iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
11. 11. 2012
09:05 na ČT2

1 2 3 4 5

2 hlasy
1209
zhlédnutí

Kultura.cz

Národní cena za studentský design — Aleš Stuchlý – Zrní, Mumford & Sons — Barbora Baronová – Slečny

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Buďte v obraze
 • Událost týdne: Národní cena za studentský design

  4:34 do playlistu

  Událost týdne: Národní cena za studentský design
  Jan Čtvrtník, Viktor Chalepa, Anna Marešová… Říkají vám tato jména něco? Možná jste se s nimi na poli domácího nebo zahraničního designu už setkali, neboť přestože jsou všichni mladí, patří do úspěšné generace designérů třetího tisíciletí. Jsou to vítězové Národní ceny za studentský design v několika posledních letech. My vám představíme jednu z finalistek letošní soutěže – Elišku Kuchtovou, autorku bot Simply for Simple. Ředitelka Design Cabinet CZ Lenka Žižková nás pak pozve do Národního technického muzea v Praze, kde 12. listopadu proběhne vyhlášení vítězů.

 • Buďte v obraze
 • Aleš Stuchlý – Zrní, Mumford & Sons

  12:58 do playlistu

  Aleš Stuchlý – Zrní, Mumford & Sons
  Na Kritické židli zhodnotí hudební dramaturg Radia Wave Aleš Stuchlý nové album kladenské kapely Zrní s názvem Soundtrack ke konci světa a také desku Babel z dílny londýnské čtveřice Mumford & Sons.

 • Barbora Baronová – Slečny

  19:00 do playlistu

  Barbora Baronová – Slečny
  V rozhovoru s novinářkou Barborou Baronovou vám ukážeme stylizovaný literární dokument Slečny, který mapuje prostřednictvím osmi otevřených a literárně zpracovaných výpovědí fenomén neprovdaných žen v Československu a v Česku od 20. let minulého století do současnosti. Kniha vznikla ve spolupráci s fotografkou Ditou Pepe a právě její fotografie jsou vystaveny do 30. listopadu v novém galerijním prostoru INDIGO Concept Space.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související