31 minut

3. srpna 2011

Obsah dílu

Headlines — Policie čistí vlastní řady — Na ministra Bessera se snaší kritika — Egyptský exprezident před soudem — Záchranky nemohou umístit pacienty — Průměrný důchod se má od ledna 2012 zvýšit. — Zemřel sportovní komentátor Robert Bakalář. — Nehoda vlaku na nádraží v Brně-Maloměřicích — Škola smetla podezření na plagiát — LN: Češi zaplatili za letouny CASA dvakrát víc než Portugalci — Největší útok v historii internetu — Dynamické váhy — Novým většinovým majitelem fotbalové Slavie je exministr Řebíček — První dny policejního nováčka — Nová strana Jiřího Paroubka? — Praha roste do výšky — Petice za odvolání Ladislava Bátory — 60 let od popravení 7 lidí v kauze Babice — Berlusconi: Itálii nehrozí dluhová krize — Deset hodin s výbušninou — Trest 6060 let vězení — Část zříceného raketoplánu Columbia — Starosta Vilniusu vytáhl proti neukázněným řidičům v obrněném transportéru — Příběh pražských bezdomovců. Po narození postiženého dítěte dokázali opustit ulici.

Části dílu

00:23
Headlines
  Přehled zpráv.
  01:06
  Policie čistí vlastní řady
   Šest obviněných - současných i bývalých policistů. Takové je pokračování rozsáhlé akce, kterou včera v Brně spustili vyšetřovatelé z policejní inspekce a Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu.
   03:10
   Na ministra Bessera se snaší kritika
    Ostrá kritika se snáší od členů TOP 09 na jejich ministra kultury Jiřího Bessera. Třeba pražským zastupitelům se nelíbí, že spojil operu s Národním divadlem i to, že souhlasí s bouráním domu na Václavském náměstí.
    04:59
    Egyptský exprezident před soudem
     Husní Mubarak se zodpovídá z násilí proti demonstrantům a korupce.
     07:27
     Záchranky nemohou umístit pacienty
      Desítky případů hlásí záchranky hlavně z velkých měst. Kvůli prázdninám mají problém do Prahy přivážet sanitky ze středních Čech.
      09:30
      Průměrný důchod se má od ledna 2012 zvýšit.
       Průměrný důchod se má zvýšit o 260 korun, růst by měly i příplatky k penzím a důchody vysokopříjmových skupin.
       09:52
       Zemřel sportovní komentátor Robert Bakalář.
        Zemřel sportovní komentátor Robert Bakalář. Komentoval největší cyklistické etapové závody.
        10:09
        Nehoda vlaku na nádraží v Brně-Maloměřicích
         V Brně-Maloměřicích ujela ráno železničářům při posunování souprava nákladních vagonů.
         10:29
         Škola smetla podezření na plagiát
          Až 80 procent svojí bakalářské práce sice opsal z městského dokumentu, ale zaručil se za něj primátor. Vysoká škola finanční a správní teď rozhodla, že titul ústeckého politika Jana Řeřichy je v pořádku.
          12:12
          LN: Češi zaplatili za letouny CASA dvakrát víc než Portugalci
           LN: Česká armáda zaplatila za letouny CASA dvakrát víc než ta portugalská, která navíc žádala letadla s ještě lepší výbavou.
           12:36
           Největší útok v historii internetu
            Hackeři se během 5 let nabourali do 72 významných společností a vládních institucí po celém světě.
            14:24
            Dynamické váhy
             Konec přetížených kamionů, které ničí české silnice. Ředitelství silnic a dálnic testuje na mýtných branách aplikaci, která okamžitě odhalí, jestli má projíždějící kamion povolenou hmotnost.
             16:08
             Novým většinovým majitelem fotbalové Slavie je exministr Řebíček
              98 % akcií fotbalového klubu Slavia Praha čerstvě patří exministrovi dopravy Aleši Řebíčkovi.
              16:48
              První dny policejního nováčka
               Všech 11 z 23 policejních nováčků využilo bez rozmyšlení druhou možnost nastoupit ke středočeské policii. Útvar jim nejprve poslal mail, že se nimi počítá.
               18:55
               Nová strana Jiřího Paroubka?
                Bývalý předseda sociální demokracie Jiří Paroubek nejspíš buduje novou stranu. S přípravami chce skončit na podzim a partaj oficiálně představit.
                20:40
                Praha roste do výšky
                 Kvůli cenám pozemků v Praze se bude stavět víc výškových budov. Radní chtějí spustit web, kde by se k tomu mohla vyjádřit i veřejnost.
                 22:16
                 Petice za odvolání Ladislava Bátory
                  20 aktivistů za lidská práva žádá v otevřeném dopise předsedům vládních stran odvolání Ladislava Bátory z postu na Ministerstvu školství. Podle nich je nepřijatelné, aby vzdělávání ovlivňoval člověk s vazbami na rasistické subjekty.
                  22:39
                  60 let od popravení 7 lidí v kauze Babice
                   Přesně před 60 lety, 3. srpna 1951, bylo v Jihlavě popraveno prvních 7 lidí odsouzených v kauze Babice. Komunistický režim tak zareagoval na vraždu tří svých funkcionářů.
                   24:43
                   Berlusconi: Itálii nehrozí dluhová krize
                    Itálii nehrozí dluhová krize. Prohlásil to v parlamentu premiér Silvio Berlusconi. Projev je považován za klíčový pro uklidnění finančních trhů.
                    26:27
                    Deset hodin s výbušninou
                     Deset hodin hrůzy prožila australská dívka, než pyrotechnici odstranili domnělou bombu z její těsné blízkosti.
                     26:46
                     Trest 6060 let vězení
                      Na 6060 let půjdou do vězení čtyři bývalí guatemalští vojáci za zločiny proti lidskosti. Členové elitní jednotky je spáchali během 36 let trvající občanské války.
                      27:04
                      Část zříceného raketoplánu Columbia
                       Rekordní sucho ve východním Texasu pomohlo odhalit část zříceného raketoplánu Columbia. Palivová nádrž se objevila v jezeře, které teď vyschlo.
                       27:22
                       Starosta Vilniusu vytáhl proti neukázněným řidičům v obrněném transportéru
                        V litevské metropoli se parkování na vyznačených cyklostezkách může hříšníkům hrubě nevyplatit
                        28:41
                        Příběh pražských bezdomovců. Po narození postiženého dítěte dokázali opustit ulici.
                         Mezi pražskými bezdomovkyněmi se v posledních týdnech objevilo neobvykle mnoho těhotných žen. Zatímco běžně otěhotní na ulici deset žen ročně, jen za poslední měsíc jsou už tři.
                         Přehrát celé video
                         Stopáž31 minut
                         Další díl
                         4. srpna 2011

