Nabídka psů z Děčína

Městský útulek pro toulavá a opuštěná zvířata Děčín
Pod Chlumem 408
Děčín 3
Tel. 605 801 617
č. ú: 19-921402389/0800, VS 3410142321
web: http://www.utulek-decin.estranky.cz/

Čad

Čad je krásný pětiletý rottweiler, chlapík v nejlepších letech. Do útulku přišel ve špatném stavu. Po náročné léčbě se dostal do kondice, krásně přibral a při pravidelných procházkách s venčiteli se i parádně osvalil. Je to silný pes, který už svým vzhledem budí respekt. V jádru je klidný. A pokud ho nikdo neprovokuje, zbytečně se nevzrušuje. Byl by ideální k domu se zahradou jako společník dospělých lidí, kterým bude dělat skvělého ochránce. Psí konkurenci moc nemusí, bylo by mu lépe jako jedináčkovi.

Agga

Dvouapůlletá Agga je pěkná psí slečna, která má v předcích pastevecké plemeno ze střední Asie. Byla nalezena na krku s obojkem ze silného řetězu. Na první okamžik je Agga vůči cizím opatrná, musí se na ní pomalounku a polehounku. Chce si vás pěkně oťukat, než se začne přátelit. Je to velká a silná holka, která budí respekt. Jakmile si ji získáte, budete v ní mít bezvadného ochránce a společníka. Hodí se k domu s velkým pozemkem, dobře zabezpečeným dostatečně vysokým plotem. Agguška potřebuje fyzicky zdatného a klidného pánečka, který má zkušenosti s velkými psy.

Mark

Mark je kříženec střední velikosti. Ač je to mladý a pěkný pejsek, zatím se na něj štěstí neusmálo a na toho pravého pánečka stále čeká. Je velmi temperamentní, miluje pohyb a dlouhé procházky. Hodil by se k domečku s vysokým plotem, ale pokud bude mít dostatek sportovního využití, nepohrdne ani bydlením v bytě. Je to nevybouřenec, na kterého si musíte udělat čas a něco ho naučit. K lidem se chová přátelsky, miluje procházky a jen tak se neunaví. Určitě je to vhodný adept na nějaký psí sport.

Máma

Pětiletá Máma je droboučká kříženka. Osud jí moc nepřál. Žila v početné smečce psů, rodila štěňata a bojovala o jídlo. Do útulku přišla vystrašená a neuměla chodit na vodítku. Po náležité péči, veterinárním ošetření a neomezeně dobré baště v útulku nabyla sebevědomí, naučila se chodit na vodítku a stal se z ní milý a vděčný pejsek. Aby už nemusela rodit štěňata na objednávku, byla vykastrovaná. Hodí se do bytu, kde si bude páníka užívat je pro sebe. Za pohlazení a lásku bude tím nejvděčnějším tvorem na světě.

Markus

Markus je krásný mladý kříženec retrívra. Je to asi jedenapůlletý, mladý, naprosto pohodový pes. Povahou typický retrívr. Je kontaktní a těší se ze společnosti člověka. Na vodítku umí chodit, ale občas se rád vytahuje na cizí psy. Dá se ale zvládnout. Je vybavený opravdu hustým kožíškem, o který bude nutno pečovat. Ideální by byl pro něj pobyt u domečku s pánečkem, který se mu bude věnovat a chodit s ním na dlouhé procházky. Rozumné odrostlejší děti pro něj nebudou problém.

Matýsek

Matýsek je asi čtyřletý milý a příjemný kříženec jezevčíka. Byl členem velké psí smečky, která měla jen jednoho pánečka, takže moc pozornosti na něj nezbývalo. Lidského kontaktu a pohlazení si moc neužil. Do útulku přišel vystrašený a zablešený. Ale rozkoukal se, zjistil, že existuje pohlazení a zájem lidí a že vodítko není zlo, ale prostředek k poznávání světa i mimo útulek. Procházky se mu začaly moc líbit. Když zjistí, že mu neublížíte, už se od vás nehne ani na krok a bude bezva společníkem. Rozumné odrostlé děti mu nevadí. Je mu jedno, jestli bude v domku se zahradou nebo v bytě, chce být milován a užívat si lepšího života než dosud.

Razor

Razor je roční pejsek, ještě takový psí puberťák. Zpočátku nebyl moc vstřícný, ale jakmile zjistil, že to u s lidmi není špatné, obratem se změnil. Je to kontaktní a velmi temperamentní pes, který potřebuje sportovní využití, ideálně domek s velkou zahradou. Razor se moc rád mazlí, perfektně zvládá vodítko. Je to odrostlé klučičí štěně, tak občas pánečka zkouší, co mu dovolí. Proto potřebuje někoho, kdo mu bude rozumět, nastaví mu jasná pravidla a také mu poskytne základní výcvik. Bude vhodný k aktivním lidem, není to pecivál. Unavit ho není snadné.

Rocky

Rocky je asi tříletý kříženec. Je to moc milý a vstřícný pes, je s podivem, že tak skvělého společníka nikdo nehledá a ani mu zatím nikdo nenabídl domov. Možná, že kdyby měl nějaké atraktivní zbarvení, domov by už měl. Rocky se moc rád mazlí, umí chodit na vodítku a je vděčný za každý projev lidského zájmu. Je to pejsek, který svému pánovi udělá, co mu na očích uvidí. Má huňatý kožíšek, určitě nepohrdne pobytem u domu se zahradou. S rozumnými dětmi, které vědí, jak se mají k pejskům chovat, problém mít nebude.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2019
 P ZJ ST AD HD