Seriál, ve kterém hrají všichni čeští herci. Dnes například E. Balzerová, M. Táborský, J. Vondráček, I. Bareš, M. Ruml, F. Blažek a další. Režie J. Brichcín

Obsah dílu

Přehrát vše

Světáci, divadelní adaptace jedné z nejslavnějších českých filmových komedií, na scéně Klicperova divadla v Hradci Králové. V režii Vladimíra Morávka se vrátíte do Prahy šedesátých, kdy noční velkoměsto ještě svůdně přijímalo své návštěvníky a zlatá kůzlata Golden Kids měla vykročena dobýt hudební Evropu…

Zlatý poklad české dramatické literatury, Stroupežnického Naši furianti, na jevišti Divadla v Dlouhé. Ve slavné úpravě Miroslava Macháčka a v režii Jana Borny.

Klasickou komedii W. Shakespeara Zkrocení zlé ženy nastudoval v Národním divadle Martin Čičvák – s Igorem Barešem a Pavlou Beretovou a Lucií Žáčkovou v rolích nekonvečního ústředního páru.

S Marinou, hrdinkou románu současného ruského spisovatele Vladimira Sorokina, se můžete setkat na Nové scéně Národního divadla, kde Divadelní studio Továrna uvádí Steigerwaldovu adaptaci tohoto příběhu o sexu a smyslu života v době brežněvovského SSSR.

Dramatizaci novely Bohumila Hrabala Ostře sledované vlaky, tragikomedii o dospívání železničářského eléva na malém středočeském nádraží v době války, nastudoval v Městském divadle v Mladé Boleslavi Ivo Krobot – s Matoušem Rumlem v hlavní roli.

Se superženou Octobrianou, která cestuje v čase a hlásá leninské ideály, se můžete seznámit v NoD/Roxy.

Získejte volné vstupenky na vybraná představení. Soutěžte na facebookovém profilu Divadlo žije.

Stopáž26 minut
Rok výroby 2011
 P ST
ŽánrMagazín