Studio Kamarád

4. prosinec 2022

Část: Jazzajíci a Harry zapálí další svíčku na adventním věnci Studia Kamarád

Obsah dílu

1 - Muf začíná zlobišárnou, která promění Jůheláky ve dva nanuky. — Muf s Fámulou potkají Mikuláše se zlobidloměrem. — Pipeta s Polapilem hledají Jůheláky v křišťálové kouli. — Muf se vydá až do pekla za čerty. — Muf čte básničku o slušném chování a Mikuláš je z toho paf. — Drsňačka dostane od Pipa samoběžky. — Mufikanti a koleda o Jezulátku — Jazzajíci a Harry zapálí další svíčku na adventním věnci Studia Kamarád

Části dílu

00:01
1 - Muf začíná zlobišárnou, která promění Jůheláky ve dva nanuky.
  07:49
  Muf s Fámulou potkají Mikuláše se zlobidloměrem.
   17:21
   Pipeta s Polapilem hledají Jůheláky v křišťálové kouli.
    25:35
    Muf se vydá až do pekla za čerty.
     34:34
     Muf čte básničku o slušném chování a Mikuláš je z toho paf.
      48:01
      Drsňačka dostane od Pipa samoběžky.
       60:11
       Mufikanti a koleda o Jezulátku
        88:32
        Jazzajíci a Harry zapálí další svíčku na adventním věnci Studia Kamarád
         Přehrát celé video
         Stopáž90 minut
         Další díl
         11. prosinec 2022

         Přehled dílů

          
         Video nelze z licenčních důvodů přehrát

         2. duben

         2. 4. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         26. březen

         Muf nachystá na Otylku první zlobišárnu hned po ránu. — Jůheláci sází první jarní sazeničky a je to povznášející pocit — Hele se snaží udržet létající Jů na provázku, ale Muf s nůžkami má jiný plán… — Brzoránošou je světoznámý kuchař Kapusta - který tak trochu připomíná Mufa… — A Muf si nedá pokoj! Tentokrát se v převleku za slavného malíře snaží vymámit z Fámuly čokoládu. — Otylka zjistila, že se letos na paloučku nějak moc nerojí opylující hmyz. Rozhodne se přivolat na pomoc tetu Pipetu. — Pipeta s Otylkou představují Pipovi zbrusu novou paloučkovskou hmyzí letku. — Mufikanti tentokrát s Mufem i Fámulou a písnička Strejda Jára. — Jůheláci se opět jarně vznášejí, zvou všechny ven a loučí se.

         26. 3. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         19. březen

         Jůheláci umí pozdravit kamarády i pozpátku. — Jůheláky s Fámulou navštívila podivná opička. — Tryskomyšky mají novou písničku. — Mufův nový pořad Fóry Mufóry. — Jaro si chce zahrát kuličky s Mufem. — Jazzajíci a písnička o kuličkách. — Jaro je hostem Brzoránoshow. — Mufikanti, Polapil a písnička. — Všichni řádí na duhové klouzačce.

         19. 3. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         12. březen

         Jůheláci vyhlíží první vlaštovku. — Podivná vlaštovka balamutí Jůheláky. — Pip zkouší, jakou budou mít kytičky půdu. — Tryskomyšky vyrazily do sauny. — Polapil se snaží dostat do formy. — Brzoráno show navštíví Viking. — Pokračování Brzoránoshow s Vikingem. — Mufikanti, Drsňačka a písnička o moři. — Jůheláci se loučí s kamarády.

         12. 3. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         5. březen

         Jůheláci měli zvláštní sen. — Pipeta se vydala na podběl a pomůže Mufovi. — Tryskomyšky zkouší ledové boby. — Vodník s Drsňačkou hledají kmen pro stěžeň pirátského voru. — Jazzajíci vítají madam Jazzinku. — Jazzajíci, Jazzinka a jejich společná písnička. — Mufikanti se chystají na zpívání. — Mufikanti zpívají malou operu o Budulínkovi. — Jůheláci zdraví kamarády.

         5. 3. 2023 na ČT :D
         Stopáž90 minut

         26. únor

         Jůhelákům se do komína směje Meluzína. — Myši se chystají na výlet do míst, kde se všichni smějí. — Jůheláci objeví v lese podivného tvora. — Veledůležitá zpráva o soutěži "SUPERJÁ" — Muf se rozhodne nebýt nekňubák, ale kňubák. — V Brzoránoshow se všichni těší na pohádkového Honzu. — Honza v Brzoránoshow. — Mufikanti a jejich písnička o Robinsonovi, — Tryskomyši se loučí z Muzea hi-historie.

         26. 2. 2023 na ČT :D

         Napište nám