20. leden 2011

Obsah dílu

Headlines — Na alkohol stejně jako na drogy? — Jak s korupcí ve zdravotnictví — Sazka a financování sportu — Návštěva čínského prezidenta v USA — Premiéra dokumentu Nickyho rodina — Dokument Nickyho rodina — Gang vykradačů pokladen odhalen. — Konec levných peněz — Podvodné prodeje domů — Pedofilové na Facebooku — Maďarská hlava státu na oficiální návštěvě Slovenska — Nový soud s Rudolfem Elmerem — Situace v Tunisku — Rok Anežky české

Části dílu

00:13
Headlines
  Přehled zpráv
  01:32
  Na alkohol stejně jako na drogy?
   Majitelé restaurací a barů, by mohli být nově potrestáni i za to, že u nich opilí mladiství třeba jen sedí, i když jim majitel alkohol nenalil.
   04:16
   Jak s korupcí ve zdravotnictví
    Ministr Heger chce například sám schvaloval zakázky, které přesahují milion korun. Zprůhlednění systému je součástí reformy, kterou chce ministr přesměrovat víc peněz na platy nebo nákup přístrojů.
    06:13
    Sazka a financování sportu
     Živý vstup Zuzany Luňákové
     07:22
     Návštěva čínského prezidenta v USA
      Chu Ťin-tchao se v Chicagu setkal s kongresmany a obchodníky.
      09:22
      Premiéra dokumentu Nickyho rodina
       Živý vstup Ivy Němcové
       11:03
       Dokument Nickyho rodina
        Reportáž o dokumentu.
        12:37
        Gang vykradačů pokladen odhalen.
         Pražští kriminalisté odhalili gang zlodějů, který po celé republice vykrádal v obchodech pokladny
         15:35
         Konec levných peněz
          Banky přiznávají, že úvěry, a to především ty hypoteční, zdraží. Naopak růst by měly výnosy z vkladů.
          17:20
          Podvodné prodeje domů
           Čtveřice mužů bohatla na podvodném prodeji domů v Ústí nad Labem - Předlicích.
           19:39
           Pedofilové na Facebooku
            Napřed dopisování po síti, pak opakované sexuální zneužívání. V Ostravě policisté sbírají informace o dalších šesti pedofilech, kteří pomocí Facebooku kontaktují nezletilé dívky.
            21:55
            Maďarská hlava státu na oficiální návštěvě Slovenska
             Na oficiální státní návštěvu přijel prezident po osmi letech. Obě země mezi sebou mají dlouhodobě napjaté vztahy. Před rokem kvůli nim zakázala slovenská vláda hlavě Maďarska vstoupit do země.
             24:58
             Nový soud s Rudolfem Elmerem
              Švýcarského bankéře, který už dostal pokutu za porušení bankovního tajemnství, čeká další soud. Tentokrát za poskytunutí klientských dat serveru WikiLeaks.
              26:37
              Situace v Tunisku
               Všichni ministři prozatímní vlády, kteří patřili k politické straně prezidenta Ben Aliho, z této strany vystoupili. Police také zadržela 33 prezidentových příbuzných a snaží se zablokovat jejich konta. Demonstrace v ulicích pokračují.
               28:47
               Rok Anežky české
                Před 800 lety se narodila Anežka Přemyslovna, později známá jako Svatá Anežka česká.
                Přehrát celé video
                Stopáž30 minut
                Další díl
                21. leden 2011

