iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
1. 7. 2012
11:00 na ČT1

1 2 3 4 5

8 hlasů
8343
zhlédnutí

Toulavá kamera

Černínský palác — Muzeum motorismu — Na kole kolem Labe — Hračkolna — Michalův statek — Cikánské údolí

28 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Černínský palác

  1:19 do playlistu

  Černínský palác
  Černínský palác je jednou z nejvýznamnějších a také nejznámějších barokních staveb v Praze. Hrabě Humprecht Jan Černín našel inspiraci pro jeho stavbu během svého diplomatického působení v Benátkách.

 • Automuzeum Znojmo

  5:32 do playlistu

  Automuzeum Znojmo
  I když je muzeum automobilů a různých dalších strojů, motorů, spoučástek a doplňků ve Znojmě rájem především pro pány, při prohlídce vzácných exponátů musíme vzdát hold ženě.

 • Na kole podél Labe

  9:16 do playlistu

  Na kole podél Labe
  Pokud byste hledali program na pořádnou část prázdnin a patříte mezi milovníky cykloturistiky, pak bychom vám mohli doporučit cestu podél Labe. V sedle bicyklu byste totiž mohli projet od pramene až k Severnímu moři.

 • Hračkolna

  13:23 do playlistu

  Hračkolna
  Pradědeček i dědeček Luďka Fialy pracovali se dřevem a lásku k němu po nich vnuk evidentně podědil. K ní přidal zálibu v hraní a hračkách a stal se dokonce návrhářem dřevěných hraček v úspěšném jihočeském družstvu.

 • Michalův statek

  17:28 do playlistu

  Michalův statek
  Michalův statek najdeme v obci Pohleď na Vysočině. Žije tu sice už jen necelá stovka obyvatel, ale ti se snaží, aby jejich domov neupadl v zapomnění. K jejich chloubám patří škola z 19. století, na počátku našeho století tu pak vybudovali zvonici.

 • Cikánské údolí

  21:41 do playlistu

  Cikánské údolí
  K nejpřitažlivějším místům Lužických hor patří takzvané Cikánské údolí nebo také Cikánský důl. Vydáme se na jeho prohlídku a začneme hluboko v historii. Ve středověku bychom tu mezi skalami mohli potkávat obchodníky, kteří se tu vyhýbali trochu složitému terénu.

 • Soutěž

Přehrát vše

Související