Nahrávám video
Barvy života

21. prosinec 2012

Obsah dílu

Roman Vaněk — Krkonošské muzeum v Jilemnici — Markéta Hajná — Petr Štěpánek — Dětský svět — Olšanské hřbitovy

Části dílu

01:26
Roman Vaněk
  Naším prvním milým hostem je známý šéf pražského kulinářského institutu, pan Roman Vaněk. Před rokem vydal jednu z našich nejčtenějších kuchařek Poklady klasické české kuchyně.
  10:53
  Krkonošské muzeum v Jilemnici
   Bylo by škoda strávit celou zimu jenom doma u kamen. Vypravíme se do Krkonoš, do kolébky českého lyžování. V Krkonošském muzeu v Jilemnici jsme byli s Barvami života několikrát. Pokaždé nás tady čeká něco nového. Co to bude nyní, na to jsem se přišla zeptat ředitele doktora Jana Luštince.
   18:51
   Markéta Hajná
    V Jilemnici mají ještě jednu raritu. Můžete tady na ulici potkat skupinu dam, které vypadají jako z časů našich babiček. Jejich duší a zakladatelkou je paní Markéta Hajná.
    22:41
    Petr Štěpánek
     Do předvánočních Barev života přišel také herec – Petr Štěpánek.
     33:26
     Dětský svět
      Do dětského světa plného zástěrek, námořnických límečků, puntíků nebo tepláků s laclem, vás zavede výstava, kterou až do 6. ledna můžete vidět v muzeu v Roztokách u Prahy. Letos tady mají mimořádně otevřeno celé svátky. Je to krásná báseň o maminkách a o ženské duši.
      39:07
      Pozvánky
       41:28
       Olšanské hřbitovy
        Na závěr vás čeká portrét dámy, která si na stará kolena pořídila neobvyklého koníčka. S Drahomírou Březinovou se projdeme Olšanskými hřbitovy tak, jak je neznáte.
        Přehrát celé video
        Stopáž53 minut
        Další díl
        28. prosinec 2012

        Napište nám