iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
5. 9. 2010
18:40 na ČT2

1 2 3 4 5

31 hlasů
1865
zhlédnutí

Kultura.cz

Fresh Film Fest — Petr Korál — Cesta mramoru

21 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Buďte v obraze
 • Rozhovor týdne: Fresh Film Fest

  4:55 do playlistu

  Rozhovor týdne: Fresh Film Fest
  Mezinárodní festival studentského filmu Fresh Film Fest se letos přestěhoval z Karlových Varů, kde bylo pro studenty příliš draho, do Prahy. V hlavním městě našel za pět dnů více než sedm tisíc diváků. O výjimečných soutěžních filmech i smyslu uměleckých cen budeme hovořit s herečkou Marthou Issovou, která se letos poprvé stala členkou poroty.

 • Kritická židle

  10:58 do playlistu

  Kritická židle
  S Kritickou židlí a publicistou Petrem Korálem se tentokrát vydáme přímo do centra hudebního dění - na Open Air Festival v Trutnově. Kromě hodnocení festivalového vystoupení brněnské alternativní kapely Ještě jsem se nedohodli bude řeč i o novém singlu Heja Heja, se kterým do éteru vtrhla zpěvačka Iveta Bartošová.

 • Reportáž: Cesta mramoru

  15:21 do playlistu

  Reportáž: Cesta mramoru
  Nakonec se podíváme do Dobřichovic u Prahy na slavnostní představení soch 4. ročníku sochařského symposia Cesta mramoru. Loni tady na břehu Berounky pod rukama pozvaných sochařů vznikaly z mramorových kvádrů čtyři objekty. Elementární postava Jiřího Plieštika, Květ z mojí zahrady Václava Gatarika, Očekávání Barbory Hapalové a Symetrie Mira Žáčka se letos staly další částí sochařského chodníku z Dobřichovic do Karlíka. Celé "sochořadí" uvidíte v naší Reportáži.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související