Obsah dílu

Jů a Hele chystají první pomoc pro Mufa. — Na kopci Boulovníku se Muf vybourá na lyžích — Muf blouzní, obě nožky zlámané, u postýlky Jůheláci. — Polapil v lese hledá vzácnost ze snu. Cosi jej vtáhne do nory. — Zubožený Polapil až nyní pozná, že ta vzácnost je teta Pipeta! — Brzoráno šou. Hostem Haryho je vynálezce Prokop Buben. — Otylka s Pipem kouzlem vracejí dětem ztracené rukavice. — Mufikanti u Mufa v nemocnici. Nabízí, že jej naučí lyžovat. Píseň Lyžování. — Jůheláky při loučení drbou kartáče

Části dílu

00:02
Jů a Hele chystají první pomoc pro Mufa.
  06:32
  Na kopci Boulovníku se Muf vybourá na lyžích
   12:52
   Muf blouzní, obě nožky zlámané, u postýlky Jůheláci.
    19:19
    Polapil v lese hledá vzácnost ze snu. Cosi jej vtáhne do nory.
     27:44
     Zubožený Polapil až nyní pozná, že ta vzácnost je teta Pipeta!
      36:42
      Brzoráno šou. Hostem Haryho je vynálezce Prokop Buben.
       49:40
       Otylka s Pipem kouzlem vracejí dětem ztracené rukavice.
        62:51
        Mufikanti u Mufa v nemocnici. Nabízí, že jej naučí lyžovat. Píseň Lyžování.
         87:16
         Jůheláky při loučení drbou kartáče
          Přehrát celé video
          Stopáž90 minut
          Další díl
          5. únor

          Přehled dílů

           
          Stopáž90 minut

          19. březen

          Jůheláci umí pozdravit kamarády i pozpátku. — Jůheláky s Fámulou navštívila podivná opička. — Tryskomyšky mají novou písničku. — Mufův nový pořad Fóry Mufóry. — Jaro si chce zahrát kuličky s Mufem. — Jazzajíci a písnička o kuličkách. — Jaro je hostem Brzoránoshow. — Mufikanti, Polapil a písnička. — Všichni řádí na duhové klouzačce.

          19. 3. 2023 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          12. březen

          Jůheláci vyhlíží první vlaštovku. — Podivná vlaštovka balamutí Jůheláky. — Pip zkouší, jakou budou mít kytičky půdu. — Tryskomyšky vyrazily do sauny. — Polapil se snaží dostat do formy. — Brzoráno show navštíví Viking. — Pokračování Brzoránoshow s Vikingem. — Mufikanti, Drsňačka a písnička o moři. — Jůheláci se loučí s kamarády.

          12. 3. 2023 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          5. březen

          Jůheláci měli zvláštní sen. — Pipeta se vydala na podběl a pomůže Mufovi. — Tryskomyšky zkouší ledové boby. — Vodník s Drsňačkou hledají kmen pro stěžeň pirátského voru. — Jazzajíci vítají madam Jazzinku. — Jazzajíci, Jazzinka a jejich společná písnička. — Mufikanti se chystají na zpívání. — Mufikanti zpívají malou operu o Budulínkovi. — Jůheláci zdraví kamarády.

          5. 3. 2023 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          26. únor

          Jůhelákům se do komína směje Meluzína. — Myši se chystají na výlet do míst, kde se všichni smějí. — Jůheláci objeví v lese podivného tvora. — Veledůležitá zpráva o soutěži "SUPERJÁ" — Muf se rozhodne nebýt nekňubák, ale kňubák. — V Brzoránoshow se všichni těší na pohádkového Honzu. — Honza v Brzoránoshow. — Mufikanti a jejich písnička o Robinsonovi, — Tryskomyši se loučí z Muzea hi-historie.

          26. 2. 2023 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          19. únor

          Kamarádi hledají kostýmy na maškarní bál, Mufovi ty nejepší kousky vyfoukli ostatní. — Jůheláci se vydali za polární září. — Jůheláci se jdou také maškarně ustrojit. — Filip a Tomáš mají masky neadrtálců. — Ani Fámula aTryský nemohou na maškarním bále chybět. — Pip s Pipetou míří na každoroční "pipelení". — Otylka nás provede maškarním mumrajem. — Filip a Tomáš vyrobí Drsňačcee nový stěžeň a u toho si zazpívají. — Jůheláci si užili maškarní bál a loučí se s dětmi.

          19. 2. 2023 na ČT :D
          Stopáž91 minut

          12. únor

          Hele v sobě objevilo schopnosti jasnovidce — Fámula a Hary zpívají písničku o Čičí — Mufovy Raketově rychlé recepty s překvapením — Polapilovy plány s valentýnskou básničkou naruší Giuseppe Pepperoni a ošálí i tetu Pipetu — Polapil zachrání Pipetu — Tryskáček by rád na zlobišáckou a děsně ukrutnou plavbu s Drsňačkou a Mufem — Tryský ztratila celý batoh sýrů — Filip, TomáŠ, Muf a písnička "Jestli to nebude láska" — Pip s Otylkou se loučí s kamarády

          12. 2. 2023 na ČT :D

          Napište nám