22. březen 2012

Část: Toulouský střelec zastřelen

Obsah dílu

Školství po Dobešovi — Toulouský střelec zastřelen — Odkaz Buly sicilské — Začíná Febiofest

Části dílu

00:37
Školství po Dobešovi
  Po necelých dvou letech změní ministerstvo školství svého šéfa. V jakém stavu ho zanechává odcházející ministr Josef Dobeš /VV/? Bude pro jeho nástupce ministerské křeslo „elektrickým“, jak Dobeš tvrdí? Co bude muset prioritně nový ministr řešit? A kdo by se mohl do čela resortu postavit? Debatovat budou Dagmar Navrátilová /VV/, místopředsedkyně strany a sněmovního školského výboru, o které se mimo jiné spekuluje jako o kandidátce na ministryni, předsedkyně sněmovního školského výboru Anna Putnová /TOP 09/ a stínový ministr školství Marcel Chládek /ČSSD/.
  22:14
  Telegraficky
   23:55
   Toulouský střelec zastřelen
    Podezřelý ze sedmi vraž na jihozápadě Francie je mrtvý. Po několikahodinové operaci speciálních jednotek zastřelil Mohameda Meraha jeden z policistů. Proč se nepodařilo ho zatknout živého? Jak bude pokračovat vyšetřování po jeho smrti? Jsou stopy, že byl napojen na rozsáhlejší extremistickou síť? A jaké jsou nálady ve Francii? V Toulouse máme zvláštní zpravodajku ČT Evu Hrnčířovou.
    39:43
    Byznys dnes
     41:25
     Odkaz Buly sicilské
      800 set let Zlaté buly sicilské. Dokumentu, který vytvořil základ české státnosti. Jak zásadně ovlivnila české dějiny? Téma pro Martina Wihodu z Historického ústavu Masarykovy univerzity v Brně.
      47:32
      Začíná Febiofest
       V Praze začíná 19. ročník Febiofestu. Připravujeme reportáž.
       Přehrát celé video
       Stopáž48 minut
       Další díl
       23. březen 2012

       Události, komentáře na sociálních sítích

       Napište nám