Seriál, ve kterém hrají všichni čeští herci. Dnes například H. Maciuchová, J. Langmajer, I. Racek, M. Tallerová, C. Kassai a další. Režie J. Brichcín

Obsah dílu

Přehrát vše

Komunismus – pozdně normalizační tragédie nejúspěšnějšího současného slovenského dramatika Viliama Klimáčka se dočkala české premiéry. V režii F. Nuckollse ji má na repertoáru Divadlo v Celetné.

Komorní drama A. Strindberga Slečna Julie s Markétou Tallerovou v titulní roli režíroval v Liberci V. Vencl.

Světovou premiéru hry R. Denemarkové o ženách v proměnách 20. století s názvem Spící vady připravilo Divadlo na Zábradlí.

Adaptaci „románu jedné kariéry“, tedy Mannova románu Mefisto, nastudoval v Divadle Pod Palmovkou slovenský herec a režisér Emil Horváth – s Jiřím Langmajerem v hlavní roli.

Švandovo divadlo zahájilo svou cestu za kouzelníkem Merlinem a uvedlo 1. část mytologického dramatu T. Dorsta Merlin aneb Pustá zem.

Městské divadlo v Kladně má nově na repertoáru dramatizaci románové kroniky bratří Mrštíků Rok na vsi, do Východočeského divadla Pardubice se vrací tragikomedie A. P. Čechova Višňový sad a komedii o třech tučňácích, kteří měli problém dostat se na Noemovu archu, uvedlo v české premiéře Západočeské divadlo v Chebu.

Získejte volné vstupenky na vybraná představení. Soutěžte na facebookovém profilu Divadlo žije.

Stopáž26 minut
Rok výroby 2010
 P ST
ŽánrMagazín