Umělecky nadaný je Ondřej Gregor Brzobohatý po všech stránkách.

Obsah dílu

Přehrát vše

Ve světě umění je jako doma. Vládne především notami a hudebními nástroji, cizí mu ale není ani práce se slovy. Důkazem je třeba muzikál Legenda jménem Holmes, k němuž složil hudbu, napsal texty písní a je i autorem libreta. Jarní vlnu covidových opatření využil třeba k tomu, aby napsal muzikál další. O čem bude? Ti zasvěcení už vědí, že odpovídat na tuto a jiné otázky bude Ondřej Gregor Brzobohatý.
Rozdíly mezi generacemi nacházíme i na úrovni komunikace. Jak se naučit porozumět druhým zejména na úrovni té digitální komunikace a jaké základní digitální dovednosti by dnes každý měl mít, aby mohl uspět zejména na poli profesním, vysvětlí digitální stratég Filip Dřímalka.
Do přírody pozve Hana Slabáková z Klubu českých turistů a do světa gurmánských zážitků pro změnu šéfkuchař Milan Václavík. A zvládnout francouzskou kuchyni je svým způsobem také umění.
A protože stále nemůžeme do kin, divadel a na koncerty, kultura si našla svou cestu ve světě internetu. Jan Hubáček a Eva Lietavová představí projekt Káznice LIVE - Druhá vlna.
František Pavlica ukáže, jak se vytváří litografie neboli kamenotisk a v reportáži Petra Kotrly se zaměříme na vznik a vývoj písma.
Takový je program na úterní Dobré ráno. Začínáme tradičně v 5:59 na ČT2.

Stopáž150 minut
Rok výroby 2020
 L HD