Nabídka psů

Psí útulek Chomutov
Beethovenova 5407
telefon: 474 651 080
číslo účtu: 19–208 727 02 47/0100
www.utulek-chomutov.estranky.cz

Klikněte pro větší obrázek Asi tříletý německý ovčák BRIT je moc fajn pejsek. Poslouchá, základní povely ovládá, je bezproblémový. Britovi by se líbilo u rodiny s dětmi, která obývá domek se zahradou. Brit je však spíše společník, hlídačské řemeslo ho moc nebere. Ale zase si s ním užijete spoustu legrace.

Klikněte pro větší obrázek ARON je asi ¾ roku starý kříženec dalmatina. Tenhle flekatý pejsek je velmi hravý, přátelský a má moc rád děti. Aron se hodí do bytu, potřebuje však dostatek pohybu, takže by to chtělo sportovně založenou rodinku, a také potřebuje ještě trochu dotáhnout výchovu.

Klikněte pro větší obrázek Asi ¾ roku starý MAX je kříženec loveckého psa. Od nového majitele se očekává, že bude mít na pejska dostatek volného času, že mu poskytne hodně pohybu a dokáže z Maxíka vychovat príma pejska. Max se sice nehodí k malým dětem, kdo si ho však osvojí, získá v něm věrného kamaráda.

Klikněte pro větší obrázek ROCKY je asi čtyřletý kastrovaný dobrman. V útulku je asi půl roku. Je to hodný, přátelský a temperamentní pes, který umí poslouchat. Je však potřeba vědět, že Rocky moc nevychází s jinými velkými psy. Rocky je vhodný pro paničku nebo páníčka, kteří mají s tímto plemenem zkušenosti.

Klikněte pro větší obrázek Sedmiletá jezevčice PEGY je moc hodná a milá fenečka. Má ráda klidný způsob života, moc pohybu už nevyžaduje. Pegynka by se hodila ke starším lidem. Před zimou by potřebovala najít nový domov, kde by jí dopřáli všechno, co takový starší pejsek potřebuje. Hlavně hodně lásky.

Klikněte pro větší obrázek Kříženec teriéra ÁRČÍ je asi ¾ roku starý teriér. Je to hravý a veselý pes, který má rád děti a je pro každou neplechu. Árčí potřebuje dost pohybu, na procházky se vždycky moc těší a s jinými pejsky dobře vychází. Árčí se hodí k mladším aktivním lidem.

Klikněte pro větší obrázek DANEČEK je asi sedmiletý kastrovaný kříženeček. Je to klidný, poslušný a velmi milý pejsek. Moc rád by se vyhříval na gaučíku ve společnosti své nové paničky nebo páníčka, kteří by mu dovedli projevit svou náklonnost. Danečkovi by se nejvíc líbilo u starších lidí, kteří hledají společníka.

Klikněte pro větší obrázek ENNIE je kříženka pitbulteriéra menšího vzrůstu. Je jí asi rok a půl. Ennie je velmi živá a temperamentní fenečka, která potřebuje hodně do těla. Je to zkrátka velká sportovkyně. Kdo si ji vybere, musí počítat s tím, že se bude muset Ennie hodně věnovat. Ennie by mohla zpočátku sama doma kňučet. S trochou trpělivosti a s hodně laskavým – ale důsledným přístupem – se však dá zvládnout vše.

Stopáž4 minuty
Rok výroby 2011
 P ST