Nabídka koček z Tmaně

Chlupáči v nouzi, z.s.
Lounín 34 – Tmaň, okres Beroun
tel. číslo: 604 519 377
č. účtu: 240 061 62 17 / 2010
www.utulek-kocky-chlupacivnouzi.cz/

Simonek

Simonek byl nalezen spolu se svojí již umístěnou sestřičkou v chatařské oblasti. Lidé, kteří je našli, využívají chatu jen v letních měsících. Mimo sezonu občas jedou chatu zkontrolovat. Při jedné z kontrol tam na ně čekalo chlupaté překvapení. Protože se o kočičí sourozence nemohli postarat, odvezli chlupáčky do místního útulku. Kočička brzy našla domov. Simonek byl před nějakou dobou také umístěn, ale bohužel mu nesedlo prostředí nového domova. Simonek potřebuje trpělivé lidi a chvilku na to, aby si zvykl. Líbilo by se mu buď v bytě, nebo v domku se zahradou s trvalým přístupem dovnitř.

Ferda

Ferda pochází od paní, která nekontrolovatelně množila kočky. Ferda je už starší kocourek, ale je trochu bázlivý. Pomalu se rozkoukává a začíná lidem důvěřovat. Nabízíme ho do bytu nebo do domku se zahradou s přístupem do domu. Noví majitelé by měli být trpěliví a hodní lidé, kteří Ferdovi dopřejí potřebný čas na to, aby si zvykl.

Damián

Kocourek Damián se toulal po sídlišti a žebral o jídlo. Do útulku se dostal velmi hubený a hladový. Damián bude prima kočičí společník pro člověka, který mu dopřeje kvalitní krmení a hodně lásky. Kocourkovi by se líbilo bydlení v domku se zahradou, ale aby mohl kdykoliv dovnitř, nebo v bytě.

Bára

Bára je tříbarevná kočička, která se toulala po ulicích a hledala něco k snědku pro sebe a svá koťata. Její odchyt proběhl hladce, koťata bránila hrdinně, ale hlad byl silnější. Baruška je milá a hodná kočička. Hledáme pro ni domov v bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu. Může být jako jedináček. Bára je kastrovaná.

Lenička

Kočička Lenička pochází od nezodpovědných lidí, kteří nesmyslně množí kočky. Lenička je moc milá a mazlivá kočička. V novém domově se stane ozdobou domácnosti. A nesejde na tom, jestli to bude v domku se zahradou, nebo v panelákovém bytě, hlavní je bezpečí a láskyplná náruč.

Otík

Otík je trochu dominantní kocourek, na kterého se usmálo štěstí na umísťovací výstavě. Po roce a půl byl bohužel vrácen z důvodu napadání staršího pejska. Otík se nehodí k malým dětem. Jinak je ale Otík milý kocourek, který si však nepotrpí na chování a podobné projevy lásky. Je to spíš kamarád a společník, který si o pohlazení řekne, až o to bude stát. Hledáme pro něho domov ve větším bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu.

Nina

Nina patřila jedné staré paní, která kočky nekastrovala, a tak se nekontrolovatelně množily. Nakonec musela paní do domova důchodců a její dcera kočky vyhodila na ulici. Nakonec skončili v místním útulku. Pro Ninu teď hledáme nový domov. Je to milá mourinka, která není nijak náročná a bude se vám s ní dobře žít. Nejlépe by jí bylo v domku se zahradou s přístupem dovnitř.

Bertík

Milý a mazlivý kocourek Bertík pochází z nedaleké obce, kde někdo začal kočky trávit. Bertík na tom nebyl pro příchodu do útulku nejlépe, měl špatnou srst a byl velmi hubený. Rychle se ale vzpamatoval díky dobrému jídlu a láskyplné péči. Bertík je trochu dominantnější k jiným kočkám, rád je provokuje. Proto by měl být v novém domově nejlépe jedináčkem.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2018
 P ZJ ST AD HD