Seriál, ve kterém hrají všichni čeští herci. Dnes např. E. Balzerová, S. Stašová, P. Liška, J. Sklenář, Z. Adamovská, I. Rajmont a další. Režie J. Brichcín

Obsah dílu

Přehrát vše

Eliška Balzerová se po úspěchu komedie Můj báječný rozvod vrací k divadlu jednoho herce. Na komorní scéně Divadla na Fidlovačce ji můžete vidět v české premiéře hry Rok magického myšlení, jejíž první protagonistkou byla v roce 2007 Vanessa Redgrave.

Simona Stašová a Boleslav Polívka budou letošního hvězdami Letních shakespearovských slavností. Veselé paničky windsorské s B. Polívkou jako Falstaffem a S. Stašovou jako důvtipnou paní Pažoutovou režíruje J. Menzel.

Komedii o vymyšlené ruské revoluci, Mumraj Leo Birinského, nastudoval v Divadle na Vinohradech s M. Zahálkou, Z. Adamovskou, I. Řezáčem a M. Vančurovou v hlavních rolích režisér I. Rajmont.

Z dalších tipů na nové inscenace českých divadel vás pozveme třeba na původní český činoherní muzikál Ještěři, který uvádí Klicperovo divadlo v Hradci Králové, na současnou komedii o starostovi bezvýznamného francouzského městečka, který ždíme z Evropské unie dotace na různé absurdní projekty, kterou má nově na repertoáru Divadlo A. Dvořáka v Příbrami či do Divadla v Dlouhé na příběh malé Momo, která vrátí lidem ukradený čas.

Získejte volné vstupenky na vybraná představení. Soutěžte na facebookovém profilu Divadlo žije.

Stopáž26 minut
Rok výroby 2009
 P ST
ŽánrMagazín