Diskuse

Tato diskuse je určena pouze k výměně názorů mezi diváky. Pokud chcete zaslat dotaz nebo připomínku tvůrcům pořadu, obraťte se, prosím, na Divácké centrum ČT nebo použijte tento formulář.
 • Burďák Adolf 29. 11. 2019 14:06 Reagovat 0 0

  Domov slunečnice

  Je mě z toho špatně !!! Ne jen z prvních zpráv,ale jak reaguji politici a hlavně náměstek Prážak (KDU Čsl) Je to pokrytec ,který tento odbor by neměl vůbec řídit.Tohle se tam nedělo jen pár měsíců,je to problém dlouhodobý,který se neřeší.Vždy jak má přijít kontrola tak jdou na oddělení ,které je připravené a když jsou náhodou na 1.odd, tak většina pacientu spí (Ale proč spí ???? )prášky nebo něco víc ????? A ředitel,to je asi největší pokrytec a měl být okamžitě odvolám!!!!! Ale jsou kamarádi z náměstkem ?Tady pomůže jen více agrese na ty lidí co dělají takové špatnosti starým a bezmocným lidem.Je to hnus a jen hnus.

 • 8. 5. 2015 08:56

  Příspĕvek byl smazán kvůli porušení pravidel diskuse.

 • Věra 25. 2. 2014 11:38 Reagovat 1 0

  Dobrý den. Důchodců přibývá zatímco jediný pořad pro

  důchodce a o důchodcích byl zrušen. Prý nejsou peníze. Protože pan generální zavádí nové funkce pro své kamarádíčky. Ty usazuje do tzv. Vývoje a několika kreativních manažerů, což jsou za jejich platy zbytečně vyhozené peníze. A že to nejsou ročně tisíce, ale miliony. Pokud to bude tímto způsobem pokračovat, tak se nebudou vyrábět ani další české dokumenty. Budou se přebírat zahraniční až bulvárního charakteru. Což se nám projevuje jak v televizním zpravodajství, tak třeba v pořadu pana Moravce, kde se opakovaně objevují komunisti.

 • Ivka 12. 12. 2013 11:26 Reagovat 0 0

  Olej

  Dobrý den, ráda bych se zeptala kolik bylo použito slunečnicového oleje na ty 3 žloutky.

 • Marie 22. 3. 2013 18:52 Reagovat 6 0

  Vladimír Čech

  Děkujeme Vám pane Čechu! Odpočívejte v pokoji.

 • Ronald 23. 2. 2013 17:40 Reagovat 17 0

  Barvy života

  Co se stal ředitelem ČT pan Dvořák tak jde televize do kytek.Zrušily se všechny pořady které byly na vysoké úrovni a měly dobrou sledovanost.Např.Automotorevue,Gamepage,Barvyživota,pořady pro myslivce,rybáře,kutily.Kde je ten veřejnoprávní prostor pro tyto skupiny lidí?Na co se platí poplatky za veřejnoprávní službu když ji tato televize přestala poskytovat!Když k tomu připočítám nevyvážené zpravodajství čt které se naplno projevilo při volbě prezidenta tak je dílo zkázy dokonáno.

 • Alena 31. 1. 2013 08:23 Reagovat 14 0

  náhradní pořad

  Také jsem se ptala proč tento pořad skončil,zkráceně sděluji,že mi bylo mi odepsáno,že se šetří tak jako všude.Částečná náhrada bude v pořadu Sama doma,kde bude 10-ti minutová plocha s tématy pro seniory,která byla v Barvách života.Tento pořad je vysílán v poledne,pondělí až pátek,pro nás kteří jsme sledovali nedělní reprízu se přece můžeme podívat do archivu ČT,že?A desetiminutová plocha je opravdu málo nato abych měla zapnutý tento pořad,který mě bohužel nijak nezaujal.Musím doufat,že se skladba pořadů zlepší,neb se poslední dobou nedá dívat na žádnou tv stanici,takže raději čtu knihy a poslouchám rádio.Přeji všem hezký den

 • Oldřich Prieložný 15. 1. 2013 14:25 Reagovat 16 0

  ČESKÁ TELEVIZE NEHLEDÍ NA DIVÁKA

  Česká televize ruší jeden ze svých nejlepších pořadů. Proč??? Stále více se ČT podobá komerčním televizím. Je smutné, že pořad, který přinášel radost, moudrost,poučení, pohled na pestrý život nejen seniorům, ale i mladším diváků ruší. Smutné - ČT není již tou televizí určenou všem divákům, ale stává se komerční televizí.