                         Přehled dílů

                         8305 dostupných
                         Stopáž54 minut

                         11. července

                         Summit NATO — Závěry summitu NATO ve Washingtonu — Jednání NATO s Ukrajinou — Očekávání Ukrajiny od summitu NATO — Jedání o situaci v huti Liberty — Zdražování pohonných hmot — Izraleská ofenziva v Pásmu Gazy — Výbuch v polském dole — Snižování důchodů komunistickým prominentům — Festival Za dveřmi — Využívání datových schránek — Soud s Alecem Baldwinem — Požár katedrály v Rouenu — Řidič ohrožoval bržděním policejní vůz — Následky bouřek — Vytopený letní tábor — Předpověď na další dny — Kontroly vagonů po nehodě v Pardubicích — Úmrtí na železnici — Případ učitelky popírající válečné zločiny na Ukrajině — Financování záchytných stanic — Předvolební kampaň v USA — Legalizace konopí v Německu — Jednání o zvýšení koncesionářských poplatků — Ruský soud zamít odvolání Orlova — Bezpečnost potravin v Číně — Nákup nákladních aut Tatra pro armádu — SPD zahajuje kampaň — Dotované obědy ve školkách — Finanční pomoc pěstitelům ovoce — Bourání chladicích věží v Litvínově — Opomíjená nemoc myasthenia gravis — Masters of Rock

                         11. 7. 2024 na ČT1
                         Stopáž54 minut

                         11. července

                         Znakový jazyk a skryté titulky

                         11. 7. 2024 na ČT24
                         Stopáž54 minut

                         10. července

                         Růst důchodů — Průměrný důchod — Summit NATO ve Washingtonu — Příslib protivzdušné obrany Ukrajině — Průběh summitu — Nejvyšší soud o případu znásilňované dívky — Ochrana Národního parku České Švýcarsko — Tempo růstu cen zpomaluje — NSS rozhodl o stížnostech na volby do EP — Práce pro veterány na Ukrajině — Policejní kontroly na dálnici D1 — Divadelní festival Za dveřmi — Opětovné zpřísnění trestů za korupci na Slovensku — Otevření Buckinghamského paláce po rekonstrukci — Podpora Joea Bidena — Sražení cyklisti — Českem prochází bouřky — Teplotní rekordy — Tropická vedra v centru metropole — Hrozba bleskových povodní — Aktuální situace — Tropický den a bouřky — Jednání vlády a Národní ekonomické rady vlády — Rehabilitace přibuzných Rudolfa Slánského — Návrh zákona o podpoře bydlení — Nová frakce v EP — Start rakety Ariane 6 — Jednání o situaci v Pásmu Gazy — Změny v insolvencích v Senátu — Bourání nádraží v Kladně — Pátrání po vrahovi v Londýně — Nález těla 22 let pohřešovaného horolezce — Připomínka vojáků padlých v Afghánistánu — Začíná Hudební festival Znojmo — Buvoli domáci u Nových Mlýnů na Moravě — Úhrada léku na cystickou fibrózu — Kniha o historii cyklistiky

