Obsah dílu

Jů učí hrát Hele na Vykoulovanou — Pipeta s Polapilem běží zachraňovat Mufa před Hrnečkem vař — Muf si půjčil u Pipety Hrneček vař! a neumí jej zastavit — Pipeta kouzlem zastaví proud kaše z Hrnečku vař! Muf a Polapil musí kaši sníst. — Hary a Fámula zpěv. Píseň Bacilonosná, h:T.Kůgel, t: Petr Sarvaj — Drsňačka Ukrutná komanduje Mufa, tomu se nechce stále někam lítat — Tryskáček skončil po skoku na stromě a neví na jakém. Pomůže knížka? — Tomáš a Filip se chystají ke zpěvu — Pip a Otylka se dramaticky loučí

Části dílu

00:02
Jů učí hrát Hele na Vykoulovanou
  06:36
  Pipeta s Polapilem běží zachraňovat Mufa před Hrnečkem vař
   12:33
   Muf si půjčil u Pipety Hrneček vař! a neumí jej zastavit
    18:31
    Pipeta kouzlem zastaví proud kaše z Hrnečku vař! Muf a Polapil musí kaši sníst.
     27:02
     Hary a Fámula zpěv. Píseň Bacilonosná, h:T.Kůgel, t: Petr Sarvaj
      36:54
      Drsňačka Ukrutná komanduje Mufa, tomu se nechce stále někam lítat
       50:08
       Tryskáček skončil po skoku na stromě a neví na jakém. Pomůže knížka?
        63:36
        Tomáš a Filip se chystají ke zpěvu
         88:12
         Pip a Otylka se dramaticky loučí
          Přehrát celé video
          Stopáž90 minut
          Další díl
          15. leden

          Přehled dílů

           
          Stopáž90 minut

          26. březen

          Muf nachystá na Otylku první zlobišárnu hned po ránu. — Jůheláci sází první jarní sazeničky a je to povznášející pocit — Hele se snaží udržet létající Jů na provázku, ale Muf s nůžkami má jiný plán… — Brzoránošou je světoznámý kuchař Kapusta - který tak trochu připomíná Mufa… — A Muf si nedá pokoj! Tentokrát se v převleku za slavného malíře snaží vymámit z Fámuly čokoládu. — Otylka zjistila, že se letos na paloučku nějak moc nerojí opylující hmyz. Rozhodne se přivolat na pomoc tetu Pipetu. — Pipeta s Otylkou představují Pipovi zbrusu novou paloučkovskou hmyzí letku. — Mufikanti tentokrát s Mufem i Fámulou a písnička Strejda Jára. — Jůheláci se opět jarně vznášejí, zvou všechny ven a loučí se.

          26. 3. 2023 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          19. březen

          Jůheláci umí pozdravit kamarády i pozpátku. — Jůheláky s Fámulou navštívila podivná opička. — Tryskomyšky mají novou písničku. — Mufův nový pořad Fóry Mufóry. — Jaro si chce zahrát kuličky s Mufem. — Jazzajíci a písnička o kuličkách. — Jaro je hostem Brzoránoshow. — Mufikanti, Polapil a písnička. — Všichni řádí na duhové klouzačce.

          19. 3. 2023 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          12. březen

          Jůheláci vyhlíží první vlaštovku. — Podivná vlaštovka balamutí Jůheláky. — Pip zkouší, jakou budou mít kytičky půdu. — Tryskomyšky vyrazily do sauny. — Polapil se snaží dostat do formy. — Brzoráno show navštíví Viking. — Pokračování Brzoránoshow s Vikingem. — Mufikanti, Drsňačka a písnička o moři. — Jůheláci se loučí s kamarády.

          12. 3. 2023 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          5. březen

          Jůheláci měli zvláštní sen. — Pipeta se vydala na podběl a pomůže Mufovi. — Tryskomyšky zkouší ledové boby. — Vodník s Drsňačkou hledají kmen pro stěžeň pirátského voru. — Jazzajíci vítají madam Jazzinku. — Jazzajíci, Jazzinka a jejich společná písnička. — Mufikanti se chystají na zpívání. — Mufikanti zpívají malou operu o Budulínkovi. — Jůheláci zdraví kamarády.

          5. 3. 2023 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          26. únor

          Jůhelákům se do komína směje Meluzína. — Myši se chystají na výlet do míst, kde se všichni smějí. — Jůheláci objeví v lese podivného tvora. — Veledůležitá zpráva o soutěži "SUPERJÁ" — Muf se rozhodne nebýt nekňubák, ale kňubák. — V Brzoránoshow se všichni těší na pohádkového Honzu. — Honza v Brzoránoshow. — Mufikanti a jejich písnička o Robinsonovi, — Tryskomyši se loučí z Muzea hi-historie.

          26. 2. 2023 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          19. únor

          Kamarádi hledají kostýmy na maškarní bál, Mufovi ty nejepší kousky vyfoukli ostatní. — Jůheláci se vydali za polární září. — Jůheláci se jdou také maškarně ustrojit. — Filip a Tomáš mají masky neadrtálců. — Ani Fámula aTryský nemohou na maškarním bále chybět. — Pip s Pipetou míří na každoroční "pipelení". — Otylka nás provede maškarním mumrajem. — Filip a Tomáš vyrobí Drsňačcee nový stěžeň a u toho si zazpívají. — Jůheláci si užili maškarní bál a loučí se s dětmi.

          19. 2. 2023 na ČT :D

          Napište nám