  • Miroslava Matoušová 18. 1. 2013 18:11 Reagovat 6 0

   Komu (čemu) udělaly Barvy místo?

   Přidávám se ke "STĚŽOVATELŮM". Zajímalo by mne jmenovitě, kdo má na svědomí zrušení tohoto pořadu bez náhrady. Zřejmě se chcete zavděčit naší společnosti, která začíná být xenofobní vůči starším ročníkům, ale zapomínáte, že leckde byste se bez nich neobešli. Nejsem škarohlíd, vždy jsem mládí fandila, ale tohle už nepřehlédnu. Srdečný pozdrav všem, kteří tento pořad kdy moderovali.

 • Bezděková Ludmila 11. 1. 2013 09:33 Reagovat 13 0

  Proč končí Barvy života???

  Velmi mě mrzí, že jediný pořad pro seniory končí. Nejen kvůli mně, ale i kvůli mé 88leté mamince, která jej pravidelně sledovala a těšila se na něj. Stále se v médiích zdůrazňuje, jak by se měl zlepšit vztah celé společnosti k seniorům, jak by se jim měl život aspoň trochu zpříjemnit a nakonec jim zrušíte jedinný pořad, který jim a jejich problémům byl věnován. Prosím o předání všech výše uvedených příspěvků kompetentním pracovníkům ČT, aby se nad tím zamysleli. Ještě bych chtěla tímto poděkovat všem třem moderátorům za krásné vedení těchto pořadů.

 • Jana Kratochvílová 8. 1. 2013 08:26 Reagovat 15 0

  Barvy života

  Škoda, škoda, že rušíte jeden z mála slušných pořadů, na které se lidé těšili.Všimla jsem si, že pořad Sama doma zůstává a při tom, někdy je tam takové tlachání a pořád na stejný způsob.Ještě před tím, než jsem se dověděla, že Barvy končí, tak jsem si říkala,že pořad Sama doma mladým ženám nepřináší žádný jiný rozhled, než móda, zdraví, vaření, případně právní poradna.Ale z kultury, četby nic.Za to v Barvách tato témata byla. Už delší dobu se rozmýšlím, že úplně přejdu na rozhlas, kde nacházím daleko kvalitnější pořady. Vím, že na diváky ohled neberete, takže rezignuji.Celkově i program TV2, na který se dalo dříve ještě dívat, upadá.Přeji Vám, aby Vaše pořady byly na vyšší úrovni a neodrazovaly diváky.

  • MUDr.Láhová Ingrid 21. 1. 2013 12:35 Reagovat 4 0

   Nestojíte o komunikaci se starší generací

   po létech hezkého a zajímavého pořadu,který přispíval k porozumnění mezi generacemi,jej ukončujete.Jsou mnohé hodně pochybné pořady na které peníze jsou.Dnes je již jen vše pro maldé, ale je to škoda,škoda,že se lidé již mnoho o našich svělých lidech ze všech řemesel a nyní také seniorů už moc nedoví.ještě ,že jsou zahraniční programy,kde to mají.Dr.Láhová,Ostrov nad Ohří

  « | | 1 2 3 4 5 | | » (13)

Pošlete svůj komentář

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Položky označené * jsou povinné.

Sledujte diskusi e-mailem

Příspěvky zadané do diskuse vám budeme posílat na zadanou e-mailovou adresu. Na konci každé zprávy bude odkaz pro odhlášení.

Položky označené * jsou povinné.

Pošlete svou připomínku

Položky označené * jsou povinné.

» Pravidla diskuse na webu České televize

» Nahlásit nevhodnou diskusi