Bůh ví i to, že hostem středečního Dobrého rána bude herec Saša Rašilov. Albert Einstein kdysi řekl, že Bůh v kostky nehraje, a proto je můžeme hrát alespoň my a naučíme to i vás.

Obsah dílu

Přehrát vše

Na středu se těšíme velice, svou návštěvou nás totiž poctí herec Saša Rašilov nejmladší. A Bůh určitě ví, že je to pravda!
Taky jste si myslile, že proroctví je vlastně takové "věštění budoucnosti z koule"? Vyvedeme vás z omylu. Tedy ne my, ale religionista Dalibor Papoušek, který vysvětlí, co ve skutečnosti proroctví znamená a o kom s jistotou můžeme tvrdit, že byl nebo je prorok.
Olympijskou rubriku tentokrát naplníme informacemi o našich reprezentantech, kteří do Ria pojedou. Jaké mají šance, zkusí nastínit náš sportovní redaktor Petr Kubásek.
Abychom byli dlouho živí a zdraví, specialista na RAW stravu Martin Vlk nám dá pár tipů na oblíbená smoothie a nejrůznější ovocné i zeleninové koktejly.
Na Jiráskův Hronov, známou přehlídku amatérských divadel, pozvou dramaturg Jan Šotkovský a člen organizačního týmu Martin Drtina.
Bůh v kostky sice nehraje, obyčejní lidé ale klidně mohou. Jakub Musiol proto přinese pár kostkových her a ukáže, jak se hrají.
Vstávejte s námi i ve středu za minutu 6.

Chat

Ve středu 27. července 2016


Stopáž150 minut
Rok výroby 2016
 L