                Přehled dílů

                Stopáž54 minut

                29. květen

                Headlines — Končí lhůta pro připomínky k vládnímu balíčku — Reakce na úsporný balíček — Vládní úsporný balíček — Připomínky k úspornému balíčku — Ukrajina má za sebou další sérii útoků — Ztráty ukrajinské armády — Japonsko pohrozilo KLDR sestřelením jakékoliv její rakety — Kompenzace za covid splnily svůj účel — Zlínský soud začal projednávat vynášení informací z Celní správy lihové mafii — Brno chce být vytápěné z Dukovan — Erdogan obhájil mandát — Zvýšení dluhového stropu USA — Kvalita vody v rybníku Rosnička — Obchvat Nové Paky — Nejkrásnější české knihy roku — Bezpečnostní konference Globsec v Bratislavě — BIS varuje před ruskými tajnými službami — Nehoda na D2 — Dražba autovraků v Českých Budějovicích — Posun důchodového věku nad 65 let — Výpočet věku odchodu do důchodu — Počet pracujících na jeden starobní důchod — Silný ročník 1974 — TOP5 ve finanční gramotnosti — Bezpečně k vodě — Předčasné parlamentní volby ve Španělsku — Napětí na severu Kosova — Modernizace železniční trati v Kladně — Likvidace obchodů u nádraží v Brně — Úřady vyšetřují podivně zářící barvu vody v Benátkách — Maturitní zkouška z českého jazyka — Závady po rekonstrukci Mlýnské kolonády — Další úspěch českého fotografa Horálka — Cenu Olgy Havlové obdržel architekt Filip Pšenčík

                29. 5. 2023 na ČT1
                Stopáž54 minut

                29. květen

                Znakový jazyk a skryté titulky

                29. 5. 2023 na ČT24
                Stopáž50 minut

                28. květen

                Headlines — Růst penzí po valorizaci — Valorizace současných a budoucích důchodů — Hospodaření systému důchodového pojištění — Zpomalující růst cen — Volby v Turecku — Průběžné výsledky voleb v Turecku — Dluhový strop USA — Zájem o bydlení v dojezdu měst — Smrt dítěte v Mostu — Drony nad Kyjevem — Konec sjezdu sudetských Němců — Vzpomínky na rok 1989 v projektu DAMU 33 — Financování sociálních služeb — Nebezpečí požárů kvůli suchu — První stávka odborů po revoluci — Útoky na mobilní telefony — Nehody na Karlovarsku — Boj zahrádkářů proti slimákům — Skokové zdražení s koncem fixaxi cen energií — Ceny energií po ukončení vládního stropu — Roční platby za energie — Snížení cen energií — Program sněmovny v příštím týdnu — Změny prezidentských voleb — Hlavní plavební sezona na přehradách — Pokuta za nešetrnou těžbu — Vítězové festivalu v Cannes — Útoky na protiimigrační politiky ve Francii — Dražba obrazu Toyen — Poprvé k moři, na kole a pomáhat — Jízda králů ve Vlčnově — Romský festival Khamoro

                28. 5. 2023 na ČT1
                Stopáž50 minut

                28. květen

                Znakový jazyk a skryté titulky

                28. 5. 2023 na ČT24
                Stopáž50 minut

                27. květen

                Headlines — Zvyšování výplat — Mzdy zaměstnanců — Průměrné mzdy v r. 2022 — Válka na Ukrajině — Drony jako součást vybavení armády — 81 let od atentátu na Reinharda Heydricha — Uctění památky Josefa Valčíka — Levnější palivové dřevo — Napětí na severu Kosova — Sudetoněmecký sjezd v bavorském Řeznu — 80 let Národního filmového archivu — Změny pro pracující na dohodu — Stížnosti kvůli drahým energiím — Conterganová aféra — Noční opravy dálnic — Smrt dvou mužů v Olešníku — Mistrovství republiky vodicích a asistenčních psů — Lázeňské pobyty podraží — Návštěvníci lázní — Lázně v Česku — Změny chování návštěvníků lázní — Kolony na dálnicích — Jednání o Istanbulské úmluvě — Jáchymovské peklo — Cvičení výstavby protipovodňové ochrany — Ochrana zvěře před senoseči — Nehoda na dálnici D1 — Koupaliště zahájila sezónu — Den starokladrubského koně — Pacienti s vzácným onemocněním — Festival v Cannes — Kácení májky

                27. 5. 2023 na ČT1
                Stopáž50 minut

                27. květen

                Znakový jazyk a skryté titulky

                27. 5. 2023 na ČT24

                Události na sociálních sítích

                Napište nám