Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Petr Rajchert

Obsah dílu

Přehrát vše

Dnešní nabídku natáčíme s kočičkami a kocoury ze spolku Teplické kočky z.s. Podíváme se rejnoky, kteří jsou překvapivě přítulní a vnímaví. Reportérka Barbora Limrová se ve své reportáži zabývala množírnou v Chodouni. Kája Pejsková nám následně poradí, jak správně koupit štěně a nenaletět podvodníkům. A na závěr navštívíme zvláštní psí smečku, které šéfuje koza s ovcí. Pořadem vás provede Petr Rajchert

Nabídka koček z Teplic

Teplické kočky, z. s.,
Ruská 101/88, Teplice
web: www.teplickekocky.cz
č.ú.: 1025782533/6100
tel.: 723 489 796 nebo 602 374 737

Bertík

Kocourkovi Bertíkovi je 13 let a je kastrovaný. Bertík je hodný a nekonfliktní pohodář, který se do útulku dostal po nemoci majitele. Je to kočičí dědoušek, který potřebuje už svůj klid a pohodlí, proto je vhodný spíše do domácnosti bez dětí.

Meduňka

Meduňka je čerstvá kočičí máma. Musí tedy teď trochu nabrat váhu, jinak je v pořádku a zdravá. Je to zvědavá, klidná a přítulná kočička.

Dionýz

Dionýz je čtyřměsíční kotě, ze kterého vyroste nádherné zvíře. Má výrazný talent na to, uvrnět vás k spánku.

Julián

V nabídce máme i kocourka s diagnózou FELV, což je kočičí leukemie. Jmenuje se Julián, je kastrovaný. Potřebuje podporu imunity a musí být v domácnosti buď sám nebo s kočkou se stejnou diagnózou, protože jde o mezi kočkami přenosnou nemoc. Také ho nelze pouště ven. Pro nás lidi diagnóza FELV nepředstavuje žádné nebezpečí.

Stopáž26 minut
Rok výroby 2020
 P ZJ ST AD HD