Nahrávám video
Studio Kamarád

17. listopad 2013

Část: Tryskomyši přivítají děti u obrazovek, budou se ptát plyšáků, co je pro ně největší svátek

Obsah dílu

Tryskomyši přivítají děti u obrazovek, budou se ptát plyšáků, co je pro ně největší svátek — Tryskomyším odpovídá Muf, co je pro něj svátek – to když se mu podaří pěkná zlobišárna! Jako když dal Helemu lítací buchty… — Na Tryskomyší otázku Hele odpovídá, že největší svátek je pro něj hezká pohádka. Jako třeba ta omdlívací… — Jů na Tryskomyší dotaz, co je pro něj velký svátek odpoví, že to je vždy, když si může hrát! — Na stejnou otázku si samy Tryskomyši odpoví, že svátek si pěkně užijí legrací – jako když si hrají na televizi! — Anketa s dětmi: „Co je to svoboda“ — Pan Pip s Otylkou – v odpovědi na otázku, co je pro něj největší svátek odpoví pan Pip, že je to vždy, když něco dobře dopadne a dětsky vysvětlí — Mufikanti – Filip, Tomáš, Muf a 3 děti. Píseň „ Chňapík“ — Hele uvede Muzicírování — Tryskomyši se loučí

Části dílu

00:00
Tryskomyši přivítají děti u obrazovek, budou se ptát plyšáků, co je pro ně největší svátek
  07:54
  Tryskomyším odpovídá Muf, co je pro něj svátek – to když se mu podaří pěkná zlobišárna! Jako když dal Helemu lítací buchty…
   17:44
   Na Tryskomyší otázku Hele odpovídá, že největší svátek je pro něj hezká pohádka. Jako třeba ta omdlívací…
    29:55
    Jů na Tryskomyší dotaz, co je pro něj velký svátek odpoví, že to je vždy, když si může hrát!
     41:15
     Na stejnou otázku si samy Tryskomyši odpoví, že svátek si pěkně užijí legrací – jako když si hrají na televizi!
      49:58
      Anketa s dětmi: „Co je to svoboda“
       51:06
       Pan Pip s Otylkou – v odpovědi na otázku, co je pro něj největší svátek odpoví pan Pip, že je to vždy, když něco dobře dopadne a dětsky vysvětlí
        80:42
        Mufikanti – Filip, Tomáš, Muf a 3 děti. Píseň „ Chňapík“
         82:45
         Hele uvede Muzicírování
          84:19
          Tryskomyši se loučí
           Přehrát celé video
           Stopáž89 minut
           Další díl
           24. listopad 2013

           Přehled dílů

            
           Stopáž90 minut

           25. září

           Fámula připravila prvotřídní palačinky. — Raketově ryché recepty šéfmufaře Mufa. — Otylce zezelenaly křídla. Aby to tak byla nějaká choroba. — Hary cestuje do Ananas Bananas. — Haryho "Vzducholodní píseň". — Polapil sklidil jablíčka a Muf by nějaké rád ochutnal. — Tryskáček a Tryský představují knihu "Krtkův černobílý svět". — Filip,Tomáš a jejich"Přílohová píseň". — Jůheláci a jejich karetní kouzlo.

           25. 9. 2022 na ČT :D
           Stopáž90 minut

           18. září

           Pip a Otylka přejí kamarádům krásné ráno. — Pip a Otylka vysázeli na palouček růže z pohádky o Šípkové Růžence a palouček zarostl. — Jůheláci si vyrobili telefon z kelímků od jogurtu a teď testují spojení. — Fámula si čte knihu „Dala husa huse pusu“. — Tryský upletla Tryskáčkovi nový svetr na zimu. — Do Brzoránoshow zavítala spisovatelka. — Pokračování Brzoránoshow se spisovatelkou. — Mufikanti a jejich písnička "Slepičí ponorka". — I pirátka může mít radost z růží.

           18. 9. 2022 na ČT :D
           Stopáž90 minut

           11. září

           Muf má další geniální zlobišácký plán. — Jůheláky potrápí mráček nezbedáček. — Mráček, ze kterého se vyklubal Muf, spadl do studny a Jůheláci ho zachraňují. — Pip s Otylkou hrabou listí, zahradu čistí. — Drsňačka s Fámulou se musí správně pirátsky "oháknout". — Tryskáček na výletě by pořád jen fotil. — Polapil představí Pipetě knihu Duhový chodníček od Zuzany Špůrové. — Mufikanti a jejich "SKA" písnička. — Jůheláci a Muf se loučí.

