V nejrůznějších rolích se často nacházejí herci Eva Novotná a Martin Siničák. Jak taková herecká proměna vzniká, může popsat třeba i režisér a umělecký šéf činohry Národního divadla Brno Martin Františák.

Obsah dílu

Přehrát vše

V jiné roli se dnes a denně ocitají herci Eva Novotná a Martin Siničák. Jaké role teď "převlékají" nejčastěji se jich zeptáme ve čtvrtečním Dobrém ránu.

Do kůže akrobata balancujícího "nad propastí" se alespoň na chvilku pokusí vcítit Ondra se Soňou díky Tereze Panochové, která je naučí základy cvičení na slackline. Společně s Robinem Mikušiakem pak pozvou na akci Město lidem, lidé městu.

Ambasadorka SOS dětských vesniček Taťána Nepustilová vysvětlí, jak je důležité věnovat se problematice dětských práv a propojení podnikání a dobročinnosti.
Doslova vyskočit z kůže se většině z nás bude chtít po požití většího množství chilli. Jak s touto surovinou zacházet v kuchyni řekne šéfkuchař Vojtěch Hrubý a rovnou vás pozve na letošní Chillibraní.

Umělecký šéf Mahenovy činohry Národního divadla Brno Martin Františák řekne, na co se můžeme těšit v příští sezóně a dětský sbor Kantiléna společně s tanečníky Janem Razimou a Lucií Matouškovou představí několik ukázek z představení Otevírání studánek Alfréda Radoka.
I ve čtvrtek se na všechny budeme těšit už za minutu 6 na ČT2.

Stopáž150 minut
Rok výroby 2016
 L