Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Petr Rajchert

Obsah dílu

Přehrát vše

Řekli byste, že v Praze potkáte ledňáčka? Potkali! A stejně jako na ostatní ptáci na něj ve městě číhá spousta nebezpečí. O tom si Petr Rajchert promluví se Zuzanou Pokornou ze Záchranné stanice hl. města Prahy. S Janem Reinischem se podíváme za psem na Karlovarsku, který svůj život dožívá zavřený v malé kůlně na kraji města. Návazně si potom s Kájou Pejskovou řekneme něco k tomu, proč je pro psa pohyb důležitý a jak často bychom měli našeho psa venčit. Dnešní nabídku točíme v chomutovském útulku, kde na podzim roku 2019 Petr Rajchert potkal pejska, kterému dokonce sám osobně našel domov. Za Benem se dnes také zajedeme podívat.

Městský útulek pro psy Chomutov
Beethovenova 5407
Chomutov
tel: 474651080
www.psiutulekchomutovjirkov.estranky.cz
č.ú.: 2000504021/2010

Vilík

Vilík je přátelský kříženec mnoha menších ras. Je starší, ale vitální. Ideální parťák ke sledování televize z gauče. Rád bude za dům se zahradou s přístupem do domu.

Samík

Samík jde o tzv. „křižovatku“ neboli většího křížence. Samík hledá zkušenějšího chovatele, který si ho nenechá přerůst přes hlavu. Je to družný veselý a temperamentní pes.

Alex

Alex je šikovný sedmiletý kříženec s energií štěněte. Nevhodný k dětem. Žil v bytě, ale lepší by pro něj asi byl dům se zahradou. Vzhledem k tomu, že je dominantnější, nedoporučujeme ho ani k jiným psům. Bude z něj ideální hlídač.

Denny

Denny je osmiletý jezevčík na dlouhých nohách žil v bytě se starším pánem, tudíž by pro něj bylo lepší klidnější prostředí. Musí se trošku naučit soužití s vodítkem. Vhodný i k dětem.

Stopáž26 minut
Rok výroby 2020
 P ZJ ST AD HD