasí — Trendy v dovolených — Platné zákazy pro turisty — Vývoz vzácných rostlin a živočichů — Transplantace pěti orgánů najednou — Sjezd čínské komunistické strany — Sjezd amerických republikánů — Dohoda Ministerstva obrany s Tatrou — Letiště v Mošnově — Regulace krátkodobých ubytování — Požár české ambasády v Paříži — Prodej kompletní kostry dinosaurra — Proukrajinští aktivisté podezřelí z vandalismu — Uschlé stromy na Šumavě — Zobrazení povrchové struktury chromozomu — Výroba osobních aut — Znečištěná hladina přehradní nádrže Seč — České šampionky z Wimbledonu u prezidenta

                   18. 7. 2024 na ČT1
                   Stopáž55 minut

                   18. července

                   Znakový jazyk a skryté titulky

                   18. 7. 2024 na ČT24
                   Stopáž54 minut

                   17. července

                   Dostavba jaderných bloků v Česku — Tendr na dostavbu jaderných bloků — Jaderné elektrárny v Česku — Reakce opozice na průběh a výsledek tendru — Model financování dostavby Dukovan — Okolnosti tendru na dostavbu Dukovan — Firmy o výsledku tendru — Nikki Haleyová na sjezdu republikánů — Pokles cen u zemědělců — Sporný německý rozpočet — Starostka Paříže plavala v Seině — Výstava děl Jana Zrzavého v Humpolci — První zasedání nového britského parlamentu — Fronty na doklady na poslední chvíli — Předčasný konec tábora kvůli nákaze — Hasiči a vrtulníky do Bulharska — Letní omezení provozu nemocnic — Omezený provoz nemocnic — Záchranáři jako pacienti — Sklizeň a cena okurek — Požár na českém velvyslanectví v Paříži — Rezoluce o trvalé podpoře Ukrajině — Munice pro vrtulníky — Češi jako první na vrcholu Muchu Chhisch — Vyšetřování úmrtí Vientnamců v Bangkoku — Film o pokořitelce La Manche — 10 let od sestřelení letu MH17 — Oprava menších silnic — Ochrana ohroženého tetřeva hlušce — Zpvačka zkazila hymnu — Záplavy v Torontu — První den Colours of Ostrava — Prezidentův dík za rozvoj regionů

                   17. 7. 2024 na ČT1
                   Stopáž54 minut

                   17. července

                   Znakový jazyk a skryté titulky

                   17. 7. 2024 na ČT24
                   Stopáž54 minut

                   16. července

                   Společné jednání vlád Česka a Ukrajiny — Podpora napadené země — Memoranda o spolupráci ČR s Ukrajinou — Vývoz z Česka na Ukrajinu — Nominační sjezd Republikánů v Milwaukee — Trumpův výběr viceprezidenta — Kdo je J. D. Vance — Zájem o fotovoltaiku — Stávková pohotovost pracovníků letiště — Konec tištěných Lidových novin — Ustavující schůze Evropského parlamentu — Vrtulníky do Bulharska — Debata o růstu platů ve veřejné sféře — Závěry jednání tripartity — Střelba na Sokolovsku — Výdej léků na předpis v zahraničí — Výročí přistání na Měsíci — Čím se letí k Měsíci — Přistávací moduly — Detaily mise Apollo 11 — Vzpomínky astronauta Charlieho Duka — Mýty kolem přistání na Měsíci — Návrat na Měsíc — Demise francouzské vlády — Zpoždění na železnici — Soudní rehabilitace zastřeleného rybáře — Odsouzený senátor — Nedostupnost domácí péče — Letní slavnosti staré hudby — Konec lhůty pro kandidátní listiny do krajských voleb — Nebezpečné jezy — Rudí skřítci na nebi — Kroužkování ptáků — Nový seriál ČT — Kolekce oblečení pro české olympioniky — Aktualita ze Štrasburku

                   16. 7. 2024 na ČT1
                   Stopáž54 minut

                   16. července

                   Znakový jazyk a skryté titulky

                   16. 7. 2024 na ČT24
                   Stopáž54 minut

                   15. července

                   Útok na Donalda Trumpa — Vyšetřování útoku — Na místě útoku sobotního atentátu — Šance na znovuzvolení Donalda Trumpa — Nominační sjezd — Sjezd republikánské strany — Vyšetřování atentátu na Donalda Trumpa — Chyby tajné služby — Státní podpora na penzijní spoření — Možnosti penzijního spoření — Vzdání se mandátu — ÚS vyhověl stížnosti disidenta Wonky — Trestní novela na Slovensku — Videohry jako umělecká forma — Návrh na zavedení tzv. klouzavého mandátu — NKÚ o zrušení EET — Počasí zpomalilo žně — Případ vraždy ve Slopném — Škody po bouřkách — Jak nahlásit škodu — Štěnovice po deštích — Škody po bouřkách v lesích — Dražba aut i jízdních kol — Náhradní mzda pro pracovníky Liberty — Čínská ekonomika — Kaja Kallasová podala demisi — Padla překážka při dostavbě D11 — Trest za vraždu na nádraží v Hradci Králové — Československá stopa v Projektu Manhattan — Evakuační šestikolky pro Ukrajinu — Oprava mostů v Týně nad Vltavou — Olympijský oheň v Paříži — Olympijský festival v Mostě — Dotace na likvidaci černých skládek

                   15. 7. 2024 na ČT1
                   Stopáž54 minut

                   15. července

                   Znakový jazyk a skryté titulky

                   15. 7. 2024 na ČT24
                   Stopáž50 minut

                   14. července

                   Atentát na Donalda Trumpa — Trump je lehce zraněn, útočník mrtvý — Americký prezident Biden odsoudil politické násilí — Střelba na předvolební mítinku Trumpa v Pensylvánii — Vyšetřování střelby a rekce amerických politiků — Otázky kolem postupu ochranné služby — Kroky prezidenta Bidena a reakce světových politiků — Policie identifikovala střelce — Atentáty na americké prezidenty a osobnosti — Reakce českých politiků — Vliv atentátu na prezidentskou kampaň — Fotografie z mítinku — Přípravy státního rozpočtu na příští rok — Spory v koalici kvůli snižování schodku — Jednání o příměří v Gaze — Problémy se ztracenými a zapomenutými kufry — Následky lijáků — Platy ve veřejné sféře — Agresor v zahrádkářské kolonii v Přerově — Objasněnost trestných činů — Problémy s viděním na dálku — Krátkozrakost — Vražda v Německu — Končí fotbalové EURO — Projekt létající vnučka — Nový zdroj energie ve Vraňanech u Mělníka — Vory na Šumavě — Zemřela herečka Shannen Doherty — Přípravy olympijských her v Paříži — Plíseň na plodinách — Sledovanost ženského finále Wimbledonu — Příběh herečky Judy Garlandové ve Studiu Dva

                   14. 7. 2024 na ČT1
                   Stopáž50 minut

                   14. července

                   Znakový jazyk a skryté titulky

                   14. 7. 2024 na ČT24

                   Události na sociálních sítích

                   Napište nám