O svých hereckých i jiných toulkách popovídá herečka Lenka Krobotová. Šéfkuchař Honza Rimpler bude grilovat na lávových kamenech a jak využívat sůl v přírodní kosmetice ukáže Alena Thomas.

Obsah dílu

Přehrát vše

Mick Jagger slaví v úterý narozeniny a na jeho počest jsme se inspirovali i při vymýšlení tématu.
Jestli má toulavé boty, se zeptáme oblíbené a Českým lvem oceněné herečky Lenky Krobotové, se kterou bude mimo jiné řeč i o Letních Shakespearovských slavnostech a Dejvickém divadle.
Jak vznikají žlučové kameny a jak je naopak odstranit vysvětlí primář Chirurgické kliniky Fakultní nemocnice Brno Igor Penka.
O Olympijských hrách v Riu si tentokrát popovídáme s reprezentantkou ve skoku do výšky Míšou Hrubou a její trenérkou Alenou Nezdařilovou. Míša v neděli dokonce získala titul juniorské mistryně světa. Gratulujeme!
Když už je řeč o kamenech, rozhodli jsme se ty lávové využít i při vaření. Jak se na nich griluje, ukáže šéfkuchař Jan Rimpler.
DJské duo Digital Fever představí svůj nový klip, na němž spolupracovali se zpěvákem z Eddie Stoilow Honzou Žampou. Společně s DF přijde i režisér klipu Jakub "Mahdies" Mahdal.
A jak se využívá sůl, nejen ta kamenná, v přírodní kosmetice předvede blogerka Alena Thomas.
Už se taky těšíte jako my?

Chat

herečka

Lenka Krobotová

V úterý 26. července 2016


Stopáž150 minut
Rok výroby 2016
 L