Pořad na pomoc zvířatům. Uvádí Petr Rajchert

Obsah dílu

Přehrát vše

Věděli jste, že existuje rasa psa labradoodle? Pokud tak hned první reportáž aktuálního dílů „Chcete mě?“ je právě o nich! Také vám ukážeme psy a kočky z azylu Tylda, kteří jsou k adopci. Řekneme vám, jak může být pro zvířata nebezpečné krmení suchým pečivem. Povíme si více o tom, kdy je dobré psa oblékat a kdy ne. A na závěr se pojedeme podívat na psouny prériové, jejichž chov je v ČR ohrožen.

Nabídka psů a koček z Azylu Tylda

Azyl Tylda z.s.
www.azyltylda.cz
mobil: +420 603 597 194
transparentní bankovní účet: 2401175484/2010

Punťa

Pejskovi Punťovi je 13 let a je to skutečně čilý stařík, který byl zachráněný z nedobrých podmínek. Je to voříšek v x-té generaci a odráží se to i na veselé povaze. Dobře vychází s pejsky i kočičkami. Punťa je klasický pokojový pes. Měl velmi špatné zuby, proto musely všechny pryč. Teď má jen ty dva spodní a je spokojený, nic ho nebolí. Najde se nový majitel pro veselého raráška?

Emil

Šestiletý černý kocour Emil je tak trochu smolař. Prošel už několika útulky a domovy a vždy to nějak nevyšlo. Na vině ale není Emil, spíš nepřipravenost bývalých majitelů. Kvůli problémům se zažíváním je na speciální dietě. Bude mít Emil konečně štěstí na toho pravého majitele?

Ben

Ben je kříženec německého ovčáka. Je to typický příklad zrazeného psa. Asi byl dlouho zavřený v malém prostoru a nemohl z něj ven. Je upnutý na hru s miskou. Zpočátku byl nedůvěřivý k lidem, ale už udělal obrovský pokrok. Je kamarád s těmi, se kterými má možnost se poznat. Potřebuje lásku a trpělivost. Rozhodně si zaslouží najít konečně ten správný domov pro sebe i svou misku. A třeba jí časem přestane i potřebovat.

Kitty

Kitty je malé čtyřměsíční koťátko. Co o takovém malém koťátku napsat víc? Je to zatím nepopsaný list! Snad jen, že jde o kočku a je tříbarevné a teprve se skutečně rozkoukává po světě.

Stopáž26 minut
Rok výroby 2020
 P ZJ ST AD HD