Obsah dílu

Jů se zdá, že je Muf! Až Hele jej vzbudí a oba se vítají s dětmi. — Pip a Otylka zápasí s uragánem, až Pip nastaví správnou sílu větru — Fámula nutí Mufa uklízet vor pirátky Drsňačky Ukrutné — Pirátka se zlobí, ona nechce mít vor uklizený! Ale čistá paluba se jí zalíbí! — Tryský chce nové šatičky, Tryskáček jí ubezpečí, že se mu líbí ve všem — Brzoránošou. Hary má jako hosta beznosého Sněhuláka. Je alergický na mrkev. — Brzoránošou. Evelína dá Sněhulákovi jako nos svoji bubenickou paličku. — Mufikanti. Filip se snaží léčíit Tomáše z hamižnosti. Zafunguje píseň? — Mufovi se zdá, že je Jů. Se smíchem jej budí Jůheláci a louči se!

Části dílu

00:02
Jů se zdá, že je Muf! Až Hele jej vzbudí a oba se vítají s dětmi.
  06:13
  Pip a Otylka zápasí s uragánem, až Pip nastaví správnou sílu větru
   12:28
   Fámula nutí Mufa uklízet vor pirátky Drsňačky Ukrutné
    18:41
    Pirátka se zlobí, ona nechce mít vor uklizený! Ale čistá paluba se jí zalíbí!
     27:40
     Tryský chce nové šatičky, Tryskáček jí ubezpečí, že se mu líbí ve všem
      35:44
      Brzoránošou. Hary má jako hosta beznosého Sněhuláka. Je alergický na mrkev.
       50:19
       Brzoránošou. Evelína dá Sněhulákovi jako nos svoji bubenickou paličku.
        63:54
        Mufikanti. Filip se snaží léčíit Tomáše z hamižnosti. Zafunguje píseň?
         88:12
         Mufovi se zdá, že je Jů. Se smíchem jej budí Jůheláci a louči se!
          Přehrát celé video
          Stopáž90 minut
          Další díl
          22. leden

          Přehled dílů

           
          Stopáž90 minut

          26. březen

          Muf nachystá na Otylku první zlobišárnu hned po ránu. — Jůheláci sází první jarní sazeničky a je to povznášející pocit — Hele se snaží udržet létající Jů na provázku, ale Muf s nůžkami má jiný plán… — Brzoránošou je světoznámý kuchař Kapusta - který tak trochu připomíná Mufa… — A Muf si nedá pokoj! Tentokrát se v převleku za slavného malíře snaží vymámit z Fámuly čokoládu. — Otylka zjistila, že se letos na paloučku nějak moc nerojí opylující hmyz. Rozhodne se přivolat na pomoc tetu Pipetu. — Pipeta s Otylkou představují Pipovi zbrusu novou paloučkovskou hmyzí letku. — Mufikanti tentokrát s Mufem i Fámulou a písnička Strejda Jára. — Jůheláci se opět jarně vznášejí, zvou všechny ven a loučí se.

          26. 3. 2023 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          19. březen

          Jůheláci umí pozdravit kamarády i pozpátku. — Jůheláky s Fámulou navštívila podivná opička. — Tryskomyšky mají novou písničku. — Mufův nový pořad Fóry Mufóry. — Jaro si chce zahrát kuličky s Mufem. — Jazzajíci a písnička o kuličkách. — Jaro je hostem Brzoránoshow. — Mufikanti, Polapil a písnička. — Všichni řádí na duhové klouzačce.

          19. 3. 2023 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          12. březen

          Jůheláci vyhlíží první vlaštovku. — Podivná vlaštovka balamutí Jůheláky. — Pip zkouší, jakou budou mít kytičky půdu. — Tryskomyšky vyrazily do sauny. — Polapil se snaží dostat do formy. — Brzoráno show navštíví Viking. — Pokračování Brzoránoshow s Vikingem. — Mufikanti, Drsňačka a písnička o moři. — Jůheláci se loučí s kamarády.

          12. 3. 2023 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          5. březen

          Jůheláci měli zvláštní sen. — Pipeta se vydala na podběl a pomůže Mufovi. — Tryskomyšky zkouší ledové boby. — Vodník s Drsňačkou hledají kmen pro stěžeň pirátského voru. — Jazzajíci vítají madam Jazzinku. — Jazzajíci, Jazzinka a jejich společná písnička. — Mufikanti se chystají na zpívání. — Mufikanti zpívají malou operu o Budulínkovi. — Jůheláci zdraví kamarády.

          5. 3. 2023 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          26. únor

          Jůhelákům se do komína směje Meluzína. — Myši se chystají na výlet do míst, kde se všichni smějí. — Jůheláci objeví v lese podivného tvora. — Veledůležitá zpráva o soutěži "SUPERJÁ" — Muf se rozhodne nebýt nekňubák, ale kňubák. — V Brzoránoshow se všichni těší na pohádkového Honzu. — Honza v Brzoránoshow. — Mufikanti a jejich písnička o Robinsonovi, — Tryskomyši se loučí z Muzea hi-historie.

          26. 2. 2023 na ČT :D
          Stopáž90 minut

          19. únor

          Kamarádi hledají kostýmy na maškarní bál, Mufovi ty nejepší kousky vyfoukli ostatní. — Jůheláci se vydali za polární září. — Jůheláci se jdou také maškarně ustrojit. — Filip a Tomáš mají masky neadrtálců. — Ani Fámula aTryský nemohou na maškarním bále chybět. — Pip s Pipetou míří na každoroční "pipelení". — Otylka nás provede maškarním mumrajem. — Filip a Tomáš vyrobí Drsňačcee nový stěžeň a u toho si zazpívají. — Jůheláci si užili maškarní bál a loučí se s dětmi.

          19. 2. 2023 na ČT :D

          Napište nám