           11. 9. 2022 na ČT :D
           Stopáž90 minut

           4. září

           Drsňačka se nemůže smířit s koncem prázdniny, a tak se rozhodne chytit sluníčko do sítě! — Jů a Hele zjistí, co Drsňačka provedla a domluví jí. Drsňačku mrzí, co provedla, nemá prostě ráda konec prázdnin. — Drahý Pip opravuje hvězdičky, pěkně jednu po druhé pak věší zpátky na oblohu.. — Tryskomyšák se zasekne v maliní, pomůže mu Tryský na svém super skateboardu.. — Drsňačka je stále otrávená z prázdnin a začátku školy, ale Fámula má nápad, co kdyby ta škola byla pirátská..? — Hary přichází s prvním dílem nové BRZORÁNOŠOU a představuje Jazzajíce - svou doprovodnou kapelu! — BRZORÁNOŠOU pokračuje a prvním hostem se stává Muf, který nechce vstávat!! — Tomáš a Filip uvádějí novou písničku pro podzimní plískanice — Jů a Hele poděkuji dětem za opravu Déčka a Muf se raduje, že má zase co rozbít.

           4. 9. 2022 na ČT :D
           Stopáž90 minut

           28. srpen

           Jů a Hele se chystají na výlet, ale nestartuje jim autičko. Asi jsou za tím stálé poruchy na Déčku. Drsňačka znovu prosí děti o pomoc. — Drsňačka s Jů a Hele vyrazili na pěšky na výlet. — Drsňačka objevila Perníkovou chaloupku a u ní přivázaného Mufa. Čarodějnice mu dá perník, až když zamete. — Drsňačka s Mufem se vrací s košíkem perníčků a nabízejí Jů a Helemu, ti jen kroutí hlavou. — Na paloučku se objevil Mufo-oslík a je sním velká legrace, í-á! Jů a Hele Mufa poznají, ale nechtějí mu zkazit radost. — Pipeta si na netu píše si s hrdinkami komiksu Princezna čarodějka. Polapil je komiksem zlákán, sbalí ho a vyráží si číst. — TV Palouček - v kuchyni probíhají přípravy na oslavu narozenin Déčka, Tryskáček ovšem snědl dort. — Tryskáček zase nemůže odolat pokušení spořádat už druhý dort, Tryský ho zkusí rozptýlit písničkou Mifukantů. — Tryskáček je hlava a našel způsob, jak dort znovu nesníst. Vytvořil ho z jiných ingrediencí a oslava může začít..

           28. 8. 2022 na ČT :D
           Stopáž90 minut

           21. srpen

           Na paloučku i v srpnu dozrály třešně a Jů a Hele se na ně vypravili. Ale za nimi také letí Muf.. — Jů a hele v klidu sbírají třešně, když tu přiletí obří včela a esbere jim třešínky. Nakonec si ji ovšem odnese včelí roj.. — Mufa přestrojeného za napapanou včelu odnese včelí roj do svého úlu, Pip s Otylkou zkoumají, co se to v úlu vlastně děje. — Otylka s Pipem nakonec Mufa osvobodí tím, že mu podají do úlu chlebíček s paštikou. — Tryskáček sestrojil osýrovač vzduchu, který by mohl vonět jako parfumerie, ale bohužel se hned porouchal. Ještěže Déčko zachraňují děťulata a ne Tryskáček. — Hary právě dokončil srpnovou vypalovačku a zpívá píseň Proč, proč, proč? — Polapil je nadšen z knihy "Sofinka a záhdané zvířátko" a zve milou Pipetu na pátrací dobrodružství. — Mufikanti - Filip a Tomáš se balí na výlet, pojedou vlakem — Jů a Hele jedí chléb a je jim horko, v tom přiletí Muf a přinese jim třešně, prý pozdrav od včel.. a také se omluví za svou rošťárnu.

           21. 8. 2022 na ČT :D

           Napište nám