Překvapení a komplikace v soužití lidí a zvířat. Uvádí Václav Vydra

Obsah dílu

Přehrát vše

Spaste duši

Šikana není zdaleka jen lidský problém. Mladý nosál červený se v Zoo Ohrada necítil zrovna dobře. Jeho spolubydlící, dvě starší dámy, dávaly neprůbojnému samečkovi pořádně zabrat. Rozhodl se pro útěk i přesto, že výběh byl zabezpečen elektrickým ohradníkem. Jak byl lapen a jak žije dnes – to všechno uvidíte v prvním příběhu.

videoSpaste duši
...
video video

Spaste duši

Roztoužený dráček

Agama kočinčinská je nádherné zvíře. Vypadá jako pohádkový drak a my vás seznámíme se samečkem, který se jmenuje Dráček. Na svět přišel s postiženou končetinou a málem ho to stálo život. Majiteli se pokroucená noha nelíbila. Ale protože vada byla jen kosmetická, veterinář Dráčka neuspal a našel mu novou rodinu. Dozvíte se také, jak udělat z draka přítulného domácího parťáka.

videoRoztoužený dráček
...
video video

Roztoužený dráček

Na mou duši, na psí uši

Fido je signální pes. Když uslyší nějaký zvuk, vydá signál své paničce Kristině. Kristina je mladá maminka s vadou sluchu. Tak se Fido stal jejíma ušima. Umí jí říct, že zvoní budík, telefon, pláče miminko a za dveřmi je návštěva. Jak se takový pejsek cvičí? A která z mnoha ras je k takovému výcviku vhodná? Dívejte se a uvidíte!

videoNa mou duši, na psí uši
...
video video

Na mou duši, na psí uši

Stopáž14 minut
Rok výroby 2011
 P ST
ŽánrMagazín