                         10. 7. 2024 na ČT1
                         Stopáž54 minut

                         10. července

                         Znakový jazyk a skryté titulky

                         10. 7. 2024 na ČT24
                         Stopáž55 minut

                         9. července

                         Kompenzace pro zemědělce — Jednání o kompenzacích — Sklizeň ovoce — Odškodnění pro zemědělce — Oběti ruských útoků na Ukrajině — Situace na Ukrajině — Nezaměstnanost v červnu — Sněmovní vyšetřovací komise ke střelbě na FF UK — Jednání sněmovny — Průzkum pramenů v Karlových Varech — Ročenka architektury — Příprava summitu NATO ve Washingtonu — Finanční gramotnost — Hurikán Beryl — Orientace v nemocnicích — Nedostatek personálu na letišti v Praze — Problémy na pražském letišti — Kompenzace za zpožděná zavazadla a lety — Situace na jiných letištích v ČR — Úrazy elektrickým proudem — Sražený chodec na D1 — Rozsudek na ruskou dramatičkou — Nový britský parlament — New York zavádí popelnice v ulicích — Oprava plavební komory na Mělnicku — Bohemia Jazz Fest — Rozebírání lokomotivy na Karvinsku — Jednání o příměří v Pásmu Gazy — Povolební jednání ve Francii — Prodej aut — Ohniska račího moru na Vysočině — Start rakety Arian 6

                         9. 7. 2024 na ČT1
                         Stopáž55 minut

                         9. července

                         Znakový jazyk a skryté titulky

                         9. 7. 2024 na ČT24
                         Stopáž54 minut

                         8. července

                         Ruské útoky na Ukrajině — Bombardování dětské nemocnice — Vyjádření prezidenta Pavla — Boje na Ukrajině — Parlamentní volby ve Francii — Výsledky voleb — Zablokovaný francouzský parlament — Reakce na volby z Česka — Výsledky českého průmyslu — Stavebnictví v útlumu — Evropská frakce Patrioti — Zranění na jihlavském festivalu — Nové album kapely Imagine Dragons — Premiér Fiala v Bavorsku — Hurikán Beryl — Soud s pěstitelem marihuany — Fico se vrací do veřejného života — Černý kašel — Společnost Boeing se přizná k obviněním — Nejteplejší červen v historii měření — Projevy změn klimatu — Následky vyšších teplot — Bidenům dopis spolustraníkům — Stávková pohotovost na pražském letišti — Odškodnění obětí akce Asanace — Situace v Gaze — Jednání o novém národním parku na Křivoklátsku — Deset let od útoku na české vojáky v Afghánistánu — Nafukovací modely planet v Brně — Orbán v Pekingu — Odložení vyšetřování reklamní větve kauzy Čapí hnízdo — Kontroly letních táborů — Jednání o regulaci pro držitele zbraní — Auto srazilo čtveřici cyklistů — Salonní vůz K. Kludského

                         8. 7. 2024 na ČT1
                         Stopáž54 minut

                         8. července

                         Znakový jazyk a skryté titulky

                         8. 7. 2024 na ČT24
                         Stopáž49 minut

                         7. července

                         Volby ve Francii — Francouzi volí parlament — Předvolební průzkumy — Výsledky francouzských voleb — Silné bouřky v Česku — Pojišťovny a škody po bouřkách — Válka na Ukrajině — Návrat dětí na Ukrajinu — Pieta s prezidentem — Ceny českého ovoce — Tropická bouře Beryl — Závěr filmového festivalu v Karlových Varech — Přibývá lidí v předčasné penzi — Nová pravidla pro předčasné důchody — Vývoj inflace — Hromadná nehoda na dálnici D1 u Bělotína — Zavřená Brána gigantů — Letní výprodeje táhnou — Nákupní centra v ČR — Pravidla pro slevové akce — Možné personální změny ve vládě — Izraelský raketový úder — Česko jako antivirová velmoc — Oběť bouřek v ČR — Oslavy svátku svatého Fermína — Nová opoziční koalice v Rusku — Jízda králů — Čeští archeologové v Izraeli

                         7. 7. 2024 na ČT1
                         Stopáž49 minut

                         7. července

                         Znakový jazyk a skryté titulky

                         7. 7. 2024 na ČT24

                         Události na sociálních sítích

                         Napište nám