Magazín o různých podobách populární hudby a jazzu tentokrát uvádí: Muzikál na ledě Romeo a Julie s hudbou Borise Urbánka – Kapela Support Lesbiens o sobě a hudbě – Slovenský Zlatý slavík mladých Peter Adamov – Zpěvačka Lenka Dusilová v Paláci Akropolis (2003). Režie J. Mudra

Litujeme, ale pořad není v iVysílání dostupný
Video není k dispozici

V době natáčení pořadu se v Ostravě připravovla premiéra nového českého původního muzikálu Romeo a Julie, který napsal na texty Jarka Nohavici skladatel Boris Urbánek. Jeho zvláštností bylo, že se provozoval na ledě za účasti mistrů krasobruslení. Písničky byly tedy na playback v hvězdném obsazení včetně Lucie Bílé.

Kapela Support Lesbiens působí na naší scéně už řadu let a získala i cenu Český Anděl. Kromě koncertního vystoupení uvedeme v pořadu i ukázky z jejich videoklipů.

Na Slovensku se konala zajímavá akce nazvaná Zlatý slavík mladých, která objevila několik výrazných talentů. Zejména zaujal zpěvák Peter Adamov, který kromě populární hudby se věnuje i hudbě klasické a na jeho projevu je to dobře znát.

Zpěvačka Lenka Dusilová je skutečnou osobností na naší hudební scéně, ať už spolupracuje s Davidem Kollerem nebo skupinou Čechomor nebo se věnuje svým vlastním sólovým projektům. Náš pořad ji zastihnul na koncertě v Paláci Akropolis.

Stopáž38 minut
Rok výroby 2003
 4:3
ŽánrZábava